Jaunie projektiŠampētera kvartāls- Jauns projekts Pārdaugavā

Šampētera kvartāls- Jauns projekts Pārdaugavā

Šampētera kvartāls ir jauns un moderns dzīvokļu projekts, kas atrodas Rīgā, Šampētera apkaimē, un piedāvā dzīvot mierīgā un zaļā vidē. Šis projekts ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas baudīt mazpilsētas sajūtu, saglabājot iespēju ātri un ērti nokļūt pilsētas centrā. Projekta pamatideja ir radīt vietu, kur cilvēki var dzīvot harmonijā ar dabu, baudot mūsdienīgus ērtības un komfortu.

Projekta apraksts

Šampētera kvartāls sastāv no četrām mājām ar 158 dzīvokļiem, kas piedāvā dažādus plānojumus ar 2 līdz 4 istabām. Pirmā projekta kārta ir paredzēti 40 dzīvokļi, kuru īpašnieki savas mājas atslēgas saņems 2025. gadā. Īpaša uzmanība tiek veltīta apkārtējās vides labiekārtošanai un zaļām atpūtas zonām, kas ļaus iedzīvotājiem katru dienu izbaudīt dabas klātbūtni.

Šampētera kvartāls Rīgā, pārdaugavā māja pelēkā krāsā.

Komforts un ilgtspēja

Šampētera kvartāls piedāvā ne tikai mūsdienīgus dzīvokļus ar visām ērtībām, bet arī vairākas ilgtspējīgas iespējas. Projektā ir paredzētas velo novietnes un elektroauto uzlādes vietas, kā arī uz jumta uzstādīti saules paneļi, lai samazinātu elektroenerģijas izmaksas. Katrā dzīvoklī ir individuālā ventilācija ar rekuperāciju, nodrošinot svaigu gaisu visu diennakti.

Šampētera kvartāla apkārtne

Projekts atrodas klusā, zaļā Pārdaugavas daļā, 20 minūšu auto brauciena attālumā no Rīgas centra. Netālu no projekta atrodas bērnudārzi, skolas, veikali un parki, kas nodrošina visu nepieciešamo ērtai dzīvošanai. Šampētera kvartāls piedāvā arī ērtu piekļuvi sabiedriskajam transportam, kā arī vairākas sporta un atpūtas iespējas apkārtnē.

Šampētera kvartāls ir ideāla izvēle tiem, kuri meklē mierpilnu un zaļu vidi, neskatoties ar mūsdienīgu komfortu un ērtībām. Tas ir projekts, kur var dzīvot tuvu dabai, baudīt visas pilsētas sniegtās priekšrocības.

Bildes ņemtas no:https://www.bonava.lv/dzivokli/riga/sampeteris/stendes-iela#images

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences