SkaistumkopšanaVai franču manikīrs vēl ir aktuāls?

Vai franču manikīrs vēl ir aktuāls?

Vai franču manikīrs vēl ir modē?

Franču manikīrs, kas ir pazīstams kā laika pārbaudīta klasika skaistumkopšanas un modes pasaulē, 2023. gadā atkal kļuva aktuāls. Pēc laika perioda, kad tā popularitāte bija samazinājusies, šis elegantais manikīra stils ir atjaunots, piedāvājot jaunas, modernākas variācijas, kas piesaista uzmanību.

Franču manikīrs

Franču manikīrs ir veidots, izmantojot neitrālu pamatkrāsu un balto krāsu, kas uzklāta uz nagu gala pusmēness veidā. Tā radītājs ir Jeff Pink no “Orly International”, kurš 1970. gadu beigās šo stilu izveidoja filmu uzņemšanas laukumos, lai aktrisēm nebūtu jāmaina nagu krāsa bieži starp filmēšanas reizēm.

Mūsdienu franču manikīra tendences

Franču manikīrs ir atjauninājies ar jaunām variācijām. Šogad tas kļuvis gandrīz nemanāms, izmantojot vairāk neitrālas krāsas un mazāk izteiksmīgu, biezāku balto dizainu, kas agrāk bija raksturīgs.

Krāsains franču manikīrs

Viena no jaunākajām tendencēm ir krāsainais franču manikīrs, kur tiek izmantotas dažādas krāsas, ne tikai krema baltā, franču galiņa dizainam. Tas var ietvert arī alternatīvus klasiskajai baltajai līnijai. Šī tendence piedāvā dažādus krāsu kombinācijas variantus. Kā piemēram, Hailey Bieber aizstāja balto ar koši sakanu krāsu.

Hailey Bieber ar sarkanu franču manikīru.

Franču manikīrs ar metāliska spīduma akcentiem

“Elle” žurnāls savā rakstā par Pavasara/Vasaras 2024 modes skatēm uzsver manikīra attīstību. Iedvesmojoties no populārās baletkore tendences, tika radīta klasisko un mūsdienīgo stilu sintēze. Laikmetīgais franču manikīrs ieguva mūsdienīgu pieskārienu ar metāliska spīduma akcentiem. Turklāt sudraba metāliskā spīduma nagi, kuru popularitāti veicināja Bijonsē savā “Renesanses” tūri un kas bija aktuāli 2023. gada Rudenī/Ziemā, saglabās savu aktualitāti arī jaunajā gadā.

Beyonce Renesanse tour ar metāliska spīduma manikīru.

Franču manikīra universālums

Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku garākiem vai īsākiem nagiem, vai tuvojas kāds pasākums, franču manikīrs ir piemērots visām situācijām. Tā universālums padara to par ideālu izvēli jebkurām situācijām.

Bildes ņemtas no: stylespeak, thezoereport, d10.beauty.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences