Skaistumkopšana2024. gada sieviešu frizūru tendenču apskats

2024. gada sieviešu frizūru tendenču apskats

2023. gads iet jau uz beigām, tas nozīmē ka ir īstais brīdis sākt domāt par nākamā gada frizūrām. 2024. gadā modes eksperti iesaka atspoguļot individualitāti un personīgo stilu – sākot no piksiju frizūrām līdz garām, plūstošām čirkām.

Bet kā atrast sev piemērotāko?

Ņemiet vērā sejas formu, matu tipu. Lai sniegtu Jums nedaudz iedvesmas nākamajam gadam, šeit ir 6 sieviešu frizūras, kas tiks iekļautas 2024. gada sieviešu frizūru trendos.


Long curtain bangs

Long curtain bangs tipa šķēlumi bija viena no lielākajām matu stila tendencēm 2023. gadā, un tie nepazudīs arī 2024. gadā! Šīs ikoniskās curtain bangs sākas no uzacu apakšas līdz pleciem un ir garāk. Tās piestāv gan garām, gan īsām frizūrām un var tikt pielāgotas sejas formai.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir long-curtain-bangs..

Wolf cut

Wolf cut frizūra ir hibrīds starp šagu un mulletu un kļuvusi populāra pateicoties TikTok. Tā piedāvā pārvietojamu apjomu augšdaļā un apjomu sānos un apakšā. Tā ir arī salīdzinoši viegli uzturama frizūra un vislabāk veidojama ar rokām.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir wolf-cut.png

Butterfly hair cut

Ja nevar izlemt, vai pilnībā pāriet uz īsu matu griezumu, bet meklē izmaiņas, ieteiksim butterfly hair cut frizūru! Īsāki slāņi ap seju nodrošina apjomu, radot ilūziju par īsākiem matiem — bet viņi joprojām ir gari, kas krīt tieši uz pleciem. Tā vislabāk izskatās uz čirkainiem vai viļņainiem matiem.


Bold colors

2024. gadā mēs varēsim novērot pāreju uz drosmīgiem un izteiksmīgiem krāsu paletēm! Piemēram, lavandas krāsa, dzirkstoša oranža un dinamiski zilai. Tās sievietes kuras ir gatavas riskēt, šis varētu būt īstais brīdis.


The soft bob

Iepazīstieties ar the soft bob: brīvāko, ikdienišķāko frizūras veidu. Tekstūra un kustība aizstāj taisnas, asas līnijas, kas parasti saistītas ar klasisko bobu. Īpaši glaimojoši izskatās tām, kam dabiski viļņojas mati.

sieviete baltā kreklā ar soft bob frizūras veidu

Side vangs long bob

Lai gan klasiskais bobs ir bijis populārs pēdējos gados, Long Bob, pazīstami arī kā “lobs”, šis frizūras veids ieguva savu uzmanību modē tikai šogad. Šīs frizūras garums var sasniegties no žokļa līdz pleciem, un izskatās lieliski gan čirkaini, gan viļņaini, gan taisni.


Gaidot jauno gadu, tendences sieviešu matu noformējumā virzās uz individualitātes izpausmi. Vienalga, vai izvēle krīt uz košām krāsām un drosmīgiem griezumiem vai uz izsmalcinātām izmaiņām ar viegliem bobiem, 2024. gads sola būt saistošs laiks, kur gan stilisti, gan to klientes varēs droši eksperimentēt, lai radītu savu unikālo izskatu, atspoguļojot to caur matu stiliem.

Bildes ņemtas no: lifestyle.howstuffworks.com, myglamm.com, womensweekly.com, danidrops.com, therighthairstyles.com un theyou.com.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences