Filmas un seriāliJauns seriāls "Produkts" - piedāvā "Tet TV+"

Jauns seriāls “Produkts” – piedāvā “Tet TV+”

“Produkts” – Jaunais kriminālkomēdijas seriāls

“Tet”, inovatīvais tehnoloģiju uzņēmums, ir radījis kaut ko īpašu – jaunu kriminālkomēdijas seriālu “Produkts”. Šis seriāls ir unikāls ar savu sirreālo realitāti un spilgtu notikumu virkni, kas pārvērš parastu darba dienu Āzijas preču noliktavā par kaut ko pilnīgi negaidītu. “Produkta” aizraujošais sižets un talantīgo aktieru ansamblis sola padarīt šo seriālu par nākamo lielo hitu Latvijas televīzijā.

Kreatīvā komanda

Režisors Alberts Viegliņš un producents Kristians Alhimionoks, pazīstami ar tādiem seriāliem kā “Lielie muļķi”, “Viss norm” un “Jaunais norm”. Šī komanda ir pazīstama ar veiksmīgiem jauniešu auditorijai vērstiem darbiem.

Aktieri

Galvenās lomas atveidos Diāna Krista Stafecka, Henrijs Arājs, Toms Harjo un Telma Auziņa. Papildus tam, seriālā uzstāsies arī vairāki citi talantīgi un pieredzējuši aktieri. Režisors Viegliņš akcentē, ka šī spilgtā aktieru grupa nodrošinās izcilu izklaidi.

Aktiere gatavojas filmēšanai

Seriāla pavērsiens

Marija, galvenā varone, strādā vienmuļu darbu Āzijas preču noliktavā. Viena diena pilnībā maina viņas dzīvi, kad viņa atrod noslēpumainas kastes. Šis atradums noved pie lielām pārmaiņām Marijas dzīvē.

Režisors ar aktieri skatās, kas ir safilmēts

Šis aizraujošais seriāls “Produkts”, kas sola būt pilns ar negaidītiem pavērsieniem un aizraujošiem notikumiem, tiks pirmoreiz pārraidīts 2024. gada 4. janvārī. Tā ir diena, ko noteikti vērts atcerēties, lai pēc ikdienas darba steigas vakarā ir ko skatīties.

Bildes – delfi

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences