SpeciālistiVecmāte Sanita Šidlovska: Profesionāļa loma dzemdībās 2024. gadā

Vecmāte Sanita Šidlovska: Profesionāļa loma dzemdībās 2024. gadā

Vecmāte – Ne tikai atbalstītāja, bet arī eksperte dzemdību procesā

Vecmāšu profesija bieži vien tiek uztverta kā vienkārši atbalstoša loma dzemdību procesā. Tomēr, profesionāļi kā Sanita Šidlovska apliecina, ka vecmāšu loma ir daudz plašāka un svarīgāka. Viņas darbības spektrs ir iespaidīgs – sākot no grūtniecības vadīšanas un dzemdību pieņemšanas līdz padomu sniegšanai un atbalstam jaunajām māmiņām.

Sanita Šidlovska: Pieredze un Daudzpusība

Ar vairāk nekā 22 gadu pieredzi dzemdību jomā, vecmāte Sanita Šidlovska strādā gan Rīgas Paula Stradiņa Kliniskās Universitātes Slimnīcas dzemdību nodaļā, gan Siguldas slimnīcā. Viņas bagātīgā pieredze un plašās zināšanas kalpo kā “atbalstošs plecs” jaunajām māmiņām un viņu ģimenēm.

Vecmāte mierina sievieti pirms dzemdībām

Inovatīvas dzemdību metodes un individuāla pieeja

Sanita Šidlovska piedāvā modernas un mazāk sāpīgas dzemdību metodes, piemēram, iespēju dzemdēt vannā. Tāpat viņa piedāvā iespēju noslēgt individuālu dzemdību līgumu, kas grūtniecēm sniedz papildus mieru un sagatavotību dzemdībām.Kāpēc Izvēlēties Sanitu Šidlovsku?

Vecmāte Sanita Šidlovska ir ne tikai pieredzējusi un profesionāla, bet arī izcilā mērā saprot katras grūtnieces un jaunās māmiņas vajadzības. Viņas individuālā pieeja ir īpaši svarīga, jo tā sniedz sievietēm drošības un atbalsta sajūtu šajā izšķirošajā dzīves posmā.

Pēc dzemdību depresija sievietei

Nodarbības un konsultācijas vairākās valodās

Sanita vada gan klātienes, gan neklātienes (tiešsaistes) nodarbības jaunajiem vecākiem, piedāvājot nodarbības gan latviešu, gan krievu valodās. Tas nodrošina pieejamību un atbalstu plašākam cilvēku lokam.

Sazinieties ar vecmāti Sanitu

Sanita Šidlovska ir aktīva sociālajos tīklos un viegli sasniedzama caur dažādiem saziņas kanāliem, tostarp Instagram, Facebook un Whatsapp. Viņas mājas lapa šobrīd tiek izveidota un drīz būs pieejama plašākai auditorijai.

Bet ko tad vecmātes tieši dara?

Viena no vecmāšu lomām ir dzemdību baiļu mazināšana, kas ir svarīga sieviešu fiziskās un emocionālās labklājības daļa grūtniecības laikā. Vecmātes var piedāvāt dažādus risinājumus, piemēram, konsultācijas un psiholoģisko izglītošanu, lai samazinātu bailes un veicinātu pozitīvu dzemdību pieredzi​​.

Turklāt, pētījumi par vecmāšu lomu dzemdību otrajā posmā (no pilnas dzemdes kakla atvēršanās līdz bērna piedzimšanai) atklāj, ka viņu aprūpe ir nozīmīga sievietes dabiskā dzemdību procesa atbalstīšanā. Vecmātes palīdz sievietēm izjust dabisku dzemdību procesu, nodrošinot emocionālo un fizisko atbalstu, kā arī veicinot efektīvas dzemdes kontrakcijas un dzemdību kanāla relaksāciju​​.

Sanita Šidlovska, ar savu pieredzi un inovatīvām pieejām, piemēram, iespēju dzemdēt vannā un noslēgt individuālu dzemdību līgumu, papildina šo vecmāšu svarīgo lomu. Viņas piedāvātās metodes un individuālā pieeja ne tikai atbalsta sievietes dzemdībās, bet arī sniedz papildus drošības un sagatavotības sajūtu. Tādējādi, vecmātes kā Sanita Šidlovska ir svarīgi dzemdību procesa dalībnieki, palīdzot sievietēm un viņu ģimenēm šajā izšķirošajā dzīves posmā.

Bērni uz balta fona autiņbiksītēs

Sanitas Šidlovskas kontakti

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences