Skaistumkopšana6 Matu griezumi bieziem matiem sievietēm

6 Matu griezumi bieziem matiem sievietēm

Apskati kādi matu griezumi bieziem matiem varētu piestāvēt Tev un kādas frizūras slavenības izvēlas

Biezi mati ir skaisti, taču to kopšana var prasīt daudz laiku. Pareizi izvēlēts frizūras stils var atvieglot ikdienas matu kopšanu, kā arī likt bieziem matiem izskatīties labāk. Šajā rakstā aplūkosim dažādus matu griezumus bieziem matiem, kam nav jāvelta tik daudz laika tos veidojot, ķemmējot un kopjot.

Pakāpeniski slāņi

Jennifer Anistone ar pakāpeniski slāņu frizūru.

Aktrise Jennifer Anniston ir pazīstama ar savu pakāpenisko slāņveida frizūru. Tā ir lieliska izvēle sievietēm ar bieziem, taisniem matiem. Šāds griezums piestāvēs jebkura garuma matiem un neprasa daudz kopšanu. Lai iegūtu līdzīgu efektu, var izmantot ”Color Wow Cream Coat Supernatural Spray Anti-Frizz Treatment”, kas tiek uzklāts uz mitriem matiem. Pēc tam mati jāžāvē ar fēnu, izmantojot apaļo ķemmi.

Sānu šķēlums

Aktrise Jurnee Smollett ar sānu šķēluma frizūru filmā.

Ja jums ir biezi, čirkaini mati, apsveriet iespēju izvēlēties Karē, jeb ”Bob” frizūru, kā aktrise Jurnee Smollett. Šis griezums ir neiazņem ilgu laiku, un to var viegli kopēt, sakārtojot matus sānu šķēlumā un izmantojot vilņainu matu veidošanas krēmu, piemēram, ”PATTERN by Tracee Ellis Ross Styling Cream”.

Klasiskais ”Karē” griezums

Dziedātāja Billie Eilish ar klasisku ''Karē'' griezumu.

Billie Eilish ir izvēlējusies klasisku ”Karē” frizūru ar čolku, kas ir ideāli piemērota bieziem matiem, piešķirot tiem papildus dimensiju. Šis stils ir paredzēts nedaudz nekārtīgam izskatam, kas nozīmē, ka to ir viegli uzturēt. Ja jums nav dabiski viļņaini mati, varat izmēģināt vieglas S-formas viļņus, izmantojot matu veidotāju, piemēram, ”One Step Hair Dryer and Styler”.

Gari, viļņaini mati

Aktrise Simone Ashley ar gariem, viļņainiem, melniem matiem.

Ja neesat slāņainu vai īsu frizūru cienītājs, vienmēr varat izvēlēties viena garuma griezumu bieziem, vilņainiem matiem. Lai iegūtu spīdīgus matus kā attēlā redzamai aktrisei Simone Ashley, varat izmantot ”Oribe Supershine Moisturizing Hair Cream”. Šī klasiskā un vienkāršā frizūra ir universāla, piemērota jebkurai dzīves situācijai, kā arī matus ir viegli saņemt copē, lai tie netraucē.

Curtain Bangs

Selena Gomez ar ''Curtain Bangs'' frizūru.

”Curtain Bangs” ir ideālas tiem, kas vēlas nelielas izmaiņas savā izskatā. Tās var pielāgot, lai izceltu sejas labākās īpašības, piemēram, vaigu kaulus. Frizūra ļoti labi piestāvēs, ja Jums ir apaļa sejas forma. ”Curtain Bangs” ir moderns frizūras elements, kas piemērots jebkura veida matiem un ir pielāgojams dažādām sejas formām. Attēlā var redzēt cik labi šī frizūra piestāv dziedātājai Selena Gomez.

Tauriņa griezums

Aktrise Sydney Sweeney ar Tauriņa griezuma frizūru.

Viena no populārākajām frizūrām 2024. gadā ir tauriņa griezums, kas ir īpaši piemērots bieziem matiem. Šis stils ietver īsus slāņus galvas augšdaļā un garākus slāņus apakšā. Frizūra piešķir matiem apjomu. Tauriņa matu griezums ir piemērots visiem matu tipiem, taču vislabāk tas piestāvēs bieziem un dabiski vilņainiem matiem, jo frizūra ir strukturēta un daudzslāņaina.

Matu griezumi bieziem matiem

Viena no galvenajām priekšrocībām, izvēloties īpaši bieziem matiem piemērotu frizūru, ir samazināta nepieciešamība pavadīt ilgas stundas pie spoguļa. Īpaši izstrādāti griezumi, piemēram, pakāpeniskie slāņi vai tauriņa griezums, ļauj matiem saglabāt savu dabisko formu un tekstūru bez nepieciešamības tos pastāvīgi veidot vai iztaisnot. Šie stili ir ne tikai estētiski pievilcīgi, bet arī funkcionāli, jo tie ļauj matiem “elpot”.

Bildes ņemtas no: parade, goldderby, people, instyle, elle, dailyo, timesofindia.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences