Filmas un seriāliSeriāls "Nelūgtie viesi" atgriežas: gaidāma otrā sezona

Seriāls “Nelūgtie viesi” atgriežas: gaidāma otrā sezona

Seriāls “Nelūgtie viesi” atgriežas ar otro sezonu

Latviešu seriāls “Nelūgtie viesi” ir gatavs atgriezties ar otrās sezonas pirmizrādi, kas būs pieejama 2024. gada sākumā. Šajā sezonā solās būt vēl vairāk intrigu un aizraujošu sižeta pavērsienu, padarot to par aizraujošu pieredzi skatītājiem!

Varoņi

Otrā sezona mūs aizvedīs uz jaunu izmeklēšanas lietu, kas kļūs par lielu izaicinājumu iemīļotajiem seriāla detektīviem Ričardam Eversonam (Andris Daugaviņš) un Oskaram Tirsam (Niklāvs Kurpnieks). Seriāls, kas iepriekšējā sezonā iekaroja skatītāju sirdis ar aizraujošu sižetu un pārdomātiem varoņu raksturiem, turpinās pārsteigt ar jauniem izgājieniem.

Nelūgtie viesi 2 treileris

Stāsts

Seriāla stāsts šoreiz ir par kredītkompānijas ballīti, kurā notiek šokējošs notikums – tiek atrasts ietekmīga uzņēmēja 21 gadu vecās meitas līķis. Šī traģēdija ir tikai sākums sarežģītam un līkločiem bagātam detektīvstāstam, kurā būs gaidāmi daudzi negaidīti pavērsieni.

Negaidītie pavērsieni

Seriāla radītāji sola, ka šī sezona būs pilna ar neparedzamiem sižeta pagriezieniem, kas noturēs skatītājus pie ekrāniem līdz pēdējai minūtei. Gan skatītāji, gan izmeklētāji būs iesaistīti aizraujošā ceļojumā, kurā ne vienmēr būs skaidrs, kam var uzticēties.

Kur varēs skatīties?

Šī aizraujošā jaunā sezona būs pieejama izklaides platformā “Tet TV+”, piedāvājot vieglu piekļuvi jaunākajiem Latvijas seriāliem un citiem izklaides saturiem.

Seriāla aktieri Andris Daugaviņš un Niklāvs Kurpnieks

Skatoties pirmo sezonu likās ka tā pagāja tik ātri, jo seriāls mūs tā aizrāva ka pat nepamanījām, ka esam jau noskatījušies visas sērijas un seriāls ir beidzies. Tapēc ar lielāko prieku gaidam jauno sezonu!

Bildes- jauns.lv, apollo

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences