VeselībaLabo Sajūtu Laboratorija - vieta kur sevi atrast

Labo Sajūtu Laboratorija – vieta kur sevi atrast

spot_img

Labo Sajūtu Laboratorija

Labo Sajūtu Laboratorija, pazīstama arī kā Nava Yoga, ir jogas, skaistuma un garīgās pilnveides studija Rīgā, kas piedāvā dažādus jogas veidus, masāžas un terapijas. Šī studija ir pazīstama ar karstās jogas nodarbībām, kas notiek līdz 35 grādu siltumā un mitrumā, sniedzot unikālu pieredzi saviem klientiem!

masāža

Jogas nodarbības visiem vecumiem

Mēs piedāvājam plašu jogas nodarbību klāstu, kas ir piemērots dažādiem sagatavotības līmeņiem un mērķiem, tai skaitā karstā joga, Hatha joga, Yin joga, Vinyasa joga, Yogasanas, kā arī joga grūtniecēm, bērniem, jauniešiem un senioriem. Pie mums ir pieejama arī ārstnieciskā vingrošana, Pilates un fizioterapija, kā arī harmonizēšanās ar jogas elementiem zirga mugurā.

Mūsu piedāvājumā ietilpst arī dažādas terapijas, piemēram, Biodanza, Baha ziedu terapija, ķermeņa terapija, Geštalta un ātrās transformācijas, kā arī retrīti un telpu noma.

Meditācijas rīki

Darba laiki un studijas lokācija

Mūsu studija darbojas no agrā rīta līdz vēlam vakaram, nodrošinot komunikāciju latviešu, krievu un angļu valodās. Mēs lepojamies ar draudzīgu, atsaucīgu un vienmēr pozitīvu kolektīvu, kā arī mājīgām un harmoniskām telpām. Mūsu autentiskā atrašanās vieta ir VEF pulksteņa tornī, nodrošinot ērtu auto novietošanu.

Komandas misija

Mūsu misija ir sniegt cilvēkiem labsajūtu un atveseļošanos no ikdienas trokšņiem, stresiem un smaguma, piedāvājot plašu izvēli un individuālu pieeju katram klientam. Mūsu terapeiti, lektori un pasniedzēji ir guvuši pasaules viedumu, apgūstot un pilnveidojot savas zināšanas dažādās pasaules valstīs. Mēs esam jogas, skaistuma un garīgās pilnveides studija ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi, kas vienlaikus darbojas arī kā ārstniecības iestāde.

Sieviete vingro

Profesionāļu komanda

Labo Sajūtu Laboratorijas komandu veido izcilie meistari un speciālisti, kuri katrs savā jomā ir guvuši plašu pieredzi un zināšanas. Katrīna Eglīte, studijas vadītāja un jogas pasniedzēja, ir pazīstama ar savu pieeju bērnu un jauniešu jogai, kā arī meditatīvajai Yin jogai. Andis Mednis ir karstās jogas speciālists, sniedzot nodarbības, kas ir gan fiziski izaicinošas, gan garīgi bagātinošas.

Anita Tauriņa ir Pilates trenere un jogas pasniedzēja, specializējoties siltajās Pilates un jogas nodarbībās. Daina Liepiņa ir karstās jogas, jogas iesācējiem un Yin jogas meistare, kamēr Edgars Ancāns ir pazīstams ar savām karstās jogas nodarbībām.

Liene Freiberga un Liene Gasūne abas ir Hatha jogas speciālistes, piedāvājot arī jogu bērniem un Pilates. Nadi un Oļesja Bondarenko ir grūtnieču jogas ekspertes, sniedzot atbalstu topošajām māmiņām. Iveta Murāne, Jānis Maršāns, Una Bezbaile un citi meistari arī piedāvā dažādas jogas prakses, atbilstoši savām specializācijām.

Studijā strādā arī sertificētas masieres un terapeites, piemēram, Inga Ābele un Agita Staņēviča, kā arī diplomēta kosmetoloģe Ilze Broka Graudiņa, kas piedāvā gan ķermeņa masāžas, gan sejas procedūras. Antra Sloka-Jakovļeva ir Biodanza pasniedzēja un eksistenciālā virziena psihoterapeite, savukārt Andželika Zemīte ir Baha ziedu terapijas praktiķe.

Dace Daliņa, meditāciju un dvēseļu tikšanās prakšu vadītāja, Inga Rubena, karmiskā astroloģe, un Skaidrīte Saule, ķermeņa terapeite, papildina šo daudzveidīgo un talantīgo komandu, piedāvājot unikālas terapijas un nodarbības, kas ir gan iedvesmojošas, gan dziedinošas.

Fiziskie ieguvumi?

Labo Sajūtu Laboratorijas nodarbības sniedz virkni fizisko un morālo labumu. Fiziskajā plānā, jogas, pilates un dažādu masāžu prakses uzlabo ķermeņa lokanību, spēku un izturību, palīdzot uzlabot stāju un samazinot muskuļu sasprindzinājumu. Tās var būt efektīvs veids, kā risināt hroniskas sāpes, piemēram, muguras vai kakla sāpes, un veicina vispārēju veselību un labsajūtu.

Morālie ieguvumi?

No morālā viedokļa, šīs nodarbības piedāvā iespēju atbrīvoties no ikdienas stresa un uztraukuma, uzlabojot garīgo līdzsvaru un emocionālo labsajūtu. Jogas un meditācijas prakses ir pazīstamas ar savu spēju veicināt pašapziņu, koncentrēšanās spējas un kopumā radīt mierīgu, harmonisku prāta stāvokli. Šādas nodarbības arī palīdz attīstīt dziļāku savienojumu ar sevi, uzlabojot pašapzinu un pašcieņu. Kopā šie fiziskie un morālie labumi veido holistisku pieeju labsajūtai, sniedzot iespēju sasniegt pilnīgāku un apmierinātāku dzīvi.

Papildus plašajam pakalpojumu klāstam, Labo Sajūtu Laboratorija piedāvā arī aktīvu bloga sadaļu savā mājaslapā, kurā ir pieejami dažādi raksti un ieraksti par jogu, masāžām, garīgumu un labsajūtu kopumā. Šī bloga sadaļa ir lielisks resurss tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par jogu un saistītām tēmām​​.

Pakalpojumu klāsts

 • Karstā joga – dziļi izsildoša jogas prakse, attīsta prāta un ķermeņa lokanību, un izturību
 • Hatha joga – klasiskā jogas asanu prakse, elpošanas vingrinājumi, relaksācija
 • Yin joga – meditatīva ķermeņa, prāta un muskuļu atslābinoša nodarbība
 • Vinyasa joga – plūstoša un izaicinoša asanu prakse
 • Yogasanas – dažādu jogas veidu apvienojums
 • Joga grūtniecēm un māmiņām ar bērniem
 • Joga bērniem, jauniešiem un senioriem
 • Ārstnieciskā vingrošana, pilates un fizioterapija
 • Harmonizēšanās ar jogas elementiem zirga mugurā
 • Individuālās nodarbības
 • Skaņās, smaržās, meditācijās ietērpti garīgie ceļojumi sevī, telpās un ārpus tām
 • Masāžas – ārstnieciskā, klasiskā, grūtnieču, taizemiešu, lomi – lomi, ajurvēdas
 • Dažādas terapijas: biodanza – biodeja, baha ziedu, ķermeņa terapija, geštalta, ātrās transformācijas
 • Telpu noma
 • Lojalitātes programmas un īpašie piedāvājumi saviem klientiem
 • Dāvanu kartes

Un, protams, mēs piedāvājam Retrītus – brīžus kad atkāpjamies no ikdienas dzīves, kas ļauj pilnībā atslēgties un atjaunoties. Visi šie pakalpojumi tiek piedāvāti, lai ikviens atrastu savu ceļu uz labsajūtu, harmoniju un personīgo izaugsmi.

Apkopojums

Kopumā, Labo Sajūtu Laboratorija ir vairāk nekā tikai jogas studija. Tā ir vieta, kur cilvēki var atgūt saskaņu ar sevi un pasauli, pilnveidot savu garīgo un fizisko labsajūtu, izmantojot dažādus jogas stilus, terapijas un masāžas, kā arī gūt iedvesmu no pieredzējušiem speciālistiem un meistariem.

Labo Sajūtu Laboratorija kontakti

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences