Skaistumkopšana5 Matu griezumi vīriešiem, kas būs trendā 2024

5 Matu griezumi vīriešiem, kas būs trendā 2024

5 Matu griezumi vīriešiem

Ar jaunā gada iestāšanos cilvēki bieži pieņem apņemšanās, kas ietver dažādas dzīves jomas, ieskaitot personīgo izskatu un stila maiņu. Viena no populārākajām apņemšanās var būt mainīt izskatu, lai iegūtu jaunu, svaigāku imidžu. Tajā skaitā- beidzot apmeklēt frizieri. Taču rodas jautājums – kādu matu griezumu izvēlēties?


1. Mullets

Gandrīz mullets griezums ir matu sakārtojums, kurš apvieno īsus, celtus matus augšā ar garākiem matiem aizmugurē. Tas izceļas ar asu kontrastu starp priekšējo un aizmugurējo daļu, radot stilīgu un drosmīgu izskatu. Šis griezums ir labs izvēles variants vīriešiem, kuri grib būt oriģināli, apvienojot klasisku un modernu stilu.

Aktierim mullet frizūra

2. Klasiskais īsais bowl cut

Klasiskais bļodiņgriezums ir atjaunots ar moderniem elementiem, padarot to par stilīgu izvēli. Šajā jaunajā versijā ir pievienotas neregulāras šķipsnas, izteiksmīgi griezumi apakšā un dažādas matu tekstūras. Šis matu griezums ir pielāgojams, lai atbilstu jūsu personīgajam stilam. Tas ir lielisks variants vīriešiem, kuri meklē kaut ko vairāk nekā parastu matu griezumu.

Vīrietiem bowl cut frizūra

3. Buzz cut

Buzz cut ir vienkāršs un stilīgs matu griezums vīriešiem, kas neprasa daudz kopšanas. Tas ir lielisks variants tiem, kuri vēlas koptu un vienkāršu izskatu. Ir dažādas šī griezuma versijas – no ļoti īsiem līdz nedaudz garākiem matiem, un to var kombinēt ar dažādām pārejām un bārdām. Buzz cut der dažādiem sejas tipiem un matu tekstūrām, tāpēc tas ir labs izvēles variants daudziem.

Buzz cut frizūra,  Zayn Malik

4. Edgar griezums

Edgar griezums ir guvis popularitāti ar savu atšķirīgo formu un stilu. Tas piedāvā bļodiņveida griezumu ar skaidri definētu, biezu bangām līdzīgu priekšējo daļu. Edgar griezums var tikt kombinēts ar izteiktu pāreju vai apakšgriezumu, radot spilgtu un atmiņā paliekošu izskatu. Tas ir lieliski piemērots tiem, kas vēlas izcelties ar savu matu stilu un izrādīt drosmi eksperimentēt ar savu izskatu.

Vīrietim Edgar frizūra

5.Curtain matu stils

Curtain matu stils piedāvā vidēji garus matu griezumus, kur mati eleganti nokrīt abās sejas pusēs, līdzīgi kā aizkari. Tas ir piemērots dažādiem sejas veidiem, un to var pielāgot atbilstoši individuālajām vēlmēm un matu tekstūrai. Šis stils ir ieguvis popularitāti gan jauniešu, gan vecāku paaudžu vidū, pateicoties tā universālajam pievilcīgumam un spējai piestāvēt dažādiem izskata tipiem.

Vīrietim curtain frizūra

Kā saprasties ar frizieri? Lai pārliecinātos, ka frizieris precīzi saprot jūsu vēlmes, ir svarīgi sniegt skaidru un konkrētu aprakstu par vēlamo matu griezumu. Jānorāda vēlamo matu garumu sānos un aizmugurē, kā arī vēlamās pārejas veids, piemēram, izteiktas vai mazāk pamanāmas.

Matu griezumi vīriešiem, kādu tu izvēlēsies?

Atcerieties, ka jebkurš matu griezums prasa pašpārliecinātību, lai to nēsātu. Neatkarīgi no izvēlētā stila, svarīgi ir justies ērti. Šie pieci matu griezumi vīriešiem ir tikai daži no daudzajiem variantiem.

Ja nezini, kur var aiziet, lai dabūtu kādu no vēlamajām frizūrām, vari apskatīt mūsu rakstu par: Labākās vīriešu frizētavas Rīgā.

Bildes ņemtas no: sundayworld, timesofindia.indiatimes, gqindia, altpress, timesofindia.indiatimes.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences