SportsPieci atzītākie golfa laukumi Latvijā: kur doties spēlēt golfu?

Pieci atzītākie golfa laukumi Latvijā: kur doties spēlēt golfu?

Golfa laukumi Latvijā

Golfs ir ne tikai sporta veids, bet arī viens no vistiešākiem prestiža un augstā statusa simboliem, kas piesaista daudzu ļaužu uzmanību un interesi visa pasaulē. Bet ne visur paverās iespēja izbaudīt šo sporta veidu. Un kā tad ir Latvijā? Šis raksts piedāvās Jūsu uzmanībai 5 potenciālos variantus.

Golfa klubs ”Viesturi”

Golfa kluba viesturi māja

‘’Viesturi’’ golfa klubs ir deviņu bedrīšu golfa laukums, kas atrodas tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas, meža ielokā. Dažādu grūtības pakāpju laukums ir piemērots visiem golfa spēlētājiem, sākot no iesācējiem, līdz pat profesionāļiem, un piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tostarp mājīgu kluba restorānu un saunu. Ģimenēm ar maziem bērniem ir iespēja pavadīt laiku speciāli uzbūvētā rotaļu laukumā. Paša kluba ēka ir ideāli piemērota pasākumu rīkošanai – tajā var uzņemt līdz 150 viesu, un ir pieejamas tādas ērtības kā biljarda un kāršu galds.

Green fee cena: 9 bedrītes – 30€; 18 bedrītes – 40€

Zaļās kartes kursa cena: No 160€

Golfa klubs ”Ozo”

Golfa kluba Ozo laukums

‘’Ozo’’ golfa klubs, Latvijas pirmais 18 bedrīšu golfa laukums, ir viens no tehnoloģiski modernākajiem Ziemeļeiropā. 6400 metrus garajā laukumā ir daudzveidīga ainava, tostarp mākslīgi izveidoti dīķi, smilšu bunkuri, atklātas piekrastes zonas, utt. Kluba teritorijā ir izvietoti treniņu laukumi, restorāns un ekskluzīvas ērtības kluba biedriem, kā baseins un sauna. Šajā golfa laukumā notiek visa mēroga Latvijas golfa sacensības un tā sadarbības partneri ir Latvijas labākās kompānijas. Atrodoties Rīgas ziemeļrietumos, golfa laukuma unikālais reljefs sola izcilu golfa spēles pieredzi ikvienam.

Green fee cena: 18 Bedrītes (pirmdiena – ceturtdiena) €70; 8 Bedrītes (piektdiena – svētdiena) €85; 9 Bedrītes (pirmdiena – ceturtdiena) €50; 9 Bedrītes (piektdiena – svētdiena) €60

Golfs visas dienas garumā (pirmdiena – ceturtdiena) €95

Golfs visas dienas garumā (piektdiena – svētdiena) €110

Sezonas karte: 1 Persona (PVN iekļauts) €1900

Ģimene: 2 Pers. (PVN iekļauts) €2900; 3 Pers. (PVN iekļauts) €4100; 4 Pers. (PVN iekļauts) €5200

Zaļās kartes studenti 2022 UN 2023 (PVN iekļauts) €900

Juniori (14-18 gadi) (PVN iekļauts) €650

‘’Jūrmala golf club & hotel’’

Golfa jūrmala golf club & hotel kluba māja

Jūrmala Golf Club & Hotel“, ko projektējis Jack Nicklaus, piedāvā lielisku golfa spēles pieredzi stratēģiski ērtā vietā starp Rīgu un Jūrmalu. Piecu gadu laikā atjaunotais 75 hektārus plašais golfa laukums ir piemērots visu prasmju līmeņu spēlētājiem. Pat ziemā golfa laukums turpina strādāt, piedāvājot iespēju izmantot treniņlaukumu, kurā ikkatra izsitiena vieta tiek apsildīta, lai trenēties būtu patīkami arī 0°C temperatūrā. Ideāli piemērots korporatīviem pasākumiem, kuros var piedalīties līdz 100 cilvēkiem, kas tajā pašā laikā ir pieprasīts golfa entuziastu galamērķis visā pasaulē.

Green card cena: 1 persona – 220 EUR; 2 personas – 400 EUR; 3 personas – 540 EUR.

Golfa laukums ”Kalnozoli”

Golfa kluba "Pļavu golfa laukums" kalnozoli

Gleznains 9 bedrīšu pļavu golfa laukums ‘’Kalnozoli’’ atrodas Madonas novadā, Bērzaunes pagastā, ko ieskauj zaļojoši meži un paugurainas pļavas. Šis 9 bedrīšu laukums ir plašs, aptverot 15 hektārus Vidzemes paugurainajā ainavā, un ir aprīkots ar ūdens šķēršļiem un smilšu bunkuriem, kas garantēs aizraujošu golfa spēlēšanas pieredzi. Savukārt, viesu nams “Šubrakkrasti”, kas atrodas netālu nodrošina naktsmītnes, pirti, makšķerēšanu un citas brīvā laika pavadīšanas iespējas visiem apmeklētājiem.

Green fee cena: Pirmdiena – Ceturtdiena: 9 bedrītes 20€; Visa diena 30€

Piektdiena – Svētdiena: 9 bedrītes 30€; Visa diena 40€

Sezonas abonements: Vienai personai – 380€ (Iekļauts neierobežots spēles laiks laukumā un “Iknedēļas turnīru” Green Fee).

Ģimenes abonements (2 personām) – 600€ (Iekļauts neierobežots spēles laiks laukumā un “Iknedēļas turnīru” Green Fee).

Golfa abc iesācējiem: Pieaugušie – 50€; Bērni un jaunieši (līdz 18 g.v.) – 40€

Golfa laukums ”Avoti”

Golfa kluba māja avoti

Deviņu bedrīšu golfa laukums “Avoti” Valmiermuižā ir aptuveni 1937 metru garš un atrodas tikai 3 km no Valmieras centra (100 km no Rīgas). Pats golfa laukums atrodas “Avoti” atpūtas parkā, ko rotā bērzu birzis un ūdenskrātuves, kas paver brīnumainu skatu uz krāšņu dabas vidi. Blakus atrodas kluba ēka ar uzkodu bāru un golfa simulatoru, kas darbojas visa gada garumā. Tāpat ir pieejama inventāra noma un apmācības nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas ļaus izbaudīt golfa spēli jebkuras vecuma grupas apmeklētājiem.

Spēles maksa (green fee) 2024. gada sezonā: 9 bedrītes – 30.00 EUR; 18 bedrītes – 40.00 EUR; Visa diena – 50.00 EUR

Golfa laukumi

Golfs ir vairāk nekā tikai sporta veids – tas ir dzīvesveids, kas apvieno prestižu, sporta piedzīvojumu un dabas skaistumu. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis spēlētājs vai tikai sākat iepazīties ar šo aktivitāti, golfs sniedz iespēju izbaudīt un iemācīties novērtēt mieru, eleganci un precizitāti.

Bildes ņemtas no: avoti; golfsviesturi; ozogolf; jgch; plavugolfs

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences