ModeLatvijas šūpuļtīklu ražotājs "Modern Nomad" uzsāk sadarbību ar "Dior"

Latvijas šūpuļtīklu ražotājs “Modern Nomad” uzsāk sadarbību ar “Dior”

“Modern Nomad” šūpuļtīkli pieejami ar “Dior” zīmolu

Latvijas šūpuļtīklu ražotājs “Modern Nomad” ir noslēdzis vēsturisku sadarbību ar pasaulē slaveno modes zīmolu “Dior“. Šī partnerība padarījusi “Modern Nomad” par “Dior” ceturtās pludmales apģērbu un aksesuāru kolekcijas “Okeānu pārāde” šūpuļtīklu konstrukcijas izstrādātāju un ražotāju.

Ilgtspējība un inovācijas

Zils modern nomad šūpuļtīkls ar dior
Foto atsauce: dior.com

Modern Nomad” šūpuļtīkli izceļas ne tikai ar izcilu kvalitāti, bet arī ar savu ilgtspējību. Tie ir izgatavoti no auduma, kas veidots no pārstrādātiem okeāna plastmasas atkritumiem un zvejas rīkiem, kas iegūti no piekrastēm un salām visā pasaulē. Šī inovācija izceļ ilgtspējīgu un saudzīgu attieksmi pret dabu, kas ir svarīgs aspekts mūsdienu patērētājiem un sabiedrībai kopumā.

Modes un tehnoloģiju apvienojums

Modern nomad šūpuļtīkls dior maisā
Foto atsauce: dior.com

Dior” šūpuļtīkli ar Latvijas ražotāja emblēmu “Made by Modern Nomad” ir pieejami vairāk nekā 17 pasaules valstīs kopš 16. maija. Šie šūpuļtīkli apvieno augsto modi un modernas tehnoloģijas, nodrošinot gan skaistumu, gan praktiskumu. Tie ir izgatavoti no stipra avioindustrijas alumīnija, kas padara tos izturīgus un viegli uzstādāmus.

Uzņēmuma attīstība un sasniegumi

modern nomad šūpuļtīkls mežā
Foto atsauce: Modernnomad (facebook)

Modern Nomad” tika dibināts 2020. gadā, un tas ātri izcēlās ar savu inovatīvo un kvalitatīvo pārgājienu aprīkojumu. Uzņēmuma īpašnieku Jāņa Kļaviņa un Krišjāņa Eihmaņa dzīvesstils, kas saistīts ar ekspedīcijām un ceļošanu, motivēja radīt produktus, kas ir viegli, ātri uzstādāmi un īpaši izturīgi. Katrs “Modern Nomad” produkts tiek rūpīgi testēts dažādos dabas apstākļos un kvalitātes pārbaudēs.

LIAA atbalsts un eksporta tirgus iekarošana

Uzņēmuma attīstībā nozīmīgs bija Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) inkubācijas programmas sniegtais atbalsts, kas palīdzēja veicināt pārdošanu eksporta tirgos. Šis atbalsts bija būtisks solis, lai “Modern Nomad” produkti kļūtu pieejami starptautiskā mērogā un gūtu atzinību ārpus Latvijas robežām.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences