MēbelesKā modernā mājā iekļaut antīkas mēbeles?

Kā modernā mājā iekļaut antīkas mēbeles?

spot_img

Mūsdienu mājās antīku mēbeļu iekļaušana var būt gan sarežģīti. Tas nav vienkāršs stila jautājums, bet gan divu stilu apvienošana. Šis raksts sniegs 4 padomus, kā veiksmīgi apvienot antīkas mēbeles ar modernu interjeru.


1. Atrodi pareizo līdzsvaru starp antīko un moderno

Interjerā antīku mēbeļu izmantošana modernās telpās prasa radošu pieeju. Svarīgi ir izplatīt antīkos elementus visā telpā, lai radītu pārsteidzošu un svaigu sajūtu. Izvēloties mēbeles, ņemiet vērā to izmēru, lai nodrošinātu līdzsvarotu telpas kopējo izskatu.

- Reklāma -
Telpa ar augstiem grieztiem, baltu paklāju, pelēkiem aizskariem, vintage brūnu ādas dīvānu ar pelēkiem spilveniem.

2. Iekļauj vintage ādas elementus

Vintage ādas priekšmeti: Ādas dekori, piemēram, peles paliktņi vai dokumentu mapes, lieliski papildina mājas darba istabu. Turklāt āda lieliski sader ar lauku un kotage stila mēbelēm, radot mājīgu atmosfēru.

Antīkas ādas mēbeles telpā ar ķieģeļu sienu pie kuras ir liels pulkstenis.

3. Izveido krāsu shēmu

Dažādu mēbeļu stilu apvienošanai ir svarīgi izstrādāt krāsu shēmu, lai radītu vienotību. Košas krāsas var palīdzēt savienot moderno un antīko stilu. Neitrāla toņu mēbeles var pārkrāsot, lai tās labāk iekļautos mājokļa dizainā.

Viruve ar dzelteniem vintage krēsliem, apaļu galdu retro stilā, antīkas mēbeles.

4. Apsver monohromatisku dizainu

Ja Jums ir grūtības iekļaut antīkā stila mēbeles mūsdienīgā interjerā, meklējiet mēbeles ar vienkrāsainu apdari. Piemēram, kvalitatīvas koka mēbeles var nokrāsot neitrālās vai monohromatiskās krāsās, kas lieliski iederēsies modernā mājoklī.

Monokroms interjera stils ar modernām un atnīkām mēbelēm.

Kur vislabāk iegādāties antīkas mēbeles?


Viss antīkais” ir Baltijas valstīs izcilu antīko mēbeļu, lietoto mēbeļu un interjera priekšmetu veikals. Šis veikals atrodas Rīgā, Barons kvartālā, adresē Cēsu 31 / Brīvības iela 115-k7.

Veikala ''viss antīkais'' gaiši zils ar zelta metālu vaidots krēsls jeb dīvāns.

Veikala sortimentā iekļautas tādas vērtīgas lietas kā antīkas bufetes, sofas, galdi, vitrīnas, pulksteņi, gultas, kumodes, konsoles, gleznas, svečturi, servīzes, vāzes, lustras, skulptūras, galda lampas, paklāji, krēsli, spoguļi, skapji, grīdas lampas, pelntrauki, kašpo, porcelāna figūras, bronzas figūras, porcelāna lustras, kristāla lustras, bronzas lustras, foto rāmji un vēl daudz ko citu.


Antīku mēbeļu iekļaušana modernā mājā vai dzīvoklī prasa izpratni par dizainu un stilu. Veiksmīgi izvēlētas un izvietotas antīkas mēbeles var piešķirt unikālu izskatu.

Bildes ņemtas no: home-designing, cityfurnish, forbes.

spot_img

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences