ModeLabākās vīriešu ziemas jakas 2024

Labākās vīriešu ziemas jakas 2024

Vīriešu ziemas jakas

Janvāris Latvijā ir pazīstams kā aukstākais mēnesis, tādēļ ir būtiski izvēlēties ziemas jaku, kas ne vien dod siltumu, bet arī ir stilīga, ērta un pieejama par saprātīgu cenu. Šajā rakstā apskatīsim sešas no labākajām ziemas jakām vīriešiem, kas atbilst šiem kritērijiem.

1. The Parka

Parka tipa jakas ir pazīstamas ar savu garumu, sasniedzot gurnus vai pat ceļus, un bieži vien ir ar kapuci. Tās ir lieliski piemērotas ziemas laikapstākļiem, pateicoties siltinājumam un funkcionalitātei.

Šo Superdry padded parka jacket var iegādāties SUPERDRY vai membershop.lv par 159.99 €

Vīrietis ar parkas ziemas jaku
Foto atsauce: superdry.com

2. Labākā un lētākā izvēle vīriešu ziemas jakās

Uniqlo 3D Seamless Down Parka ir lieliska izvēle tiem, kas meklē ekonomisku variantu. Cena 69.90 €, izgatavota no 100% poliestera un nodrošina lielisku aizsardzību pret vēju un ūdeni. Pieejama UNIQLO.

Šo Uniqlo 3D Seamless Down Parka jaku var iegādies superdry.

Lētāka ziemas jaka
Foto atsauce: superdry.com

3. Eco friendly puffer ziemas jaka

Patagonia Reversible Silent Down Fleece Jacket, kas maksā € 279.95, ir izgatavota no 70% pārstrādāta poliestera ar PFC-free DWR pārklājumu.

Šo vīriešu ziemas jaku var iegādāties blue-tomato.

zaļganīga ziema jaka
Foto atsauce: blue-tomato.com

4. HELLY HANSEN Active Puffer Jaka

Šī jaka no HELLY HANSEN maksā 199.99 € un ir izgatavota no 100% poliestera ar sintētisku ventilējamu izolāciju. Tā ir vēja necaurlaidīga, ūdensnecaurlaidīga un gaisa caurlaidīga, padarot to par ideālu izvēli Latvijas ziemas apstākļiem.

Šo jaktu var iegādāties sizeer.lv.

Melna Helly Hansen jaka
Foto atsauce: sizeer.lv

5. Tommy Hilfiger ziemas jaka ‘New York’

Vienkrāsas stepēta jaka ar elastīgu jostu/malu un stāvapkakli. Materiāli un detaļas ir izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem, nodrošinot gan komfortu, gan vides draudzīgumu.

Šo NEW YORK PUFFER JACKET – Ziemas jaku var iegādāties zalando.lv.

Tommy Hilfiger jaka melnā krāsā
Foto atsauce: zalando.lv

6. Vislabākā puffer jaka kopumā

The North Face 1996 Retro Nuptse jaka ir izcilākais puffer jakas piemērs ar 700 pildījuma spēku un 100% atkārtoti pārstrādātu nylona ripstop DWR apdari. Cena svārstās starp 320€ un 350€ , pieejama NORDSTROM un SSENSE.

Šo North Face jaku vari iegādāties Sportland.

melna pufīga jaka
Foto atsauce: Sportland

Atbilstošas ziemas jakas izvēle

Izvēloties ziemas jaku, ir svarīgi ņemt vērā ne tikai cenu, bet arī tās stilu un materiāla kvalitāti. Šajā apskatā mēs esam iekļāvuši jakas, kas atbilst dažādām vajadzībām un budžetiem, un cerams atbildējām uz jautājumu: Kādas ir labākās vīriešu ziemas jakas?

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences