VeselībaTradicionālās Taizemes Masāžas Rīgā

Tradicionālās Taizemes Masāžas Rīgā

spot_img

Taizemes masāžas: Iepazīstiet šīs masāžas priekrocības un kur tādu saņemt Rīgā

Tradicionālā Taizemes masāža ir kļuvusi par vienu no populārākajiem pakalpojumiem masāžas salonos, pateicoties tās specifiskajai tehnikai un unikālajam holistiskajam pieejam. Šī masāža, ko bieži dēvē arī par “jogas masāžu”, satur elementus, kas ir līdzīgi Indijas jogas praksei, un koncentrējas ne tikai uz muskuļiem, bet arī uz enerģijas zonām visā ķermenī.

Kas ir Taizemes masāža?

Taizemes masāža ir holistiska sistēma, kas vērsta uz ķermeņa un prāta harmoniju. Tā palīdz atjaunot enerģijas plūsmu ķermenī, izmantojot dažādas metodes, kā piemēram: stiepšanu, akupresūru un jogas pozas.

Kādus labumus sniedz Taizemes masāža?

Taizemes masāža palīdz mazināt muskuļu spriedzi, uzlabot asinsriti un palielināt locītavu elastību. Tā arī palīdz samazināt stresu un veicina dziļu relaksāciju. Cilvēki, kuri regulāri izmanto Taizemes masāžu, bieži ziņo par enerģijas pieplūdumu un vispārēju labsajūtas uzlabošanos. Tapēc apskatīsim 3 vietas, kur Rīgā var pieteikties uz Taizemes masāžu.

”Thai Lotus”

Studijā ''Thai Lotus'' taizemes masāža uz baltas gultas.
Foto atsauce: Anete Lusina

”Thai Lotus” studijas piedāvā augsti kvalificētu terapeitu pakalpojumus, kas ir dzimuši un apmācīti Taizemē. Šie terapeiti iemieso Taizemes bagāto kultūru un tradīcijas, nodrošinot autentisku Taizemes masāžas pieredzi. ”Thai Lotus” ir trīs filiāles Rīgā un Jūrmalā. Katra studija piedāvā dažādas masāžas, muskuļu stiepšanas un SPA rituālus. Papildus studijās ir pieejami īpaši relaksācijas rituāli, kas apvieno masāžu ar muskuļu stiepšanu un dažādām SPA procedūrām. Šīs procedūras palīdz ne tikai fiziski, bet arī garīgi, atjaunojot enerģiju un līdzsvaru.

Masāžas sesijas ilgums ir no 60 līdz 120 minūtēm, un tās cena svārstās no 55 līdz 75 eiro.

Uzzināt vairāk par pakalpojumu: thailotus

Baltijas-Taizemes medicīnas rehabilitācijas centrs

Baltijas-Taizemes medicīnas rehabilitācijas centrs atrodas Rīgā. Centrs piedāvā vairāk nekā 12 Taizemes masāžas veidus. Centra speciālisti ir augsti sertificēti un apmācīti Bangkokas institūtā, nodrošinot augstākās kvalitātes masāžas pakalpojumus. Centrā tiek piedāvātas dažādas Taizemes masāžas tehnikas, kas ietver gan klasisko Taizemes masāžu, gan masāžas ar eļļām un aromātiskajām zālēm. Visi masāžas komponenti, piemēram, eļļas, garšaugi un ziedes, tiek atvesti tieši no Taizemes.

Viena no galvenajām centra piedāvātajām masāžām ir vērsta uz locītavu funkciju traucējumu ārstēšanu, elastīguma un stājas uzlabošanu, kā arī asinsrites uzlabošanu. Masieri izmanto dažādas metodes, ieskaitot stiepšanu, un strādā ne tikai ar rokām, bet arī ar elkoņiem, ceļgaliem un pēdām.

Masāžas sesijas ilgums ir no 1 līdz 2 stundām, un tās cena svārstās no 60 līdz 80 eiro.

Uzzināt vairāk par pakalpojumu: medbalt

Estētiskās medicīnas klīnika “Art of Beauty”

Klīnikā ''Art of Beauty'' tiek veikta taizemes masāža.
Foto atsauce: Arina Krasnikova

Estētiskās medicīnas klīnika “Art of Beauty” piedāvā Taizemes stiepšanas masāžu, kas apvieno jogas un ajūrvēdas tehnikas. Šī masāža ir piemērota balsta un kustību sistēmas uzlabošanai, kā arī muskuļu nosprostojumu likvidēšanai. Masāžas būtība ir secīgu stiepšanu un savērpšanu veikšana, apvienojot to ar dziļu un detalizētu muskuļu, saišu un cīpslu izstrādāšanu. Paralēli tiek stimulēta limfas un asins cirkulācija, kas palīdz ātri un efektīvi izvadīt toksīnus.

Masāžas sesijas ilgums ir no 1 līdz 1,5 stundām, un tās cena svārstās no 60 līdz 80 eiro. Klīnika piedāvā dažādas procedūras, lai nodrošinātu pilnīgu relaksāciju un labsajūtu.

Uzzināt vairāk par pakalpojumu: artbeauty

Taizemes masāžas

Tradicionālā Taizemes masāža ir ne tikai fiziska, bet arī garīga prakse, kas palīdz atjaunot ķermeņa un prāta harmoniju. Rīgā ir vairākas vietas, kur var saņemt augstas kvalitātes Taizemes masāžu no profesionāliem un sertificētiem terapeitiem. Izvēloties sev piemērotāko masāžas salonu, jūs varēsiet izbaudīt visas Taizemes masāžas priekšrocības un uzlabot savu fizisko un emocionālo labsajūtu.

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences