MūzikaMūziķis Ansis: Papildkoncerti 2024. gada februāri

Mūziķis Ansis: Papildkoncerti 2024. gada februāri

2024. gada 2. un 3. februārī Palladium koncertzālē Rīgā, kas atrodas Marijas ielā 21 ar ieeju no Pērses ielas, norisināsies izcils mūzikas pasākums – Anša koncerts. Ansis Kolmanis, zināms kā Ansis, ir viens no vadošajiem Latvijas hip-hop māksliniekiem, pazīstams ar savu iespaidīgo ieguldījumu vietējā mūzikas scenā un kultūras telpā.

Ansis ir vairākkārtējs Zelta Mikrofona ieguvējs un Austras balvas laureāts, kas liecina par viņa augsto atzinību un ietekmi Latvijas mūzikā. Šie koncerti ir daļa no viņa 20 gadu jubilejas svinībām uz skatuves, kā arī albumu “#HIMNAS” 10 gadu un “Liela māksla” 3 gadu atzīmēšanas. Apmeklētājiem tiek solīts neaizmirstams vakars!

Reperis Ansis iegūst zelta mikrofonu

Pasākums ir atvērts visām vecuma grupām, jo nav noteikts vecuma ierobežojums, padarot to par lielisku izvēli ģimenēm. Koncerta ilgums – apmēram 2 stundas, un ieeja pasākumā sākas no plkst. 19:00. Palladium zāle ir aprīkota ar vietām cilvēkiem ratiņkrēslos, nodrošinot pieejamību un ērtību visiem apmeklētājiem.

Biļetes maksā 35.00 eiro, un tās ir pieejamas caur oficiālo biļešu izplatītāju. Svarīgi atzīmēt, ka biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks, un jebkuras izmaiņas pasākuma norisē, piemēram, atcelšana vai pārcelšana, ir pasākuma organizatora atbildība.

Ansis koncerts Palladium

Anša koncerts ir ne tikai izklaidējošs pasākums, bet arī kultūras notikums, kurā apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt viņa pazīstamākos un jaunākos skaņdarbus, kā arī baudīt īpašo viesu, tostarp koris Anima, Ozols, Violin Diivas, Arturs Skutelis, un citu mākslinieku priekšnesumus. Šī ir lieliska iespēja ne tikai Anša fanu lokam, bet arī tiem, kuri vēlas iepazīt Latvijas hip-hop kultūru, piedzīvot aizraujošu un nozīmīgu vakaru!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences