Jaunie projekti"Nameja Rezidence'' A+ energoefektivitātes luksusa dzīvokļi

“Nameja Rezidence” A+ energoefektivitātes luksusa dzīvokļi

“Nameja Rezidence” ir projekts, kas izceļas ar savu unikālu pieeju dzīvojamajām telpām, ieviešot A+ energoefektivitātes standartus luksusa klases dzīvokļos. Šis projekts ne vien nodrošina komfortu un izsmalcinātību, bet arī demonstrē iespaidīgu zaļo tehnoloģiju integrāciju, atspoguļojot mūsdienu ilgtspējīgas dzīvesveida tendences.

Īpašs piedāvājums

Nameja Rezidence mājokļa iegādei

Aizdevuma iespējas

  • Aizdevuma likme: Fiksēta zemākā likme plus Euribor. Tas nozīmē, ka procentu likme būs stabilāka, kas ir īpaši izdevīgi ilgtermiņā.
  • Atmaksas grafiks: Piedāvājam anuitāto, lineāro vai speciālo atmaksas grafiku, lai atbilstu katram individuālam klientam.
  • Bezmaksas vērtējums: Nameja Rezidence projekta ietvaros vērtējumu apmaksās projekta izstrādātāji.
  • Aizdevuma noformēšana: Bez papildus maksas – 0% no aizdevuma summas.

Vairāk informācija: bigbank.lv

Energoefektivitāte un dizains

“Nameja Rezidence” apvieno enerģijas taupīšanas pasākumus ar arhitektūru. Ēkas L veida novietojums un plašie stūra logi ne vien nodrošina gaišumu un plašumu, bet arī efektīvi iekļaujas Āgenskalna dabiskajā ainavā. Ēkas fasāde, izstrādāta divos toņos ar ķieģeļu un akmens flīžu akcentiem, rada vizuālu harmoniju ar apkārtnes vidi.

Dzīvokļu īpašības

“Nameja Rezidence” piedāvā 38 dažādu platību dzīvokļus, kuriem piemīt plaši logi un individuālas balkoni vai lodžijas. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar modernām tehnoloģijām, piemēram, grīdas apkures sistēmu ar individuālu režīmu, dzesēšanas sistēmu un ventilācijas sistēmu ar rekuperāciju. Šie risinājumi ne tikai uzlabo komfortu, bet arī veicina enerģijas taupīšanu.

Papildus priekšrocības

Projekts piedāvā papildu ērtības, kas atbilst mūsdienu pilsētnieka dzīvesveidam: elektroauto uzlādes stacijas, velo un ratiņu novietni, apsildāmas noliktavas un apzaļumotu iekšpagalmu ar bērnu laukumiņu. Visas šīs īpašības padara “Nameja Rezidence” par ideālu vietu mūsdienīgai un aktīvai dzīvei.

Tehniskie risinājumi un vērtības

“Nameja Rezidence” ir izstrādāta, ņemot vērā augstākos būvniecības un inženierijas standartus. Tā būvēta no dobjiem betona blokiem, nodrošinot ēku izturību. Inženiertīkli ir pieslēgti centralizētajai pilsētas ūdens un siltumapgādei, nodrošinot efektīvu un vienmērīgu pakalpojumu sniegšanu. Projektā ir pieejami trīs dažādi apdares veidi, kuri radīti ar radošumu un inovatīvu pieeju, atspoguļojot mūsdienu dizaina tendences.

“Nameja Rezidence” ir daudz vairāk nekā tikai dzīvojamā ēka; tā ir simbols ilgtspējīgai un kvalitatīvai dzīvošanai. Projekts ir izstrādāts, lai apmierinātu augstākās prasības gan enerģijas efektivitātes, gan dizaina ziņā, radot nevainojamu līdzsvaru starp mūsdienīgu dzīvesveidu un videi draudzīgu pieeju. “Nameja Rezidence” ir ne tikai mājvieta, bet arī daļa no pilsētas kultūrvēsturiskā mantojuma.

Bildes ņemtas no:city24

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences