Aktīvā atpūtaAizraujoši muzeji kurus apmeklēt ar bērniem

Aizraujoši muzeji kurus apmeklēt ar bērniem

Muzeji Rīgā: Kurp doties ar bērniem

Vai meklējat ko aizraujošu un izglītojošu, ko padarīt kopā ar saviem bērniem? Rīgā ir daudz brīnišķīgu muzeju, kas ir īpaši piemēroti ģimenēm. Tie piedāvā ne tikai jautru laika pavadīšanu, bet arī sniedz iespēju mācīties jaunas lietas interesantā un interaktīvā veidā. No šokolādes noslēpumiem līdz dabas brīnumiem, šie muzeji sola neaizmirstamas atmiņas jums un jūsu bērniem. Apskatīsim dažus no labākajiem muzejiem Rīgā, kurus noteikti vajadzētu apmeklēt!

1. Šokolādes muzejs “Laima”

šokolādes muzeja ieeja
Foto atsauce: liveriga.com

Rīgā, Miera ielā 22, atrodas muzejs, kas ir īsta paradīze šokolādes mīļotājiem. Šokolādes muzejs “Laima” piedāvā aizraujošu ceļojumu pa šokolādes ražošanas pasauli. Apmeklētāji var nogaršot karsto šokolādi, iepazīties ar “Laimas” šokolādes šedevriem un pat uzņemt aizraujošu video. Bērniem šis muzejs ir īpaši aizraujošs, piedāvājot gan izglītojošu, gan garšīgu pieredzi.

Biļešu cenas: Pieaugušajiem – 7 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem (4-6 gadi) – 3 EUR, skolēniem (7-18 gadi) un studentiem – 5 EUR.

2. Ugunsdzēsības muzejs

Ugundzēsības muzēja ķiveres ar cirvjiem
Foto atsauce: pasaulescelotajsblog.wordpress.com

Hanzas ielā 5 atrodas Ugunsdzēsības muzejs, kas izvietots pirmajos divos stāvos pie ugunsdzēsēju depo. Šis muzejs ir ideāli piemērots ģimenēm, piedāvājot ieskatu ugunsdzēsēju darbā, vēsturē un tehnoloģijās. Bērni var iepazīt ugunsdzēsības instrumentus, kā arī uzzināt par ugunsdzēsēju varoņdarbiem, tostarp Černobiļas avārijas likvidēšanā.

Biļešu cenas: Pieaugušajiem – 1,00 EUR, skolēniem, studentiem – 0,50 EUR, ģimenes biļete – 1,50 EUR.

3. Ilūziju muzejs “Cosmoss”

Ilūzijas telpa
Foto atsauce: viensplusviens.lv

Doma laukumā 1A atrodas Ilūziju muzejs “Cosmos”, kur var iegūt interaktīvu un jautru pieredzi visa ģimene. Šis muzejs ir lieliska vieta, lai pavadītu laiku, izklaidējoties un vienlaikus iegūstot jaunas zināšanas.

Biļešu cenas: Pieaugušajiem – 9,00 EUR, skolēniem – 7,20 EUR, bērniem līdz 12 gadiem – 5,40 EUR.

4. Latvijas Nacionālais dabas muzejs

Latvijas dabas muzeja telpa ar dzivniekiem
Foto atsauce: dabasmuzejs.gov.lv

Krišjāņa Barona ielā 4 atrodas Latvijas Nacionālais dabas muzejs, kas ir lieliska vieta dabas brīnumu iepazīšanai. Ar mūsdienīgām un interaktīvām ekspozīcijām, muzejs piedāvā izglītojošu un aizraujošu pieredzi gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Biļešu cenas: Pieaugušajiem – 3,50 EUR, studentiem – 2,50 EUR, skolēniem – 1,50 EUR.

5. Saules muzejs

saules muzeja ekspodīcija
Foto atsauce: tripadvisor.ru

Saules muzejs, kas atrodas Vaļņu ielā 30, aicina apmeklētājus iepazīt sauli no dažādām perspektīvām – astronomijā, bioloģijā, vēsturē, mākslā un kultūrā. Ar vairāk nekā 400 dažādu saules formu dekoru, muzejs piedāvā gan izglītojošu, gan vizuāli pievilcīgu pieredzi.

Biļešu cena: 7,00 EUR no katra pasākuma dalībnieka.

Kāpēc apmeklēt šos muzejus?

Rīgas muzeji ir ideāli piemēroti ģimenēm ar bērniem, piedāvājot gan izklaides, gan mācību iespējas. Katrs muzejs ir aizraujošs un piemērots bērniem no dažādām vecuma grupām.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences