Izglītība un kursiJauns izaugsmes avots: Uzsākta LIAA biznesa inkubācijas programma

Jauns izaugsmes avots: Uzsākta LIAA biznesa inkubācijas programma

LIAA biznesa inkubācijas programma

Ja Jūs esat topošais uzņēmējs Latvijā ar revolucionāru biznesa ideju, bet nezināt, kā to uzsākt, kā to realizēt, kur meklēt finansējumu, ieteikumus un atbalstu, tad šis raksts Jums noderēs, jo LIAA biznesa inkubācijas programma ir šeit, lai paātrinātu Jūsu ceļu uz panākumiem. No 29. aprīļa līdz 17. maijam durvis ir plaši atvērtas jauniem dalībniekiem, lai pievienotos šai pārveidojošai iniciatīvai ar lielām un plašām perspektīvām.

Kas ir šī programma?

Vīrietis runā ar saviem kolēģiem inkubācijā

LIAA biznesa inkubācijas programma ir perspektīva izaugsmes iespēja topošajiem uzņēmumiem. Tā ir izveidota, lai sniegtu vispusīgu atbalstu un konsultācijas Latvijā reģistrētiem uzņēmumiem, jo īpaši tehnoloģiju un radošajās nozarēs. Neatkarīgi no tā, vai izstrādājat progresīvus tehnoloģiju risinājumus vai inovatīvus produktus radošajās nozarēs, šī programma ir piemērota īpaši Jums, lai sniegtu pielāgotu atbalstu tieši Jūsu unikālajām vajadzībām un izaugsmes stimulēšanai. 

Kādu atbalstu dalībnieki saņems?

Kolēģi strādā biznesa inkubacijā

Šajā programmā piedāvātais atbalsts aptver visus aspektus – no ekspertu konsultācijām un mentoringa līdz dotācijām uzņēmējdarbības attīstībai un aprīkojuma iegādei. Jums būs pieejami noderīgi pieredzējušu profesionāļu padomi par visu, sākot no uzņēmējdarbības modelēšanas līdz finanšu plānošanai. Vajadzīga  palīdzība ar produktu izstrādi vai mārketinga stratēģijām? Viņi Jūs ar to nodrošinās. Programma palīdzēs ikvienam dalībniekam jebkādā situācijā, lai dotu iespēju tiem stimulēt izaugsmi savā jomā.

Ieguvumi no dalības programmā

Kolēģi domā biznesa inkubācijas programmu

LIAA biznesa inkubācijas programma Jūsu uzņēmumam pavers plašas attīstības alternatīvas. Pateicoties piekļuvei dotācijām (līdz 2027. gada vidum ir pieejami 32,7 miljoni eiro) un cita veida atbalstam, Jums būs pieejami resursi, kas nepieciešami, lai pārvērstu savu vīziju realitātē. Neatkarīgi no tā, vai tas ir finansējums aprīkojumam, izejvielām vai pat darbinieku atalgojumam, šī programma Jūs atbalstīs. Un neaizmirstam arī par nefinansiālām priekšrocībām – tīklošanās pasākumiem, koprades telpām un saskarsmi ar potenciālajiem klientiem – visas šīs sastāvdaļas ir būtiskās, lai gūtu panākumus konkurētspējīgā uzņēmējdarbības pasaulē.

Kur, kad un kā pieteikties

Cilvēki offisā strādā pie datoriem

Pieteikšanās LIAA inkubācijas programmai notiek 20 reģionālajos birojos visā Latvijā, kā arī Radošo industriju un tehnoloģiju birojā Rīgā. Taču negaidiet ilgi – pieteikumu iesniegšanas termiņš ir no 29. aprīļa līdz 17. maijam.

Papildus dotāciju iespējas

kolēģi skatās uz finašu statistiku

Tiem inovatīvajiem uzņēmējiem, kas alkst pēc papildus atbalsta, programma piedāvā divas vilinošas papildu dotāciju iespējas. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešami līdzekļi darbinieku atalgojuma segšanai vai prototipu izstrādes un tehnoloģisko pakalpojumu finansēšanai, debesis ir neierobežotas, kad runa ir par Jūsu vīzijas pārvēršanu reālajā risinājumā.

Secinājumi

Nobeigumā var droši apgalvot, ka LIAA biznesa inkubācijas programma mainīs tālāko progresa gaitu topošajiem uzņēmējiem Latvijā. Ar daudziem un dažādiem atbalsta pakalpojumiem un dotāciju iespējām, tas ir ideāls atspēriena punkts, lai Jūsu uzņēmuma sapņus pārvērstu realitātē. Tāpēc, ja esat gatavs pacelt savu uzņēmumu jaunā līmenī, šī iespēja ir domāta Jums. 

Bildes no: linkedin; latvijasinvesticijuunattistibasagentura; swedbank; jelgava; auc; olaine; ey

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences