Ceļojumi5 Interesantas ekskursijas Latvijā

5 Interesantas ekskursijas Latvijā

Atklāj piecas Interesantas ekskursijas Latvijā – no Latgales muzeju nakts līdz koncertiem Tiguļkalnā

Latvija, ar savu krāšņo dabu un bagāto kultūras mantojumu, piedāvā ceļotājiem aizraujošas ekskursijas, kas apvieno vēsturi, dabu un mākslu. Lai izceltu šīs zemes unikālo daudzveidību, esam atlasījuši piecas ekskursijas, kuras katru apmeklētāju iepazīstinās ar Latvijas skaistākajiem skatiem.

Latgales muzeju nakts

Muzeju nakts Alūksnē, izgaismota gaiši rozā māja vakarā.

Šī ekskursija sniedz iespēju iepazīt Latgales kultūras dzīvi, apmeklējot Rēzekni – pilsētu, kas slavena ar savu daudznacionālo vidi un kultūras dzīvotspēju. Apmeklētājiem tiks piedāvāts ekskursiju maršruts, kas ietver apstāšanos pie Latgales vēstniecības ”GORS”. Šī ir vieta, kur māksla un tradīcijas saplūst, radot jaunus stāstus un muzikālus piedzīvojumus. Vēlāk ekskursijas dalībnieki apmeklēs Lūznavas muižu, kurā varēs iepazīt jūgendstila arhitektūras šedevrus un dažādas mākslas izstādes. Ekskursijas kulminācijā notiks Muzeju nakts, kas piedāvā īpašas aktivitātes un pārsteigumus.

Ekskursijas cena: 25 EUR

Uzzināsi vairāk par ekskursiju: celojumubode

Latvijas augstākais kalns un lielākais ezers

Gaiziņkalna augšā sarkans skatu tornis, augstākā vieta Latvijā.

Dienas garumā veidotā ekskursija piedāvā apmeklētumā divas no Latvijas dabas perēm – Gaiziņkalnu un Lubāna ezeru. Sākot ar Gaiziņkalnu, dalībnieki kāps uz Latvijas augstākā kalna virsotnes, baudot panorāmas skatus un klausoties vietējo gida stāstus par šīs vietas vēsturi un mītiem. Pēc tam ceļš turpināsies līdz Lubāna ezeram, kur ekskursijas dalībnieki varēs izpētīt ezeru un tā apkārtni. Ekskursija ietver arī apmeklējumu Ūdenstūrisma attīstības centrā Bāka, no kura paveras skati uz ezeru un tā plašumiem.

Ekskursijas cena: 39 EUR

Uzzināsi vairāk par ekskursiju: celojumubode

Saldējuma festivāls Rūjienā

Rūjienas saldējumu būdiņa gaiši zilā krāsā.

Šī ekskursija sniedz iespēju baudīt gan kultūras, gan gastronomiskus piedzīvojumus. Dienu iesāksim Beverīnas atpūtas parkā, kur varēs iepazīt vietējās mākslas instalācijas un izklaidēties dažādās atrakcijās. Tālāk ceļš ved uz Miniciemu, kur ekskursijas dalībnieki var aplūkot Latvijas arhitektūras mazmēra kopijas. Dienu noslēgs Rūjienas Saldējuma festivāls, kur varēs ne tikai nobaudīt vietējo saldējumu, bet arī izbaudīt mūzikas un kultūras programmu. Pirms atgriešanās Rīgā, ekskursijas dalībnieki aicināti uz braucienu ar Gaujas Tramvaju, kas sniedz iespēju relaksējoši izbaudīt Gaujas krastu skaistumu.

Ekskursijas cena: 38 EUR

Uzzināsi vairāk par ekskursiju: celojumubode

Uz koncertu Tiguļkalnā

Raimonds Tiguls uzstājas koncertā Tiguļkalnā

Šī ekskursija ietver kultūras un dabas elementus, sākot ar apmeklējumu Babītes rododendru audzētavā, kur var iepazīt plašo rododendru kolekciju. Vēlāk ceļotāji dosies uz Mundigciema stādu audzētavu, pirms vakara kulminācijas – koncertu Tiguļkalnā. Koncerts notiek brīvdabā, kur Talsu skaistajā dabas ainavā top muzikāls priekšnesums. Šis ir ideāls pasākums mūzikas mīļotājiem un tiem, kas vēlas baudīt kultūru dabas apskāvienos.

Ekskursijas cena: 38 EUR

Uzzināsi vairāk par ekskursiju: celojumubode

Tērvetes lielā ekskursija

Tilts pāri ceļam, kas ved uz Tērvetes dabas parku.

Ekskursija Tērvetē piedāvā pilnu dienas programmu. Šī ekskursija aicina izbaudīt Tērvetes dabas un kultūras bagātību. Diena sākas ar pastaigu līdz Tērvetes Māla kraujai un turpinās ar vēsturisko Tērvetes pils apmeklējumu. Tālāk dalībnieki dosies uz Annas Brigaderes memoriālo muzeju “Sprīdīši”, pirms pastaigas pa Tērvetes Dabas parku. Dienas noslēgumā paredzēta ekskursija un degustācija Tērvetes alus darītavā, kur varēs nobaudīt dažādus vietējos dzērienus.

Ekskursijas cena: 38 EUR

Uzzināsi vairāk par ekskursiju: celojumubode

Interesantas ekskursijas Latvijā

Šīs piecas ekskursijas piedāvā plašu iespēju klāstu tiem, kas vēlas iepazīt Latviju no dažādām pusēm. Katra ekskursija ir rūpīgi plānota, lai sniegtu neaizmirstamu pieredzi, apvienojot atpūtu un izklaidi.

Bildes ņemtas no: lsm, aluksniesiem, latvia.travel, thebestviewpoints, latgale.travel.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences