VeselībaOnline psihologs: Labākie speciālisti Latvijā

Online psihologs: Labākie speciālisti Latvijā

Uzzini kā online psihologs var palīdzēt tev tik galā ar dzīves problēmām un kādi piedāvājumi ir Latvijā

Online psihologa konsultācijas ir attālinātas terapijas sesijas, kas notiek izmantojot digitālās tehnoloģijas, piemēram, video zvanus, e-pastus vai čatu platformas. Šāda veida konsultācijas sniedz iespēju cilvēkiem saņemt profesionālu psiholoģisko palīdzību, neatstājot savu mājokli.

Konsultācijas procesā

Procesā psihologs izmanto dažādas terapeitiskās metodes un pieejas, lai palīdzētu klientam risināt viņa emocionālās vai psiholoģiskās problēmas. Sesijas mērķis ir sniegt atbalstu, rosināt personīgo izaugsmi un uzlabot klienta dzīves kvalitāti.

Piedāvājumi online konsultācijām Latvijā

Online konsultācijas Latvijā piedāvā ērtu un pieejamu veidu, kā saņemt psiholoģisko atbalstu un terapiju, neizejot no mājas. Apskatīsim dažus no šiem piedāvājumiem:

1. “Pa-saki” platforma

Psihologs online "Pasaki" platforma. Roka gaisā vērsta pret mākoņiem.

“Pasaki” platforma izceļas ar savu plašo psihologu izvēli, kas ļauj klientiem atrast tieši sev piemērotāko speciālistu. Ar vairāk nekā 50 rūpīgi atlasītiem profesionāļiem, platforma piedāvā daudzveidīgas specializācijas, sākot no vieglākas emocionālās atbalsta sniegšanas līdz sarežģītākām garīgās veselības problēmām. Klientiem ir iespēja reģistrēties, iepazīties ar katras specialitātes psihologu profilu un pieredzi, pirms izlemt par konsultācijas laiku. Konsultācijas notiek ik nedēļu un ilgst 50 minūtes, nodrošinot regulāru atbalstu un progresu terapijas procesā. “Pasaki” īpaši uzsver video konsultāciju efektivitāti, kas, pēc klientu atsauksmēm, 98% gadījumu veicina ievērojamus uzlabojumus garīgajā un emocionālajā labsajūtā.

Pieteikties konsultācijai: app.pasaki.

2. “Pirmais Psihologs”

"Pirmais Psihologs" rakstīts uz plānas grāmatas vīrieša  rokās.

“Pirmais Psihologs” piedāvājumā ir iekļautas konsultācijas plašā problēmu spektrā, tostarp trauksme, depresija, stress, skumjas, dusmas, pašpārliecinātības trūkums, attiecību problēmas un prokrastinācija. Šis pakalpojums ir izveidots, lai sniegtu ērtu un drošu veidu, kā saņemt profesionālu palīdzību, izmantojot modernas video saziņas platformas. Klientiem nav nepieciešams lejupielādēt nekādas papildus programmas – pietiek ar vienkāršu saites spiešanu, kas nosūtīta e-pastā. Tas padara “Pirmais Psihologs” par īpaši pieejamu un lietotājam draudzīgu risinājumu.

Pieteikties konsultācijai: pirmaispsihologs.

3. Natālija Dauberga

Psiholoģe Natālija Dauberga baltā žaketē.

Natālija Dauberga ir sertificēta psihologa ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kas specializējas klīniskajā, veselības un konsultatīvajā psiholoģijā. Viņas pieeja klientiem ir holistiska, apvienojot tradicionālās terapijas metodes ar modernām psiholoģiskās izaugsmes tehnikām, piemēram, psihoanalītisko domāšanu un atdzimšanas elpas praksi. Dauberga piedāvā individuālas konsultācijas online, kas ir īpaši piemērotas tiem, kas meklē dziļāku pašizpēti un vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti, uzlabot attiecības un atklāt personiskās izaugsmes iespējas. Konsultācijas ar Natāliju Daubergu notiek caur ”ZOOM”’platformu, un tās ilgst vienu stundu.

Pieteikties konsultācijai: daubergasprakse.

4. Agris Melnis – “Online psihologs”

Agris Melnis - "Online psihologs" pelēkā kreklā.

Agris Melnis ir klīniskais un veselības psihologs, kas piedāvā inovatīvas ē-konsultācijas. Viņa pieeja ir orientēta uz cilvēkiem, kuri meklē alternatīvas klātienes terapijai, īpaši tiem, kuri dod priekšroku izteikties rakstiski vai kuriem ir grūtības piedalīties klātienes terapijas sesijās. Melnis uzsver ē-konsultāciju priekšrocības, tostarp iespēju klientiem sūtīt ziņas jebkurā diennakts laikā un saņemt atbildi reizi dienā, piecas dienas nedēļā. Šāda veida terapija ir īpaši piemērota cilvēkiem ar trauksmes traucējumiem, agorafobiju vai tiem, kuri vēlas dziļāk pārdomātsavas problēmas un emocionālo stāvokli. Agris Melnis arī norāda uz ē-konsultāciju finansiālajām priekšrocībām salīdzinājumā ar klātienes sesijām, padarot to par izdevīgu iespēju daudziem klientiem.

Pieteikties konsultācijai: onlinepsihologs.

Online psihologs

Katra no šīm online terapijas iespējām Latvijā piedāvā unikālu pieeju un metodes, kas pielāgotas dažādu klientu vajadzībām un ērtībai, sniedzot iespēju uzlabot savu garīgo veselību un emocionālo labsajūtu.

Bildes ņemtas no: pasaki, pirmaispsihologs, daubergasprakse, counsellinghongkong, onlinepsihologs.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences