CeļojumiLatvijas labākie ceļojumu blogeri 2024. gadā

Latvijas labākie ceļojumu blogeri 2024. gadā

2024. gada 3 labākie Latvijas ceļojumu blogeri, kuri dalās aizraujošos stāstos un iedvesmo citus ceļot.

Ceļojumu blogeri ir neatkarīgi autori, kas apceļo pasauli, daloties savos piedzīvojumos ar skatītājiem caur blogiem, sociālajiem tīkliem un mājaslapām. Šajā rakstā apskatīsim trīs izcilus ceļojumu blogerus no Latvijas, kas 2024. gadā ir izcēlušies ar saviem stāstiem, pieredzi un sekotāju skaitu, īpašu uzmanību pievēršot to darbībai sociālo mēdiju platformās.

Ceļojumu blogošana Latvijā nav tik populāra peļņas avota ziņā, tomēr daudziem tas kļūst par veidu, kā dalīties savā pieredzē, neuztraucoties par skatītāju skaitu vai ieņēmumiem.

Hardijs Janovskis un Līga Tiesnese

Hardijs Janovskis un Līga Tiesnese ir divi piedzīvojumu meklētāji, kuri ir izvirzījušies kā vieni no aizraujošākajiem ceļojumu blogeriem no Latvijas. 2022. gadā šis pāris devās uz Bali, Indonēziju, lai sešu mēnešu garumā izpētītu salas un kultūru. Viņu ceļojums ir definējams kā: budžeta ceļojums uz somām, kas ļāvis viņiem dziļāk iepazīt vietējo dzīvesveidu, kultūru un paražas. Hardijs un Līga aktīvi dalās savā pieredzē ”TikTok” platformā, kur viņiem seko vairāk nekā 44 tūkstoši cilvēku. Viņu stāsti ir pilni ar praktiskiem padomiem un ieteikumiem tiem, kas plāno ceļojumu uz šīm eksotiskajām zemēm.

Ziga_celojumi (Žigimants Krēsliņš)

Žigimants Krēsliņa selfijs ārvalstīs ceļojot

Žigimants Krēsliņš, pazīstams arī kā Ziga_celojumi, ir unikāla personība ceļojumu blogošanas ainā. Bijušais vēstures skolotājs, kas kļuvis par blogeri, skolotāju, rakstnieku un pasākumu vadītāju, Žigimants izceļas ar savu neierasto pieeju satura radīšanā. Viņa videoblogi bieži satur rupjus vārdus un humora elementus, kas atspoguļo viņa reālo pieredzi un skatījumu uz pasauli. Žigimants ir ceļojis pa vairāk nekā 60 valstīm, savās piedzīvojumos sastopoties ar neparastām situācijām un cilvēkiem. Viņa stāstot savas patiesās domas ir ieguvusi vairāk nekā 25 tūkstošus sekotāju ”TikTok” un vairāk nekā 43 tūkstošus abonentu ”Youtube” platformā.

Virsnīšu ģimene

Virsnīšu ģimenes kopbilde viesistabā.

Virsnīšu ģimene ir kļuvusi par iedvesmas avotu daudziem, daloties savā pieredzē par ceļojumiem apkārt pasaulei. Raidījumā ”Virsnīši Āfrikā” šī ģimene ieguva savu atpazīstamību. Kristīne Virsnīte, televīzijas personība, kopā ar vīru Kaspars Virsnīti, populāra recepšu bloga veidotāju, un viņu bērniem ir dokumentējuši savu ceļojumu uz Āfriku 2020. gadā, kas bija viņu ilggadējs sapnis. Viņu stāsti par sagatavošanās procesu, sastaptajiem izaicinājumiem un piedzīvoto, kā arī padomi par izdzīvošanu džungļos un attiecību uzturēšanu šaurā kemperī ir guvuši lielu atsaucību. Virsnīšu ģimene savu pieredzi aktīvi dalās Kristīne Virsnītes ”Instagram” profilā, kur viņiem seko vairāk nekā 55 tūkstoši cilvēku. Viņu aizraujošie ceļojumi, tagad veikti ar hibrīdauto JEEP Compass 4xE, turpina iedvesmot un aizraut sekotājus.

Latvijas labākie ceļojumu blogeri

Šie trīs piemēri – Hardijs Janovskis ar Līgu Tiesnesi, Ziga_celojumi un Virsnīšu ģimene – ir Latvijas labākie ceļojumu blogeri 2024. gadā, kas izceļas ar savu unikālo saturu, piedzīvojumiem un plašo sekotāju loku. Lai gan Latvijā ceļojumu blogošana vēl nav kļuvusi par ienesīgu nodarbi, šie blogeri ir pierādījuši, ka ar aizrautību un originalitāti iespējams sasniegt plašu auditoriju un dalīties savā pieredzē ar tūkstošiem sekotāju.

Bildes ņemtas no: delfi, santa, jauns, blog.asaptickets.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences