SkaistumkopšanaAkrila nagu pieaudzēšana: Ilgstošs un drošs rezultāts

Akrila nagu pieaudzēšana: Ilgstošs un drošs rezultāts

Akrila nagu pieaudzēšana garantē noturību un ir ideāli piemērota inovatīvu dizainu radīšanai

Akrila nagu pieaudzēšana ir kļuvusi par populāru procedūru skaistumkopšanas nozarē, pateicoties tās spējai piešķirt nagiem papildus garumu, stiprumu un vienmērīgu formu, kas ir ideāli piemērota sarežģītu nagu dizainu izveidei. Šajā rakstā mēs aplūkosim, kas ir akrila nagi, kā tie atšķiras no gēla nagiem, to drošību, ilgnoturību, kā arī uzturēšanu un noņemšanu.

Kas ir akrila nagi?

Gaiši akrila nagi ar maziem sudraba dimantiņiem dizainā.

Akrila nagi tiek veidoti, kombinējot pulveri un šķīdvielu, kas kopā veido cietu kārtu virs dabiskajiem nagem. Šī metode nodrošina iespēju pagarināt nagus un piešķirt tiem papildus stingrumu. Akrila nagi izceļas ar to, ka tie sacietē, saskaroties ar gaisu, un šis process prasa ātru materiālu aplikāciju, kas būtu ieteicams darīt pie manikīra. Akrila nagi parasti ir matēti un nodrošina izcilu pamatu radošiem un dramatiskiem nagu dizainiem.

Kā akrila nagi atšķiras no gēla nagiem?

Akrila nagi pret gēla nagiem: uzklāšana, manikīra process

Akrila un gēla nagi. Abi piešķir nagiem stiprinājuma kārtu, taču gēla nagi prasa UV gaismu, lai sacietētu. Akrila nagi ir stiprāki un noturīgāki, padarot tos par labāku izvēli, ja vēlaties būtiski pagarināt savus nagus. Gēla nagi sniedz dabiskāku izskatu un ir mazāk kaitīgi dabiskajiem nagiem.

Uzklāšanas process

  • Akrila nagi prasa dabiskā naga sagatavošanu, vīlējot tā virsmu pirms līmes uzklāšanas. Tad tiek veidots maisījums no akrila pulvera un šķidruma, kas tiek uzklāts uz naga.
  • Gēla nagi sacietē zem UV gaismas, kas nozīmē, lai sasniegtu vēlamo efektu un izskatu.

Noņemšana

  • Akrila nagu noņemšana notiek, iemērcot nagus acetona šķīdumā aptuveni 20 minūtes, lai atbrīvotu akrila materiālu no dabiskā naga.
  • Gēla nagus noņem vīlējot, jo to struktūra neļauj tiem vienkārši nomērcēties acetona šķīdumā.

Cik ilgi akrila nagi saglabājas?

Gari akrila nagi uz tumši zila zīda.

Akrila nagi var ilgt no sešām līdz astoņām nedēļām, tiem ir vajadzīgs papildinājumus katras divas līdz trīs nedēļas. Papildinājumi palīdz saglabāt nagu izskatu.

Lai akrila nagi kalpotu ilgāk, ieteicams valkāt cimdus, veicot mājsaimniecības darbus, un regulāri lietot roku mitrinātājus un kutikulu eļļu. Svarīga ir arī pareiza kopšana un pieredzējis manikīra speciālists.

Labākie saloni, kas piedāvā akrila nagu pieaudzēšanu

INTENSA salonā uzsvaru liek uz rūpīgu nagu sagatavošanu pirms akrila uzklāšanas, veicot klasisko manikīru. Izvēloties starp tipšiem un formām atbilstoši klienta nagu augšanai, salons nodrošina, ka akrila nagi kalpos ilgāk nekā 14 dienas.

Le Studio piedāvā plašu akrila nagu pieaudzēšanas pakalpojumu klāstu ar cenām no €50 līdz €70. Klientiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties gan klasisko, gan gēllaku apdari. Pakalpojumus veic kvalificēti meistari, kas strādā ar jaunākajām tehnoloģijām.

Labākais veids, kā noņemt akrila nagus

Sievietei ņem nost akrila nagus, jeb akrila manikīru.

Nokasīt akrila nagus patstāvīgi nav ieteicams. Drošākais veids ir vērsties pie profesionāļa, kurš izmantos elektrisko vīli un acetonu, lai maigi noņemtu akrila kārtu, nebojājot dabiskos nagus.

Akrila nagu pieaudzēšana

Akrila nagu pieaudzēšana ir efektīva metode, kā piešķirt nagiem vēlamo garumu un stiprumu. Taču svarīgi ir pievērst uzmanību to drošai lietošanai un kopšanai, lai izvairītos no iespējamiem blakusefektiem un saglabātu dabisko nagu veselību. Izvēloties šo procedūru, būtiski ir uzticēties profesionāļiem un ievērot viņu ieteikumus par nagu kopšanu un regulāru atjaunošanu.

Bildes ņemtas no: byrdie, thenailbar, zohna, labellenailboutique, herzindagi.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences