Izglītība un kursi5 Labākās make up meistarklases Rīgā

5 Labākās make up meistarklases Rīgā

Make up meistarklases Rīgā — no individuālām nodarbībām līdz grupu kursiem

Dažām sievietēm make ups palīdz justies pašpārliecinātākām. Tas var sniegt sajūtu, ka esi labāk sagatavojusies dienas izaicinājumiem, īpaši pasākumiem vai sociālām situācijām.

Make up meistarklases Rīgā ir lieliska iespēja gan iesācējiem, gan pieredzējušiem make up māksliniekiem paplašināt savas zināšanas un prasmes. Šajā rakstā apskatīsim dažādas apmācību iespējas, sākot no intensīviem kursiem līdz individuālām apmācībām.

Permanent akadēmija

Permanentais make up, acu līnija, jeb acu lineris.

”Permanent akadēmija” piedāvā augstas kvalitātes mācības permanentā grima un tetovējumu jomā. Šīs akadēmijas pasniedzēji ir augsti kvalificēti profesionāļi ar starptautiski atzītiem diplomiem, kas nodrošina kvalitatīvu izglītību sākot no pamatu apgūšanas līdz pat profesionāla līmeņa kursiem. Mācību kursi ietver gan teorētisko, gan praktisko apmācību, un kursa noslēgumā studenti saņem starptautiski akreditētu diplomu.

Uzzināt vairāk par meistarklasi: rigapermanent

Dita Grauda – individuālās meistarklases

Dita Grauda pasniedz individuālās make up meistarklases

Dita Grauda ir pazīstama make up māksliniece un ”Lancome” oficiālā pārstāve Baltijas valstīs, kas piedāvā individuālās make up meistarklases. Apmācības ietver visu no produktu izvēles līdz dažādām make up tehnikām, piemēram, kā izveidot dienas vai vakara make up. Meistarklases notiek individuāli, un to cena ir 150 EUR + PVN par divu stundu nodarbību.

Uzzināt vairāk par meistarklasi: ditagrauda

Douglas make-up skola

Douglas make-up skolas apmācības. Sievietes mācās par make up

”Douglas make-up skola” piedāvā īpaši sagatavotas nodarbības, kurās 3 stundu laikā var iegūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas par sejas ādas kopšanu un dažādām make up tehnikām. Šo nodarbību vada profesionāli ”DOUGLAS” vizāžisti un ādas kopšanas eksperti. Dalības maksa ir 50 EUR, taču ja apmeklējuma dienā tiek iegādāti produkti par vismaz 50 EUR, dalības maksa netiek piemērota.

Uzzināt vairāk par meistarklasi: douglas

Make-up meistarklase “Elisanda”

Sieviešu make-up apmācības studijā "Elisanda"

Ja vēlaties apmeklēt radošas make up nodarbības, “Elisanda” piedāvā divas interesantas programmas: ”Meikaps sev” un individuālās make up nodarbības . Mēs iesakam apmeklēt kursu “Meikaps sev”. Tas ir paredzēts sievietēm, kas vēlas apgūt make up tehnikas, lai uzlabotu savu izskatu. Kursā iekļautas nodarbības par dekoratīvās kosmētikas izvēli, krāsu kombināciju veidošanu un sejas modelēšanu, ļaus dalībniecēm iemācīties veidot gan dienas, gan vakara make up. Kurss sastāv no sešām nodarbībām ar kopējo izmaksu 165.00€, kas ir arī sadalāms maksājumos.

Uzzināt vairāk par meistarklasi: elisanda

”Ecooking” individuālā make up meistarklase

Sievietei liek košu make up, acuēnas ar otiņu.

”Ecooking” piedāvā individuālās make up meistarklases par 35 EUR. Šajās meistarklasēs mācīsies pareizi uzklāt make up produktus, jeb kosmētiku, izvēlēties atbilstošas tehnikas un produktus savai vecumgrupai un sejas formai. Nodarbība sniedz iespēju ne tikai mācīties, bet arī iegādāties ”Ecooking” produktus ar 10% atlaidi un saņemt dāvanu.

Uzzināt vairāk par meistarklasi: ecooking

Make up meistarklases

Rīgā ir plašs make up meistarklašu piedāvājums, kas spēj apmierināt gan iesācēju, gan profesionāļu vajadzības. Katra no šīm iespējām nodrošina dažādas mācību metodes un pieejas, palīdzot katram atrast piemērotāko veidu, kā pilnveidot savas make up prasmes. Izvēloties kursu, ir svarīgi ņemt vērā gan mācību programmas saturu, gan finansiālo un laika ieguldījumu.

Bildes ņemtas no: ditagrauda, glowuptime, douglas, elisanda, chicstudiosmakeup, aspenlaurel.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences