ĒdiensBiznesa pusdienas: Labākās vietas formālai maltītei

Biznesa pusdienas: Labākās vietas formālai maltītei

Apskati kādi biznesa pusdienas piedāvājumi ir Rīgas centrā: Dažādi restorāni un ēstuves biroju kompleksos

Biznesa pusdienas ir izplatīts un stratēģisks veids, kā cilvēki var veidot un stiprināt savstarpējās profesionālās attiecības. Šajā rakstā aplūkosim, kā šī kopīgā ēdienreize var ietekmēt sadarbību un kādas ir dažādas iespējas biznesa pusdienām Rīgā.

Grand Hotel Kempinski Riga

Grand Hotel Kempinski Riga lounge un biznesa pusdienas

”Grand Hotel Kempinski Riga” atrodas pašā Rīgas centrā, šī pieczvaigžņu viesnīca piedāvā ne tikai skaistus numurus, bet arī restorāna pakalpojumus. Biznesa pusdienas šeit tiek pasniegtas Stage22 Bārā & Restorānā, kas atrodas viesnīcas 8. stāvā, piedāvājot ne vien elpu aizraujošus skatus uz pilsētu, bet arī izsmalcinātu ēdienkarti. Biznesa pusdienas notiek no 29. aprīļa – 3. maijam.

Pusdienu piedāvājums:

Laiks: no plkst. 14:00 līdz 16:30

Ēdienkarte: Tofu gurķu salāti, Laša sushi konuss, Matcha siera kūka

Cena: EUR 36 no personas

Atrašanās vieta: Aspazijas bulvāris 22

Restorāns Pētergailis

Pētera baznīca Vecrīgas centrā

Restorāns Pētergailis izceļas ar savu vēsturisko un romantisko atrašanās vietu Rīgas vecpilsētā. Ēdienkarte tiek rūpīgi veidota, izmantojot galvenokārt Latvijā audzētus produktus, kas nodrošinās jums svaigi pagatavotu maltīti. Biznesa pusdienu laikā katru dienu tiek piedāvāts atšķirīgs ēdienkarte, ļaujot regulāriem apmeklētājiem vienmēr izmēģināt kaut ko jaunu. Restorāna atmosfēra ir piemērota formālām pusdienām un svarīgām sarunām.

Atrašanās vieta: Skārņu iela 25

Fabrikas restorāns

Fabrikas restorāns Ķīpsalā: industriālā stila interjers.

”Fabrikas restorāns” atrodas klusajā Ķīpsalas apkaimē, tieši Daugavas krastā, renovētā vēsturiskas ģipša fabrikas ēkā. Restorāns piedāvā ne tikai brīnišķīgus skatus uz Vecrīgu, bet arī daudzveidīgu ēdienkarti. Biznesa pusdienas šeit tiek piedāvātas ikdienas darba laikā, nodrošinot gan izcilu atmosfēru, gan kvalitatīvu ēdienu klāstu.

Laiks: no plkst. 11:00 līdz 15:00

Ēdienkarte: zupa, salāti vai deserts un pamatēdiens.

Atrašanās vieta: Balasta dambis 70

Restorāns “FOREST”

Restorāna ''FOREST'' tumšis interjers

Restorāns “FOREST” atrodas pretī Latvijas Nacionālajai Operai, piedāvājot gan iespaidīgu skatu, gan mājīgu atmosfēru. Ar divām zālēm, vasaras terasi un plašu dzērienu klāstu, “FOREST” ir lieliska izvēle gan neformālām, gan formālām tikšanās reizēm.

Biznesa pusdienu piedāvājums:

Laiks: no plkst. 12:00 līdz 15:00

Cenas: Uzkoda – 5.50€, Pamatēdiens – 9.00€, Deserts – 4.50€

Atrašanās vieta: Raiņa bulvāris 21

Biznesa pusdienas Rīgā

Rīga piedāvā dažādus restorānus biznesa pusdienām, kas atbilst jebkuram budžetam — no pieczvaigžņu viesnīcas restorāniem līdz ērtiem pusdienu bāriem biroju kompleksos. Izmantojiet mūsu rakstu, lai izvēlētos ideālo vietu savām nākamajām biznesa pusdienām, kur ne tikai baudīt garšīgas maltītes, bet arī veidot svarīgas sarunas.

Bildes ņemtas no: restoransforest, kempinski, rigathisweek, tennessean, latvia.travel.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences