Filmas un seriāliIznākusi seriāla "Nelūgtie viesi" 2. sezona

Iznākusi seriāla “Nelūgtie viesi” 2. sezona

2. sezona “Nelūgtie viesi”

Beidzot iznākusi populārā seriāla “Nelūgtie viesi” otrā sezona, kas solās būt pilna ar negaidītiem pavērsieniem un aizraujošiem sižetiem. Pirmizrāde jau notikusi kinoteātrī “Forum Cinemas”, pulcējot seriāla radošo komandu un viesus.

Seriāla varoņi

Seriāla galvenās lomas atveido pazīstami aktieri kā: Andris Daugaviņš kā izmeklētājs Ričards un Niklāvs Kurpnieks izmeklētāja Oskara lomā. Papildus viņiem seriālā redzēsim arī Gerdu Emburi, Eināru Repši, Mārtiņu Kalitu un Signi Dancīti.

Režisors ar galvenajiem aktieriem pirmizrādē

Sižets

Otrajā sezonā tiek izmeklēta jauna lieta – Emīlijas Brokas, slavena uzņēmēja meitas, slepkavība. Notikums risinās uz kino tēmu ballīti, kurā piedalās mazpilsētas detektīvi Ričards un Oskars. Viņiem jāpārvar dažādi šķēršļi un jātiek galā ar negaidītiem notikumiem, kas pārsteidz pat pieredzējušus izmeklētājus.Kur var noskatīties “Nelūgtie viesi” 2. sezonu?

Seriālu “Nelūgtie viesi” 2. sezona ir pieejama “Tet TV+” platformā no 31. janvāra. Šī platforma ļauj skatītājiem baudīt jaunāko Latvijas kino industrijas piedāvājumus un kvalitatīvu skatīšanās pieredzi.

Noslēgumā var teikt, ka “Nelūgtie viesi” 2. sezona ir vēl viens spilgts piemērs Latvijas kino industrijas izaugsmei un spējai radīt aizraujošu un kvalitatīvu saturu. Ar talantīgu aktieru sastāvu un modernu pieeju, šis seriāls noteikti iegūs plašu atsaucību.

Bildes ņemtas no: santa, jauns, nra.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences