SkaistumkopšanaNagu dizains īsiem nagiem: 10 idejas

Nagu dizains īsiem nagiem: 10 idejas

Nagu dizains īsiem nagiem dažādās krāsās, dažādiem zīmējumiem un krāsu kombinācijām

Kad runa ir par nagiem, garums nav vienīgais faktors. Protams, gari nagi ir skaisti, taču pēc dažām nedēļām tie var sākt šķist kaitinoši, jo tie prasa vairāk kopšanu. Īsi nagi, lai arī tie tiek pieminēti retāk, var izskatīties ļoti šiki. Šodien mēs esam atlasījuši 10 nagu dizainus īsiem nagiem, kas 2024. gadā noteikti būs modē!

1. Sarkanie zīmējumi

Sarkans nagu dizains ar zīmējumiem baltā krāsā.
Foto atsauce: byrdie.com

Šo nagu dizainu veido spilgti sarkana pamatkrāsa, uz kuras ar baltu krāsu ir izveidoti vienkārši, mākslinieciski zīmējumi. Katrā nagā ir attēlots savādāks dizains, kas ietver abstraktas figūras un formas, piemēram, rozes, tulpes, figūras, kas varētu simbolizēt seju vai ķermeņa daļas. Šāda veida nagu dizains ir stilīgs un oriģināls, izmantojot lineāru tehniku.

2. Gaiši rozā manikīrs ar ziediem

Gaiši rozā manikīrs ar maziem ziediem: nagu uzlīmēm.
Foto atsauce: byrdie.com

Nagu dizains ir minimālistisks, ideāli piemērots pavasara un vasaras sezonai. Nagi ir pārklāti ar gaiši rozā pamatkrāsu, kas piešķir ļoti sievišķīgu izskatu. Uz diviem no nagiem ir rūpīgi izveidoti ziedu akcenti, kas ir nagu uzlīme, tomēr tas piešķir interesantu elementu kopējam dizainam. Šis ir pa visam vienkāršs un neuzkrītošs nagu dizains īsiem nagiem.

3. Monohromais manikīrs

Monohroms manikīrs, nagu dizains ar baltu un melnu krāsu īsiem nagiem.
Foto atsauce: pradaandpearls.com

Monohromais manikīrs ar melniem un baltiem līniju elementiem. Dizainā izmantota caurspīdīga pamatkrāsa, kas ļauj nagiem saglabāt savu dabīgo pamatu. Katrā nagā ir mākslinieciski veidota līnija, kas rada abstraktu un modernu izskatu.

4. Zvaigžņu akcents

Nagu dizains īsiem nagiem ar neitrālu pamattoni un zilām mazām zvaigznītēm.
Foto atsauce: beautybay.com

Šo dizainu raksturo neitrāla pamatkrāsa, kas ir visticamāk, ļoti tuvu dabiskajai nagu krāsai. Nagi izskatās pārklāti ar vieglu caurspīdīgu virskārtu. Katrā nagā ir izcelts viens koši zils zvaigznes motīvs, kas pievieno dizainam nelielu, bet spilgtu akcentu. Zvaigznes ir izvietotas atšķirīgās nagu daļās, radot asimetrisku efektu, padarot šo manikīru vēl interesantāku.

5. Mazas sirsniņas

Rozā manikīrs ar mazām sarkanām sirsniņām.
Foto atsauce: byrdie.com

Manikīrs ir veidots ar mandeļveida formu nagiem, kas piešķir rokai smalku un sievišķīgu izskatu. Pamata krāsa ir gaiši rozā, kas vienmērīgi klāta uz visiem nagiem. Uz katras rokas diviem nagiem ir pievienota maza, skaidri redzama sirsniņa. Sirds motīvi manikīrā tiek bieži izmantoti, taču šis pattiešām ir ļoti neuzkrītošs un mīlīgs nagu dizains īsiem nagiem.

6. Pastel krāsas

Dažādu pastel krāsu nagu dizains īsiem nagiem.
Foto atsauce: beautybay.com

Attēlā redzamo nagu dizainu raksturo gaišas, ”pastel” krāsas, kas ir ļoti piemērotas pavasara sezonai. Katrs nags ir krāsots citā tonī, veidojot krāšņu un daudzkrāsainu dizainu. Manikīrā iekļautas: gaiši dzeltena, gaiši zila, ”pastel” rozā, bāla zaļa un lillā krāsas. ”Pastel” toņi atgādina pavasara ziedus un asociējas ar maigumu. Manikīrs ir veidots ar kvadrātveida nagu galiem un ne pārāk īsu garumu, kas ir ideāla izvēle, ja nevari izdomāt kādā garuma nagus vēlies.

7. Koši zaļa krāsa

Koši zaļš nagu dizains īsiem nagiem
Foto atsauce: beautybay.com

Šie nagi ir vienmērīgi pārklāti ar spilgtu, dzidru zaļu krāsu. Nagu forma ir vienkārša un klasiska, ar gludu, apaļu galiņu. Šis vienkrāsains dizains ir tīrs un izteiksmīgs un tam nevajag nekādu papildus akcentu.

8. Krāsains franču manikīrs

Krāsains franču manikīrs ar īsiem nagiem.
Foto atsauce: byrdie.com

Klasiskā franču manikīra pavērsiens ar spilgtu un krāsainu pieeju! Nagu gali ir pārklāti ar dažādām neona krāsām, kas piešķir tradicionālajam franču manikīram jautrāku izskatu. Pamata krāsa ir gaiša, dabiska tonī, uz kuras kontrastē košas krāsas nagu galos – oranža, dzeltena, zaļa, rozā un zila. Šis dizains varētu būt izcilā izvēle vasaras laikam vai kā labs krāsains akcents neitrālam apģērbam.

9. Samta efekts

Spīdīgs, zils samta dizains īsiem nagiem.
Foto atsauce: nailartsantarosa.com

Šis nagu dizains īsiem nagiem tiešām izskatās pēc samta. Nagu pamatkrāsa ir violeta, bet to spīdīgā virskārta gaismā maina savu krāsu uz spīdīgu, gaiši zilu toni. Šis kombinētais dizains, kas izmanto gan matētu, gan spīdīgu nagu laku ir moderns un acīm tīkams.

10. Dzīvnieku raksti

Nagu dizains īsiem nagiem ar zebras rakstu.
Foto atsauce: net-a-porter.com

Manikīrs atdarina zebras raksta efektu. Nagi ir pārklāti ar pamatkrāsu, kas ir tādā pašā krāsā kā dabīgais nags un virsū ir uzklāti melni, nevienmērīgi un līkumoti svītru motīvi, kas veido šī savvaļas dzīvnieka ādas rakstu.

Nagu dizains īsiem nagiem

Tieši šādi mēs apgalvojam, ka īsiem nagiem nav jābūt garlaicīgiem! Eksperimentējiet ar dažādām īsu nagu formām. Mainiet krāsu, rakstu, veidojiet abstraktus zīmējumus, jauciet krāsas kopā. Īsiem nagiem dizains arī var būt košs un interesants!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences