Izglītība un kursi5 Labākie robotikas pulciņi Rīgā

5 Labākie robotikas pulciņi Rīgā

Robotikas pulciņi sniedz praktiskas zināšanas par programmēšanu, mehāniku un elektroniku

Rīgā ir pieejamas dažādas iespējas jauniešiem un bērniem, kuri interesējas par robotiku un tās praktisko pielietojumu. Šajā rakstā aplūkosim populārākās robotikas skolas un pulciņus, kur bērni un jaunieši var apgūt gan pamata, gan progresīvas zināšanas par robotiku un elektroniku, kā arī piedalīties dažādos projektos un sacensībās.

”ROBO HUB”: Robotikas apmācības no agras bērnības

''ROBO HUB'' robotikas pulciņā bērns montē kopā robotu.

”ROBO HUB” ir Latvijas Republikas Izglītības kvalitātes Valsts dienesta akreditēta izglītības iestāde, kas piedāvā robotikas apmācības bērniem no 3 līdz 12 gadiem. Nodarbības balstās uz ”Lego Education” izstrādātu mācību programmu. ”ROBO HUB” sniedz zināšanas, izmantojot spēļu formu, kas ļauj bērniem modelēt un konstruēt, attīstot loģisko un radošo domāšanu. Nodarbības notiek darba dienu vakaros un sestdienās, piedāvājot iespēju apmeklēt bezmaksas iepazīšanās nodarbību Brīvības gatvē 224.

Uzzināt vairāk par pulciņu: robohub

”Rīgas skolēnu pils”: Elektronikas un robotikas pamati

Bērni kopā strādā pie galda, lai saliktu kopā robotu.

”Rīgas skolēnu pils” piedāvā kursus par elektronikas un robotikas pamatiem, kas sadalīti pēc vecuma un priekšzināšanām. Jaunākā grupa (4.-5. klase) apgūst elektrodrošību un elektronikas pamatus, savukārt vidējā un vecākā grupa (6.-12. klase un līdz 23 gadu vecumam) paplašina zināšanas par elektroniku un mehāniku, praktiski būvējot dažādas ierīces un robotus. Nodarbības notiek piektdienās un sestdienās, un visu grupu audzēkņiem ir iespēja piedalīties valsts un starptautiskos konkursos.

Uzzināt vairāk par pulciņu: rsp

”ROBOSKOLA”: Dažādu vecumu grupām

''ROBOSKOLA'' robotikas pulciņa klase, telpa ar violetām sienām.

”ROBOSKOLA” piedāvā robotikas apmācību bērniem un jauniešiem, iedalot grupas pēc vecuma: pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Nodarbības noris klātienē piektdienās un sestdienās Šmerļa ielā 3, Rīgā, piedāvājot programmas trīs valodās: latviešu, krievu un angļu.

Uzzināt vairāk par pulciņu: roboskola

Robotika ”69 pamatskola”: Fokuss uz ”STEM”

Puisis robotikas pūlciņā uztaisīja robotu

”69 pamatskola” piedāvā robotikas nodarbības, kas veicina interesi par eksaktajām zinātnēm, izmantojot ”Photon” robotus. Šīs nodarbības attīsta bērnu loģisko un radošo domāšanu, prasmes plānot un risināt problēmas, kā arī veicina sensoru un programmēšanas prasmju apguvi.

Uzzināt vairāk par pulciņu: r69vsk

”Robotu skola”: Sacensību robotu būve

''Robotu skola'' robotikas pulciņš.

”Robotu Skola” aicina interesentus jauniešus vecumā no 10 līdz 25 gadiem piedalīties robotu būvēšanā, nodrošinot apmācību un prasmes sacensību robotu būvē. Šī iestāde veicina zināšanu un prasmju apmaiņu, atbalstot dažādus projektus, kas saistīti ar robotiku, elektroniku un mehāniku. Sacensību un praktiskā robotu būve piedāvā iespēju reāli pielietot teorētiskās zināšanas un attīstīt jaunas idejas.

Uzzināt vairāk par pulciņu: robotuskola

Robotikas pulciņš jauniešiem un bērniem

Rīgā ir plašas iespējas jauniešiem un bērniem, kas vēlas izpētīt robotikas un elektronikas pasauli. Dažādu vecumu grupas un dažādas mācību metodes ļauj katram atrast piemērotāko veidu, kā attīstīt savas zināšanas un prasmes šajā aizraujošajā nozarē.

Bildes ņemtas no: robotuskola, robohub, realto, computerxplorers, kookaburra, gauravtiwari.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences