SkaistumkopšanaKarē matu griezums ir modē 2024. gadā

Karē matu griezums ir modē 2024. gadā

Jaunākā frizūru tendence: Karē matu griezums, kas izcēlies starp vairākām sieviešu slavenībām šogad

Karē matu griezums neapšaubāmi ir viens no tiem stilīgajiem un mūžīgajiem matu griezumiem, kas nekad neiziet no modes. Šis gads nav izņēmums! Jennifer Aniston, viena no mūsdienu stila ikonām, kas nesen parādīja pasaulē jaunu, modernizētu Karē matu griezuma versiju 2024. gada ”Golden Globes” sarkanā paklāja.

Kas ir Karē matu griezums?

Vēsturiski sievietes Rietumos parasti ir nēsājušas garus matus. Lai gan jaunas meitenes, aktrises un dažas “progresīvas” vai modernas sievietes nēsāja īsus matus jau pirms Pirmā pasaules kara, piemēram, 1910. gadā franču aktrise ”Polaire” ir aprakstīta ar “īsiem, tumšiem matiem”, ko viņa pieņēma 1890. gadu sākumā, lai gan šis stils netika uzskatīts par vispārēji cienījamu. Tomēr ar laiku tā popularitāte pieauga no 1920. gadiem.

Sieviete ar Karē griezumu 1920. gadā no 3 rakursiem.

Šis matu griezums, ko dēvē arī par ”bob cut”, ir īsa vai vidēja garuma matu griezums, kurā mati parasti ir nogriezti taisni ap galvu aptuveni žokļa līmenī un ne garāki par plecu garumu. Standarta Karē griezumā ir redzama kakla aizmugure, un visi mati ir krietni virs pleciem.

Ar ko īpašs asimetriskais Karē?

Aktuālākās Karē frizūras šogad ir asimetriskais Karē, ko dziedātāja Rihanna popularizēja 2000. gados, kā arī modē ir Karē gariem matiem. Apskatīsim tālāk ar ko ir īpaša tieši asimetriskā Karē frizūra.

Asimetriskais Karē ir drosmīga un inovatīva frizūras izvēle, kas apvieno divas klasiskas frizūras – parasto Karē un boba Karē. Šīs frizūras galvenā atšķirība slēpjas šķipsnu garumā, kas var atšķirties par 2 līdz 10 cm. Šāds griezums pieprasa augstu meistarību, lai izveidotu gludas pārejas, kas papildina sejas formu un šķipsnu struktūru.

Asimetriskais karē griezums melniem matiem.

Kā bez grūtībām ieveidot asimetrisku karē?

Asimetriska karē veidošana var šķist sarežģīta, taču ar pareizām tehnikām un rīkiem tā kļūst vienkārša. Veidošanā var izmantot tradicionālo vai oriģinālo pieeju, kur mati tiek žāvēti, savīti vai celti, lai radītu vēlamo efektu. Šādu griezumu var arī mēģināt mājās uztaisīt, izmantojot šo pamācību no youtube.

Kādi ir dažādi Karē griezuma veidi?

  1. Klasiskais karē: Ideāli piemērots īsiem vai vidēja garuma matiem, uzsverot sejas formu.
  2. A-līnijas Karē: Parāda kaklu un zodu, radot ekstravagantu izskatu.
  3. Karē ar čolku: Čolka šai frizūrai iedod savu odziņu.
  4. Asimetriskais Karē: Inovatīva pieeja, radot kontrastējošu matu garuma atšķirību.
  5. Karē ar noskūtiem deniņiem: Ideāls izvēle plāniem matiem, radot biezu matu efektu.

Kāpēc Karē griezums ir tik populārs?

Karē matu griezums ir izturējis laika pārbaudi, pateicoties tā universālajai pievilcībai un spējai pielāgoties dažādām sejas formām un matu tipiem. 2024. gadā šis trendīgais griezums ir pievienojis jaunas variācijas, kā arī saglabājis klasisko eleganci, kas piestāv visdažādākajām sejas formām.

Slavenības izceļ šo frizūru!

Aktrise Jennifer Aniston ar garo karē frizūru

Karē frizūras popularitāti apliecina 2024. gada “Golden Globes” sarkanais paklājs, kur Karē griezums izcēlās kā viens no galvenajiem trendiem. Kā jau iepriekš minējām, Jennifer Aniston ir izvēlējušās modernizēt savu slaveno “Rachel” frizūru no seriāla ”Friends”. Kā arī citas slavenības pēdējā laikā ir iecienījušas šo frizūru: Florence Pugh valkā blondīnu garu Karē, iedvesmojoties no Elvira Hancock tēla filmā “Scarface”. Zendaya arī ir iecīnījusi šo frizūru nesen.

Secinājums

Karē matu griezums 2024. gadā turpina būt modē, piedāvājot daudzpusību, stilu un eleganci. Vai izvēlies klasisku, asimetrisku vai jebkuru citu Karē variāciju, šis griezums garantē svaigu un mūsdienīgu izskatu. Ar pareizo ieveidošanu un kopšanu, Karē frizūra var papildināt jebkuras sievietes stilu.

Bildes ņemtas no: hairfinder, people, youtube,

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences