MēbelesVai koka mēbeles vēl būs trends 2024?

Vai koka mēbeles vēl būs trends 2024?

spot_img

Koka mēbeles ir bijušas modē kopš seniem laikiem. Bet, lai arī interjera tendences mainās, koks vienmēr spēj atjaunot sevi un atgriezties trendā. Bet, vai koka mēbeles vēl ir trends 2024. gadā? Šis raksts atbildēs uz jautājumu ar jaunākajām tendencēm, kas padarīs koka mēbeles atkal aktuālas. 2024. gadā koka mēbeles, atgriezīsies pie tumšākiem toņiem. Šī tendence atsauc atmiņā, kad iepriekšējos gados dominēja vieglākas, Skandināvu stila iedvesmotas koka mēbeles. Arī koka mēbeļu kombinēšana ar citiem materiāliem un krāsām kļūst par populāru izvēli, radot daudzveidīgāku interjera dizainu.


Tumši toņi koka mēbelēs

Pēc gadiem, kad gaiši koka toņi mēbeles bija galvenais trends, 2024. gadā mēs redzam tumšā koka, piemēram, riekstkoka, teka un mahagonija, atgriešanos. Tumšais koks ir ne vien mājīgs, bet arī praktiska izvēle.

- Reklāma -

Brūnā krāsa dominēs šogad interjera dizainā

2024. gadā brūna krāsa kļūst par vadošo krāsu interjerā. Brūnais koks un siltas brūnas auduma detaļas kļūst par galveno elementu dienvidu mājokļos. Šis trends pauž vēlmi pēc mājīguma un siltuma, ko ienes tumšā koka toņi.

Brūna krāsa interjerā, tumšas koka mēbeles virtuvē.

3 Priekšrocības iegādājoties koka mēbeles

Izturība

Koka mēbeles, it īpaši no koka veidiem kā ozols, kļava, riekstkoks, ir izturīgas un kalpo gadiem ilgi.

Koka iekļaušana interjera dizainā

Koka mēbeles piestāv jebkuram stilam, sākot no industriāla līdz modernam. Koka mēbeles var viegli pārkrāsot vai lakot, lai atjaunotu vai mainītu tā izskatu, atbilstoši mājas interjera stilam. Plašas krāsu un apdares iespējas, ļauj atrast vai pielāgot koka mēbeles jebkurai krāsu gammai, padarot tās par universālu izvēli mājas dekorā.

Vienkārša uzturēšana

Koka mēbeles ir viegli kopjamas, pietiek ar regulāru putekļu noslaucīšanu, mitru lupatu.

Tumšs koka trauku skapis, pie tumši zaļas sienas.

2024. gadā koka mēbeles ir atgriezušās pie tumšākiem toņiem. Tās ir pielāgojamas jebkuram interjera dizainam. Šogad, pieņemot tumšos toņus un brūnās krāsas, koka mēbeles kļūst par svarīgu elementu mūsu mājokļu interjerā.

Bildes ņemtas no: oakfurnitureland, tatlerasia un seven.

spot_img

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences