Aktīvā atpūta4 Dzimšanas Dienas Svinības Vietas Pieaugušajiem Rīgā

4 Dzimšanas Dienas Svinības Vietas Pieaugušajiem Rīgā

Apskati četras dzimšanas dienas svinības vietas pieaugušajiem Rīgā: Kur tu vēlies svinēt?

Dzimšanas dienas svinības ir nozīmīgs notikums, kuru vajadzētu atzīmēt, neatkarīgi no vecuma. Pat ja vairs neesam bērni, šī diena ir lieliska iespēja atpūsties, pabūt kopā ar draugiem un ģimeni, kā arī izbaudīt neaizmirstamus mirkļus. Dzimšanas diena var būt par iemeslu, lai satiktos ar sen neredzētiem draugiem, dalītos smieklos un atmiņās, kā arī radītu jaunas atmiņas. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties piemērotu vietu svinībām. Rīgā ir daudz izcilu vietu, kur svinēt dzimšanas dienu pieaugušajiem, piedāvājot dažādas ēdienkartes un aktivitātes. Šajā rakstā apskatīsim četras izcilas svinību vietas, kuras noteikti būs piemērotas jebkuram.

“Paviljons Ziedoņdārzs”

Restorāns un kafējnīca ''Paviljons Ziedoņdārzs''
Foto atsauce: ligavam.com

“Paviljons Ziedoņdārzs” ir lieliska vieta dzimšanas dienas ballītēm. Šeit varat organizēt banketus gan pie galdiņiem, kur var uzņemt līdz 60 cilvēkiem, gan furšeta tipa pasākumus līdz 100 viesiem. Telpu nomas cenas ir sekojošas: otrais stāvs – 40 EUR/h, pirmais stāvs – 60 EUR/h, visa ēka – 100 EUR/h. Minimālais nomas laiks ir 2 stundas. Ēdienkarte tiek saskaņota ar klientiem, piedāvājot dažādas uzkodas, salātus, mini burgerus, tartaletes, humusus un dažādus krēmus. Tas viss tiek pagatavots, ņemot vērā klientu vēlmes un prasības.

Uzzināt vairāk par svinību organizēšanu: ziedondarzs

Adrese: Aleksandra Čaka iela 100

“Milo Cafe”

Dzimšanas dienas svinības ''Milo Cafe''
Foto atsauce: milo-cafe.lv

“Milo Cafe” atrodas starp Rīgu un Jūrmalu, piedāvājot mājīgu atmosfēru un dažādas zāles svinībām. Galvenajā zālē ar kamīnu var ērti pavadīt laiku ģimenes lokā vai romantiskā randiņā. Modernajā bārā ar karaoke zāli var organizēt jautrus pasākumus līdz 60 personām. Vasaras terase ir ideāla vieta brīvdienām. Ēdienkartē ietilpst burgeri, pica, maki, suši, pamatēdieni, salāti, poke, zupas un deserti. Šeit varēsiet izbaudīt arī 1+1 dzērienu piedāvājumu un neparastus suši nosaukumus.

Uzzināt vairāk par svinību organizēšanu: milo-cafe

Adrese: Karļa Ulmaņa gatve 199

“Lasermaxx”

''Lasermaxx'' lāzerpeintbols Rīgā.
Foto atsauce: lazermax.lv

“Lasermaxx” piedāvā lāzera peintbola spēles, kas būs neaizmirstams piedzīvojums dzimšanas dienā. Arēna, kas ir 250 m² liela, ir aprīkota ar gaismas un skaņas efektiem, kas padara spēli vēl aizraujošāku. Tā ir piemērota gan vecpuišu ballītēm, gan dzimšanas dienām, nodrošinot neaizmirstamus mirkļus. Pēc aktīvas spēles viesiem ir pieejama banketu zāle, kur var ienest savus dzērienus un uzkodas. Tas nodrošina ērtību un komfortu viesiem, lai pilnībā izbaudītu svētkus.

Uzzināt vairāk par svinību organizēšanu: lazermax

Adrese: Kalnciema iela 40

“Restorāns Osta”

Svinības restorānā ''Osta'' pie Daugavas.
Foto atsauce: restoransosta.lv

“Restorāns Osta” piedāvā elegantu un neaizmirstamu dzimšanas dienas svinību vietu ar skatu uz Daugavu. Restorānā ir pieejama stiklota vasaras terase, kurā var uzņemt līdz 50 personām pie galdiņiem. Restorāna zālē var apkalpot līdz 80 personām, pieņemšanas formātā līdz 150 personām. Vasaras sezonā, izmantojot visas telpas, iespējams uzņemt līdz pat 300 personām. Ēdienkartē dominē zivju ēdieni un vietējie produkti, kas tiek pagatavoti pēc modernām metodēm. Restorāns piedāvā arī pašu kūpinātas zivis un ēdienus, kas gatavoti uz Josper kokogļu grila. Tāpat šeit varēsiet izbaudīt īpašu džinu izlasi un izveidot savu ideālo džintoniku.

Uzzināt vairāk par svinību organizēšanu: restoransosta

Adrese: Matrožu iela 15

Dzimšanas dienas svinības vietas pieaugušajiem

Rīgā ir daudz iespēju, kur organizēt pieaugušo dzimšanas dienas svinības. “Paviljons Ziedoņdārzs” piedāvā dažādas telpas un ēdienkarti, “Milo Cafe” ir lieliska izvēle ar mājīgu atmosfēru un interesantu ēdienkarti, “Lasermaxx” nodrošina aktīvu un aizraujošu izklaidi, bet “Restorāns Osta” piedāvā elegantu vietu vakariņām un skaistu skatu uz Daugavu. Izvēloties jebkuru no šīm vietām, jūs varat būt pārliecināti par lieliski nosvinētu dzimšanas dienu.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences