Mode5 Vietas, kur iegādāties Latvijā ražotas ādas somas

5 Vietas, kur iegādāties Latvijā ražotas ādas somas

Šajā rakstā apskatīsim 5 vietas, kur Rīgā var iegādāties dažādas Latvijā ražotas ādas somas

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc izvēlēties ādas somas, ir to izturība. Āda ir dabisks materiāls, kas, ja to pareizi kopj, tas var kalpot daudzus gadus. Atšķirībā no sintētiskiem materiāliem, āda ar laiku kļūst arvien tikai pievilcīgāka, it īpaši modes industrijā. Izvēloties ādas somu no uzticama ražotāja, jūs atbalstāt atbildīgu ražošanu un varat samazināt atkritumu daudzumu, kas rodas ātrās modes dēļ.

”Zelma Kraft”

Zelma Kraft rokas somiņa no ādas
Foto atsauce: zelmakraft.com

”Zelma Kraft” darbnīca atrodas Rēzeknē, ražo dažādas ādas somas, izmantojot pāri palikušos materiālus un ražojot produktus pēc pieprasījuma, lai samazinātu atkritumu daudzumu. Zīmolam ir 3 veikali: Rīgā, Balvos un Daugavpilī. Viņu ādas somas izceļas ar pārdomātu dizainu un izturību. Izmantojot augstas kvalitātes govs ādu ārējai virsmai un cūkas ādu iekšējiem nodalījumiem, somas ir gan elegantas, gan ilglaicīgas. Apmeklētājiem ir arī iespēja apskatīt darbnīcu, lai redzētu, kā somas tiek ražotas.

Veikala adrese: Matisa iela 48

Apskatīt somas internetveikalā: zelmakraft

”TATIS”

Cilvēks griež ādu priekš somas
Foto atsauce: tatisriga.com

”TATIS” zīmols ir izveidots par godu Jānim Jēkabsonam, kurš 1912. gadā atvēra savu ateljē Rīgā. Šodien ”TATIS RIGA” izgatavo somas, kas apvieno tradicionālās tehnikas ar mūsdienu dizainu. Katrs izstrādājums tiek ražots Rīgā, izmantojot kvalitatīvu ādu un rūpīgi pārraugot visus ražošanas posmus. Somas tiek šūtas ar slaveniem diegiem no Vācijas ”Amman” kompānijas, kas lepojas ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi diegu ražošanā. Katra soma var tikt personalizēta ar gravējumu.

Veikala adrese: Jaunciema 4

Apskatīt somas internetveikalā: tatisriga

”Ērikas Jostas”

Foto atsauce: erikasjostas.lv

”Ērikas Jostas” veikals un darbnīca, kas atrodas Āgenskalnā, piedāvā plašu ādas izstrādājumu klāstu, sākot no somām līdz pat jostām un aprocēm. Darbnīca darbojas kopš 2012. gada. Visi produkti tiek izgatavoti uz vietas darbnīcā. Ērikas Jostu sortimentā ir somas, jostas, aproces un atslēgu piekariņi. Katrs produkts ir roku darbs, kas tapis izmantojot dabīgo ādu. Darbnīca piedāvā arī personalizētus izstrādājumus. Veikals arī piedāvā personalizētus izstrādājumus, kā piemēram, somas un makus.

Veikala adrese: Nometņu iela 47

Apskatīt somas internetveikalā: erikasjostas

”RR Leather Accessories”

”RR Leather Accessories” uzņēmums, kas bāzējas Rīgā, piedāvā roku darinātas ādas somas un aksesuārus. Zīmols sākās ar ideju radīt dažus rokassprādzes draugiem, taču šī ideja ātri pārtapa par pilnvērtīgu uzņēmumu 2010. gadā. Viņu produkti izceļas ar vienkāršu dizainu un augstu kvalitāti. ”RR” arī piedāvā darbnīcas, kurās var iemācīties veidot ādas izstrādājumus (jostas, makus). Zīmols piedāvā arī produktu uzturēšanas pakalpojumus, kas ietver jostas garuma korekcijas un detaļu nomaiņu, lai nodrošinātu, ka produkti kalpo ilgu laiku.

Veikala adrese: VEF Kvartāla promenāde, Ūnijas 8B

Apskatīt somas internetveikalā: erer

”Buduart”

Latvijā ražotas ādas somas no kolekcijas ''Cherry Red''
Foto atsauce: buduart.lv

”Buduart” zīmols piedāvā ilgtspējīgus ādas izstrādājumus, kas izgatavoti ar augstu pievienoto vērtību. Dibināts 2009. gadā, zīmols rada somas un aksesuārus. Sortimentā ir somas, maki un dažādas rotas. Katrs produkts tiek izgatavots Rīgā. Zīmols piedāvā divu gadu garantiju saviem izstrādājumiem, kas ietver apkopes un remonta pakalpojumus. ”Budart” nodrošina, ka katrs produkts kalpo ilgstoši. Viņu viena no jaunākajām kolekcijām “Cherry Red” piedāvā modernas, tumši sarkanas ādas somas.

Veikala adrese: Starta iela 4

Apskatīt somas internetveikalā: buduart

Latvijā ražotas ādas somas

Latvijā ražotās ādas somas ir ne tikai skaistas, bet arī izturīgas un ilgtspējīgas. Katra no šīm darbnīcām – ”Zelma Kraft”, ”TATIS”, ”Ērikas Jostas”, ”RR Leather Accessories” un ”Buduart” – piedāvā unikālus produktus, kas izceļas ar augstu kvalitāti un tradicionālu amatniecību. Izvēloties Latvijā ražotu ādas somu, jūs iegādājaties ne tikai izcilu produktu, bet arī atbalstāt vietējos meistaru darbus un tradīcijas.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences