SkaistumkopšanaLabākās vīriešu frizētavas Rīgā

Labākās vīriešu frizētavas Rīgā

Top 3 labākās vīriešu frizētavas Rīgā

Vai meklējat lielisku vīriešu frizētavu Rīgā? Lai gan ir daudz vietu, kurās piedāvā sieviešu frizūras, vīriešu frizētavas nereti paliek mazāk pamanītas. Tomēr, izvēlēties īsto vietu, kur var ne tikai iegūt izcilu matu griezumu, bet arī profesionāli sakopt bārdu, ir būtiski. Šajā rakstā apskatīsim trīs no labākās vīriešu frizētavas Rīgā, kurās varat baudīt ne tikai meistarīgus pakalpojumus, bet arī patīkamu atmosfēru.

Lumberjack Barbershop

Atrašanās vieta: Audeju iela 6 un Berga Bazāra kvartālā.

Lumberjack Barbershop nav tikai frizētava, bet īsts vīriešu klubs, kurā valda autentiska atmosfēra. Kopš 2015. gada Lumberjack ir pazīstams ar savu kvalitāti un profesionalitāti. Vīrieši te var izbaudīt klasiskus pakalpojumus, tostarp teicamus matu griezumus, karsto skūšanos ar taisno skuvekli, kā arī baudīt kafiju, tēju vai alkoholisko dzērienu ar blues mūziku fonā.


SHAFT – Vīriešu klubs

Atrašanās vieta: Kr. Barona iela 76, Rīga.

SHAFT Barbershop atrodas pašā Rīgas centrā un piedāvā klientiem ne tikai frizūras, bet arī ekskluzīvu pieeju katram klientam. Loft stila interjers, patīkama mūzika un mājīga atmosfēra ļauj klientiem atslābināties no ikdienas steigas. SHAFT piedāvā klasiskus vai radošus matu griezumus, skūšanos, ūsu un bārdas modelēšanu, sejas kopšanu.


Royal Dandy Barber Shop

Atrašanās vieta: Brīvības iela 159, Rīga.

Royal Dandy ir frizētava, kas iemieso 19. un 20. gadsimta sākuma Īru un Angļu tradīcijas. Šeit katrs vīrietis var justies kā īsts džentlmenis. Piedāvājumā ir ne tikai matu un bārdas kopšanas pakalpojumi, bet arī iespēja iegādāties dažādus produktus, piemēram, argana eļļas šampūnus un bārdas balzamus. Royal Dandy piedāvā arī “open-air” darbnīcas dažādos festivālos visā Latvijā.


Rīgā ir daudz labu vīriešu frizētavu, kurās var ne tikai griezt un kopt matus, bet arī veidot bārdas un ūsas. Trīs no šīm izcilajām frizētavām ir Lumberjack, SHAFT un Royal Dandy. Šīs frizētavas atrodas Rīgas centrā un ir lieliskas izvēles tiem, kuri meklē profesionālu friziera pakalpojumus.

Bildes ņemtas no: getapro, shaft, royaldandy, lumberjackbarbershop un timeoutabudhabi.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences