DāvanasLabākā dāvana skolotājai uz mācību gada noslēgumu

Labākā dāvana skolotājai uz mācību gada noslēgumu

Dāvana skolotājai mācību gada noslēgumā: krūzes, personalizētas grāmatzīmes, plānotāji un vēl

Mācību gada noslēgums ir īpašs mirklis gan skolēniem, gan skolotājiem. Tas ir laiks, kad var izrādīt pateicību un novērtējumu skolotājiem par viņu smago darbu un ieguldījumu skolēnu izglītībā un attīstībā. Izvēloties dāvanu skolotājai, svarīgi izvēlēties kaut ko personisku, praktisku un iedvesmojošu. Šajā rakstā apskatīsim dažas no labākajām dāvanu idejām, kas noteikti paliks skolotājas atmiņā kā sirsnīga pateicība.

Skolotājas dienasgrāmata

Skolotājas dienasgrāmata ar melnu vāku uz kura rakstīts: Skolotāja

Dienasgrāmata skolotājiem ir izstrādāta tā, lai atbalstītu viņu ikdienas darbu un palīdzētu organizēt mācību procesu. Šajā plānotājā ir iekļautas daudzas funkcijas, kā piemēram, prioritāšu matrica, kas palīdz efektīvi plānot dienu, un iedvesmojoši uzdevumi. Plānotāja praktiskā izkārtojuma dēļ skolotāji var atbrīvoties no nepieciešamības atkārtoti rakstīt stundu plānus.

Iegādāties dāvanu: seik

Foršākās skolotājas krūze

Balta kafijas krūze ar uzrakstu "Foršākās skolotājas krūze"

Kafijas krūze ar uzrakstu “Foršākās skolotājas krūze” ir mīlīga un prakstiska dāvana, kas ikdienā noderēs jebkurā dienā. Tā ir izgatavota no izturīga materiāla, kas piemērots mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā, un tās dizains ir paredzēts, lai katru dienu sāktu ar smaidu. Tā ir dāvana, kas nodrošina, ka skolotājs vai skolotāja var izbaudīt savu iecienītāko dzērienu no stilīgas krūzes.

Iegādāties dāvanu: mansdizains

Koka sienas pulkstenis ar personalizētu uzrakstu

Brūns koka pukstenis ar uzrakstu: Mīļajai, pirmajai skolotājai.

Viens variants oriģinālai dāvanai ir koka sienas pulkstenis ar uzrakstu “Mīļajai pirmajai skolotājai”. Šāds pulkstenis ne tikai kalpos kā noderīgs interjera elements, bet arī kā piemiņa par laiku, ko skolotājs pavadījis, mācot un audzinot. Pulksteņa diametrs ir 40 cm, un tas ir izgatavots no bērza saplāksnis, kas piešķir tam unikālu un dabisku izskatu.

Iegādāties dāvanu: 220

Koka grāmatzīme ar personīgu gravējumu

Dāvana skolotājai: Koka grāmatzīme ar personīgu gravējumu

Viena no oriģinālākajām un personiskākajām dāvanām ir koka grāmatzīme ar iespēju iegravēt personalizētu tekstu. Šāda dāvana ir piemērota grāmatu mīļotājiem. Grāmatzīme ir izgatavota no kvalitatīva koka, un uz tās var iegravēt skolotāja vārdu, īpašu pateicību vai pat datumu. Šī dāvana ir atgādinājums skolotājai par skolēnu pateicību. Izmēri ir 18×4 cm un tā tiek saņemta eleganti iesaiņotā kartona kastītē.

Iegādāties dāvanu: zemenitessniega

Ziedu pušķis

Dažādu ziedu pušķis uz tirkīza fona no ''Tacito''

Klasika, kas nekad nezaudē savu aktualitāti, ir ziedu pušķis. Tas var būt sastādīts no dažādiem ziediem, kā piemēram attēlā redzamais pušķis sastāv no: hortenzijām, rozēm, dekoratīvām asinszālēm, vaska puķēm, veronikām, baltstarītēm un eikalipta. Ziedu pušķis ne tikai radīs skaistu vizuālu iespaidu, bet arī piepildīs telpu ar patīkamu aromātu, kas ilgst vairākas dienas.

Iegādāties dāvanu: tacito

Dāvana skolotājai

Izvēloties dāvanu skolotājai mācību gada noslēgumā, svarīgi pievērst uzmanību dāvanas personiskumam, praktiskumam un iedvesmojošai nozīmei. Neatkarīgi no tā, vai tas ir kaut kas tāds, kas palīdzēs skolotājas darbā vai kaut kas, kas dos iemeslu smaidīt, kā piemēram, personalizēta krūze vai grāmatzīme, šāda veida dāvanas izrāda pateicību un cieņu pret skolotāja profesiju.

Bildes ņemtas no: mansdizains, zemenitessniega, seik, 220, tacito, interflora.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences