Mūzika31. maijā Saulkrastu estrādē: ''Mazais salidojums''

31. maijā Saulkrastu estrādē: ”Mazais salidojums”

31. maijā Saulkrastu estrādē atklās vasaras sezonu ar pasākumu “Mazais salidojums”

2024. gada 31. maijā Saulkrastu estrādē notiks vasaras sezonas atklāšanas pasākums “Mazais salidojums”, kas sola kļūt par aizraujošu vakaru pilnu ar mūziku un emocijām. Pasākums sākas plkst. 20:00. ”Mazajā salidojumā” piedalīsies pazīstami Latvijas mūziķi un grupas, kas nodrošinās plašu muzikālu klāstu no dažādiem žanriem.

Uzstāsies Žoržs Siksna un grupa “ARMaestro”

Dziedātājs Žoržs Siksna uzvalkā ar zilu banti.

Dziedātājs Žoržs Siksna šajā vakarā uzstāsies kopā ar pavadošo grupu “ARMaestro”, ko vadīs Anatolijs Livčas. Žoržs Siksna, kura balss ir pazīstama Latvijas mūzikas skatuvē jau no 70. gadiem, izpildīs savas populārākās dziesmas, kas aptver plašu spektru no estrādes līdz akadēmiskajai mūzikai. Viņa repertuārs ietvers dziesmas no “Vālodzīti” līdz “Muļķe sirds”.

Grupa “Dziļi Violets”

Grupas "Dziļi Violets" dalībnieki

Grupa “Dziļi Violets” šajā pasākumā izpildīs gan savas zināmākās kompozīcijas, gan labi atpazīstamas dziesmas no plašā repertuāra. Sākot ar Raimondu Paulu un Imantu Kalniņu līdz pat grupām “Backstreet Boys” un “Queen”. Grupa, kuras sastāvā ir Nauris Brikmanis, Valters Osis, Viesturs Butāns un Edgards Jercums, radīs atmosfēru, kurā ikviens varēs neuzkrītoši šūpot kāju.

“Mazais Princis”

Mūzikas grupa "Mazais Princis" uzstājas uz skatuves Valmierā.

“Mazais Princis” ir grupa, kas savā darbībā ietver mīlestības un dziedināšanas filozofiju. Grupas mūzikas stils un izpildījums vienmēr ir bijis vērsts uz dvēseles pārstrādi un emociju dziedināšanu, kas it īpaši izpaužas grupas atvadu tūrēs. Uzstāsies dalībnieki – solists un sintezatora taustiņinstrumentālists kopā ar deju meistaru un akordeonistu Viktors Raiskumietis no Degumniekiem un ģitārists Gunārs Limbažnieks no Liepājas.

Saulkrastu estrāde

Saulkrastu estrādes sēdvietas ar cilvēkiem.

Saulkrastu estrāde ir vēsturiska vieta, kas jau ilgus gadus kalpo kā galvenais notikumu centrs pilsētā. Izveidota kā kūrorta parks 19. gadsimtā, šī estrāde ir piedzīvojusi daudzas pārbūves un uzlabojumus, taču tā vienmēr ir saglabājusi savu lomu kā vietējo iedzīvotāju un viesu pulcēšanās vietu. Katru gadu šeit norisinās Saulkrastu pilsētas svētki un citi kultūras pasākumi.

Kur iegādāties biļetes?

Lai piedalītos šajā aizraujošajā muzikālajā pasākumā, apmeklētājiem jāiegādājas biļetes, kas ir pieejamas dažādās cenu kategorijās no 15€ – 30€. Biļetes var iegādāties tiešsaistē: bilesuparadize.

Bildes ņemtas no: micrec, lsm, valmierasnovads, visitsaulkrasti, nra.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences