AutoTOP 10 labākie 2024. gada elektroauto

TOP 10 labākie 2024. gada elektroauto

Nemitīgā elektroauto attīstība

Autotehnoloģiju jomā, kas nemitīgi attīstās, elektroauto ir kļuvuši par inovāciju un ilgtspējas līderi. Tuvojoties 2024. gadam, tirgū valda nepacietība, gaidot slavenu ražotāju jaunākos piedāvājumus. No greznā ”Porsche” līdz ikdienišķajam ”Volvo” – šeit ir apkopoti 10 labākie elektromobiļi, kas gaidāmi 2024. gadā.

”Porsche Macan EV”

Melns Porsche auto brauc pa ceļu

Ikoniskais “Porsche” zīmols iezīmē savu zīmi elektrisko automobiļu segmentā ar ļoti gaidīto Macan EV. Šis SUV, kas no pašiem pamatiem būvēts elektrifikācijai, var lepoties ar iespaidīgu veiktspēju, ko nodrošina līdz pat 603 ZS, ko nodrošina divu dzinēju konfigurācija. Apvienojumā ar 100 kWh akumulatoru tas sola vismaz 500 km nobraukumu pirms tā ir jāuzlādē atkal. Tikpat izcils ir arī salons, kurā ir moderns 12,3 collu “touch-screen” ar inteliģentu GPS sistēmu un “LIVE” atjauninātu informāciju par publiskajiem uzlādes punktiem.

”Audi Q6 e-tron”

Moderns Audi Q6 E-Tron automobīlis

Audi” apņemšanās elektroauto izveidošanas jomā izpaužas ar Q6 e-tron, kas novietots starp Q4 un Q8 e-tron modeļiem. Izmantojot ar ”Porsche” sadarbībā veidoto platformu ”Premium Platform Electric” (PPE), šis SUV piedāvā dinamisku veiktspēju ar laiku no 0 līdz 100km/h 6 sekunžu laikā. Q6 e-tron ir aprīkots ar 93,0 kWh akumulatoru, kurš atļaus tev pārvietoties 600 km, pirms jāmeklē nākamais uzlādes punkts. Inovatīvā priekšējo lukturu tehnoloģijā spēj attēlot tekstu un video, un Q6 e-tron nosaka jaunus standartus elektromobiļu jomā.

“BMW i4” 2024

Balts BWM i4 2024 elektroauto

BMW” turpina mūs pārsteigt ar i4, kas tiks atjaunināts 2024. gadā. Saglabājot raksturīgos dizaina elementus, tostarp izteiksmīgos režģus un LED lukturus. Šis sedans sola uzlabotas funkcijas, piemēram, jauno iDrive 9 informācijas un izklaides sistēmu, kas palīdzēs uzturēt bērnus klusus un mierīgus. Koncentrējoties uz darbības rādiusa palielināšanu un tehnoloģiskajiem sasniegumiem, i4 joprojām ir viens no vadošajiem pretendentiem elektroauto tirgū ar savu 600 km braukšanas attālumu, kā arī glauno un pievilcīgo izskatu.

“Volvo EX30”

Pelēks Volvo EX30 SUV auto

Volvo” ieiešana elektromobiļu tirgū ar EX30 ir iespaidīga pieeja. Šis elektromobilis, kas pozicionēts kā uz izdevīgumu vērsta izvēle. Tās klāstā ir dažādi veiktspējas divdzinēju modeļi ar 600 km nobraucamo daudzumu. “Volvo” mērķis ir ieinteresēt jaunus klientus ar EX30 un ilgtspējīgu un modernu dizainu.

“Range Rover Electric”

Sarkans Range Rover automobīlis

Range Rover“, kas ir pazīstami ar saviem bezceļa mašīnām, ir uzsākuši jauna elektroauto izveidi ar modeli, kurš darbojas pilnībā uz elektrības. Tā ražošana paredzēta 2024. gadā. Uzņēmums lepojas par 800 voltu tehnoloģiju un nobraukuma daudzumu, kas ir aptuveni 700 km ar vienu uzlādi. Šis SUV apvieno izturīgu izturību ar ekoloģisku veiktspēju. Jau ir atvērti priekšpiegādes līgumi, un šis, klusais tuksneša iekarotājs, sabiedrībā tiek ļoti gaidīts.

“Ford Explorer”

Ford Explorer elektroauto pie kalna nogāzes

Ford” sadarbībā ar “Volkswagen” ir radījis krustojumu ar nosaukumu Explorer. Tas tiks laists pārdošanā 2024. gadā. Ar MEB jeb modulāro elektrisko braukšanas matricas platformu un dažādām akumulatoru un motoru opcijām. Šis auto būs pieejams tikai Eiropas Savienības valstīs, tādējādi piedāvājums sola daudzpusību un efektivitāti. Izstrādāts ar amerikāņu ideju un vācu inženieriju, Explorer nosaka jaunus standartus elektriskajiem krosoveriem, kurš spēs mērot aptuveni 550 km ar vienu uzlādi.

“Polestar 4”

Moderns, balts Polestar 4 elektroauto

Lai gan marka “Polestar” nav dzirdētākā marka, toties tā ar savu inovatīvo Polestar 4 modeli no jauna definē SUV elektroauto. Izmantojot netradicionālus dizaina elementus, piemēram, aizmugurējā loga neesamību, šajā modelī prioritāte ir veiktspēja, lai mašīna mērotu lielāku attālumu ar maksimālu enerģijas efektivitāti, tādējādi sasniedzot 700 km braukšanas attālumu ar vienu vienīgu uzlādi. Tā ir aprīkota ar divvirzienu lādēšanas sistēmu, lai uzlādētu arī drauga mašīnu, ja nu gadījumā tā izlādējas. Jaunais modelis ievieš uzlabotu aizmugures skata tehnoloģiju, lai visu redzētu tādā attālumā un kvalitātē, kā patiešām ir.

“Hyundai Ioniq 7”

Hyundai ioniq 7 smaragda zaļš e-auto

Hyundai” ieiešana lielo eSUV teritorijā kulminē ar Ioniq 7, kam ir iebūvēta (MI) parkošanās un piebraukšanas sistēma, kā arī ievērojami moderni akcenti, kuri liks garāmgājēju galvām griezties. Kas gan ir automašīna, bez braukšanas? Elektroauto sniedz iespēju mērot 500 km, kas tev ļautu aizbraukt no Rīgas līdz Zilupei un atpakaļ bez uzlādes. Ar glītu profilu un modernām funkcijām, kas pārmantotas no priekštečiem, šis modelis ir “Hyundai” elektromobiļu klāsta virsotne.

“Hyundai Ioniq 5 N”

Gaiši zils Hyundai Ioniq 5 N auto

Balstoties uz sākotnējā Ioniq 5 panākumiem, “Hyundai” iepazīstina ar Ioniq 5 N ar uzlabotu veiktspēju, kas tagad ļaus mērot vairāk par 500 kilometru, un dizaina uzlabojumiem, kuri mašīnai liek izskatīties futūristiskai. Sākot ar jaudīgo piedziņu un beidzot ar uzmanību piesaistošiem akcentiem, šis modelis iemieso “Hyundai” apņēmību, zaļā dzīves veida atbalstīšanu un tieksmi ieviest neskaitāmas inovācijas un vairot braukšanas prieku ikvienam..

“Kia EV3”

Kia EV3 auto foto pagalmā

Kia EV3″ parādās kā praktisks un dzīvespriecīgs kompakts eSUV, kas piedāvā videi draudzīgus materiālus un daudzpusīgas interjera funkcijas, toties šīs neliedz elektroauto mērot apbrīnojamus 550 km. Koncentrējoties uz pieejamību un baudpilnu braukšanu, šis modelis ilustrē “Kia” uzticas ilgtspējai un klientu apmierinātībai.

Secinājumi

Autobūves nozarei apgūstot elektrisko piedziņu, 2024. gada elektromobiļu klāsts atspoguļo daudzveidīgu piedāvājumu klāstu, kas apmierina dažādas vēlmes un prioritātes. No luksusa apvidus automobiļiem līdz kompaktiem krustojumiem – šie elektriskie automobiļi demonstrē jaunākos sasniegumus tehnoloģiju un dizaina jomā. Neatkarīgi no tā, vai jūsu prioritāte ir veiktspēja, darbības rādiuss vai pieejamība, 2024. gadā neapšaubāmi būs pieejams jūsu vajadzībām piemērotais elektromobilis.

Bildes ņemtas no: TopGear, CarScoops, Edmunds Media, Volvo, Drive AU, Auto Design Magazine, Bauersecure, AutoCar, Auto Trader, Brossard Cadillac

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences