Jaunie projektiJauns projekts ''Zaļā Jugla'' Braila ielā 23

Jauns projekts ”Zaļā Jugla” Braila ielā 23

spot_img

3 sešstāvu projekts Juglā Braila ielā 23. ”Zaļā Jugla” piedāvā energoefektīvas mājas ar plašiem balkoniem

Jaunais dzīvokļu projekts “Zaļā Jugla” Braila ielā 23 piedāvā unikālu iespēju dzīvot blakus dabai, bet netālu no Rīgas centra. Šis ir ideāls risinājums tiem, kas meklē mieru un privātumu, jo projekts atrodas klusā, slēgtā teritorijā pie ezera. Projektā ir paredzētas trīs sešstāvu A+ klases energoefektivitātes mājas kopumā ar 105 dzīvokļiem, kuri izvietoti tā, lai maksimāli izmantotu apkārtējās dabas sniegtos labumus.

Gaiša sešstāvu dzīvokļu ēka Juglā ar balkoniem.

Projekta attīstītājs

Uzņēmums ”Hepsor” darbojas nekustamo īpašumu sektorā kopš 2011. gada. ”Hepsor” ir pazīstams ar savu pieeju projektu attīstīšanā, kurā prioritāte tiek piešķirta ne tikai ēku funkcionalitātei, bet arī to ietekmei uz apkārtējo vidi. Uzņēmums tagad piedāvā savu devīto projektu Latvijā: ”Zaļā Jugla”.

”Hepsor” ir attīstījis tādus projektus kā:

  1. Nameja Rezidence
  2. Annenhof Mājas
  3. Veidama Kvartāls

Mājas ar plašiem balkoniem

Ēku kompleksa ''Zaļā Jugla'' terase ar skatu uz ezeru.

Katrs no 105 dzīvokļiem, kuri ir no 48 līdz 94 kvadrātmetriem lieli un ietver 2-4 istabas, ir aprīkots ar plašu balkonu. Balkoni piedāvā iespēju izbaudīt laiku ārā, vērojot ezera krasta ainavas un saullēktus vai saulrietus.

Videi draudzīgas un modernas mājas

Jaunā projekta ''Zaļā Jugla'' ēkas  Braila ielā 23

Visas trīs mājas projekta “Zaļā Jugla” ietvaros ir būvētas, ievērojot augstākos energoefektivitātes standartus. A+ klases novērtējums garantē zemas komunālās izmaksas un mazāku ietekmi uz vidi. Katra māja ir aprīkota ar liftu, nodrošinot ērtu piekļuvi jebkuram no dzīvokļiem.

Labiekārtota apkaime ar bērnu laukumiem

Jaunā projekta ''Zaļā Jugla'' iekšpagalms ar bērnu rotaļu laukumu.

Projekta teritorija ir rūpīgi plānota un labiekārtota, ietverot bērnu spēļu laukumus un atpūtas terases. Šādas teritorijas plānošana ļauj iedzīvotājiem baudīt āra aktivitātes tieši savā mājas pagalmā, nodrošinot drošu vidi bērniem un pieaugušajiem.

Drošība un privātums

Projektā “Zaļā Jugla” ir paredzētas gan 125 virszemes, gan zem nojumes autostāvvietas, kā arī 105 noliktavas telpas. Slēgtā teritorija garantē drošību un privātumu iedzīvotājiem, ļaujot izbaudīt mājīgu atmosfēru bez ārēja trokšņa vai traucējumiem.

Kvalitatīva celtniecība un uzticami partneri

Projekts ''Zaļā Jugla'' Juglā pie ezera.

Projekta “Zaļā Jugla” celtniecību veic zināms būvuzņēmējs ”Mitt & Perlebach”, kas ir slavens ar savu pieeju augstai kvalitātei un uzticamībai. Projekta attīstītājs ”Hepsor” ir atzīts par vienu no inovatīvākajiem un videi draudzīgākajiem attīstītājiem, nodrošinot ne tikai ēkas, bet arī vidi, kurā cilvēki var justies kā mājās.

Kā iegādāties mājokli Braila ielā 23?

Lai iegādātos mājokli projektā “Zaļā Jugla”, Braila ielā 23, sazinieties ar attīstītāju Hepsor, iepazīstieties ar projektu, rezervējiet dzīvokli un parakstiet pirkuma līgumu.

Projekts ir piemērots tiem, kas meklē mājas, kurās vienlaikus var justies kā atpūtā pie dabas. “Zaļā Jugla” ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas ieguldīt savā nākotnē!

Bildes ņemtas no: hepsor.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences