Aktīvā atpūta5 Labākās deju nodarbības sievietēm

5 Labākās deju nodarbības sievietēm

Deju nodarbības sievietēm

Dejas ir lielisks veids, kā paust sevi, kā arī uzlabot fizisko un garīgo veselību. Tās ir īpaši noderīgas sievietēm, jo apvieno fizisku aktivitāti ar emocionālu pašizpausmi. Dejojot, attīstās ne tikai ķermenis, bet arī prasme koncentrēties un domāt analītiski. Turklāt dejas palīdz uzlabot garastāvokli un piedāvā iespēju pievienoties atbalstošai kopienai.

Kāpēc izvēlēties deju nodarbības?

Dejas palīdz attīstīt prātu, uzlabo garastāvokli un ļauj iegūt jaunus draugus ar kopīgām interesēm. Dejošana ir arī lielisks veids, kā iedvesmot sevi un citus.

1. Kur fitness satiekas ar deju

Fiziskās deju nodarbības sievietēm Rīgā
Foto atsauce: arabesquecincinnati.com

PDW Rīgas studijā Andrejostas iela 5 piedāvā deju fitnesa nodarbības, kas apvieno fizisko treniņu ar deju. Nodarbības notiek enerģiskā atmosfērā, kas piemērota jebkura līmeņa deju cienītājiem. Šeit var ne tikai izdejoties, bet arī stiprināt ķermeņa muskulatūru, dedzinot kalorijas.

2. Solo Latino deju fitness

Solo Latino dejas, sieviete un vīŗietis dejo.
Foto atsauce: Pixabay

Solo Latino deju fitness ir ideāls sievietēm, kas vēlas uzlabot fizisko formu un iemācīties jaunas dejas. Nodarbības notiek Ķekavas Sporta klubā, “Bultas”, Ķekavā, un piedāvā apgūt salsu, sambu, ča-ča-ča, rumbu un džaivu. Šīs nodarbības ir piemērotas gan iesācējām, gan pieredzējušām dejotājām.

3. Deju kursi Rīgā pieaugušajiem

Pāris melnā apģērbā dejo
Foto atsauce: Pavel Danilyuk

Forte deju kursi pieaugušajiem, sākot no lēnā valsa līdz ugunīgajai salsai. Nodarbības notiek Kalpaka bulvārī 8 Rīgā, tā ir lieliska iespēja satikt jaunus cilvēkus un iemācīties deju pamatus.

4. Argentīnas tango nodarbības TangoStudio

Pāris dejo tango
Foto atsauce: Marko Zirdum

Apmeklē TangoStudio Rīgā, Raiņa bulvārī 31, lai piedalītos Argentīnas tango nodarbībās. Pieejamas vairākas grupas, sākot no 8. janvāra, ar nodarbībām iesācējiem un pieredzējušiem dejas mīļotājiem. Tango ne tikai bagātina emocijas, bet arī uzlabo dzīvesprieku un apzinātību.

5. High Heels

Sieviešu deju nodarbības augstpapēžu kurpēs
Foto atsauce: wsj.com

High Heels laikmetīgās dejas nodarbības ir izaicinājums gan fiziski, gan emocionāli. Bazadance piedāvā apgūt dažādas tehnikas, sākot no baleta līdz akrobātikai. Nodarbības ir piemērotas tiem, kas vēlas izpausties un attīstīt savas deju prasmes.


Deju nodarbības sniedz daudz vairāk nekā tikai iespēju mācīties dejas. Tās veicina gan fizisko, gan mentālo veselību, sniedzot iespēju attīstīt jaunas prasmes un satikt interesantus cilvēkus. Nodarbības sniedz strukturētu pieeju mācīšanas procesam, palīdzot cilvēkiem sasniegt savus mērķus efektīvāk un sistemātiskāk. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācēja vai pieredzējusi dejotāja, deju pasaulē vienmēr atradīsies kaut kas jauns un aizraujošs.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences