Veselība5 Labākās Jogas Nodarbības Rīgā

5 Labākās Jogas Nodarbības Rīgā

spot_img

Atklāj 5 labākās jogas nodarbības Rīgā, kurās tiek piedāvāts atbalstīt jūsu fizisko un garīgo labsajūtu

Joga ir daudz vairāk nekā vienkārši ķermeņa izstaipīšana un izkusināšana. Tā ir gadsimtiem sena prakse, kas ietver jogas pozas (āsanas), elpošanas tehnikas (pranajamas) un meditāciju. Rīgā ir pieejamas dažādas jogas studijas, kur katrs var atrast sev piemērotu vietu jogas praktizēšanai. Šajā rakstā iepazīstināsim ar dažām no labākajām jogas studijām Rīgā, to piedāvātajām nodarbībām.

”Yoga Space”

''Space yoga'' jogas nodarbības Rīgā
Foto atsauce: yogaspace

”Yoga Space” misija ir radīt brīdi atelpas ikdienas skrējienā, stiprināt ķermeni un pabarot garu. Studija piedāvā jogas nodarbības dažādiem sagatavotības līmeņiem – no iesācējiem līdz pieredzējušiem jogotājiem. Nodarbības klāsts ietver Jivamukti jogu, Hatha jogu, Ashtanga jogu, Vinyasa jogu, kā arī jogu grūtniecēm, māmiņām ar mazuļiem un bērniem.

Nodarbības notiek rītos, pusdienlaikos un vakaros.
Adrese: Brīvības iela 40

Uzzināt vairāk par jogas nodarbībām: yogaspace

Jogas studija ”Vinyasa”

Nodarbības jogas studijā ''Vinyasa''
Foto atsauce: vinyasa

Jogas studijas ”Vinyasa” lielākā vērtība ir dažādie un unikālie jogas skolotāji. Studijā piedāvā nodarbības gan klātienē, gan tiešsaistē. Piedāvājums ietver jogu grūtniecēm, bērniem, jauniešiem, iesācējiem un pieredzējušiem jogotājiem. Nodarbības ir piemērotas ikvienam, un ikviens var atrast savu īsto skolotāju.

Piedāvāto nodarbību veidi ietver jogu, jogu iesācējiem, jogu labsajūtai, jogu enerģijai, Jivamukti jogu, jogu grūtniecēm, bērniem (4-8 gadi), un pusaudžiem (9-16 gadi).
Adrese: Antonijas iela 20B

Uzzināt vairāk par jogas nodarbībām: vinyasa

”Urban Yoga”

''Urban Yoga'' nodarbība iekštelpās uz paklājiem
Foto atsauce:https: urbanyoga.lv

”Urban Yoga” piedāvā plašu klāstu ar jogas veidiem, tostarp: Aštanga Vinjasa pašpraksi, Aštanga Vinjasa iesācējiem, Urban Flow jogu, Flow & Yin jogu, Yin jogu, Kundalinī jogu un Hatha jogu. Studija nodrošina visu nepieciešamo – jogas paklājiņus, pledus, ģērbtuves un dušas. Nodarbībās jogotāji darbojas patstāvīgi, saņemot individuālu atbalstu no skolotāja.

Nodarbības tiek piedāvātas rītos, pusdienlaikos un vakaros.
Adrese: Laipu iela 2/4, 5. stāvs, Vecrīga

Uzzināt vairāk par jogas nodarbībām: urbanyoga

”Daiva Joga”

Akmeņi salikti viens otram virsū pie ūdens avota.
Foto atsauce: ussohio.org

“Daiva Joga” piedāvā nodarbības, kas apvieno jogas praksi un lekcijas, veidojot domu biedru grupu, kur var dalīties pieredzē. Studijā strādā dažādi jogas pasniedzēji, kas pārstāv dažādas jogas skolas. Piedāvājums ietver Hatha jogu, Kundalini jogu, Yin jogu un individuālās jogas nodarbības.

Piedāvātās nodarbības ir Hatha Joga, Kundalini Joga, Yin Joga un individuālās jogas nodarbības.
Adrese: Aleksandra Čaka ielā 104A/3

Uzzināt vairāk par jogas nodarbībām: daivajoga

”Smieklu joga”

''Smieklu jogas'' nodarbība ārā ar skolotāju.

“Smieklu joga” ir unikāla jogas forma, kas apvieno smieklus izraisošus vingrinājumus un dziļo elpošanu. Nodarbības palīdz palielināt enerģijas līmeni, veicināt garīgu un fizisku atslodzi, kā arī attīstīt bērnišķīgu rotaļīgumu.

Klasiska smieklu jogas nodarbība sastāv no pieciem posmiem: iesildīšanās vingrinājumi, dziļās elpošanas vingrinājumi, bērnišķīgs rotaļīgums, smieklu meditācija un relaksācija, un smieklu jogas vingrinājumiem.
Adrese: Nodarbības notiek dažādās vietās un tiek organizētas pēc pieprasījuma.

Uzzināt vairāk par jogas nodarbībām: smieklujoga

Jogas nodarbības Rīgā

Ir daudzveidīgas jogas nodarbības Rīgā, kas piemērots dažādām vajadzībām un interesēm. Neatkarīgi no tā, vai meklē fizisku labsajūtu, iekšēju mieru vai kopā būšanu, Rīgas jogas studijas piedāvā plašu nodarbību klāstu, kas atbilst visiem sagatavotības līmeņiem.

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences