ModeLēnās modes piekopēji - ''Paade Mode''

Lēnās modes piekopēji – ”Paade Mode”

“Slow fashion” jeb lēnā mode, ko pielieto “Paade Mode”

”Paade Mode” ir starptautiski atzīts un godalgots modes zīmols, kas izceļas ar savu unikālo pieeju bērnu apģērbiem, kur izskatās, ka būtu izkrituši no “Emīla nedarbiem” vai “Bille” filmām. Drēbes, ko šī firma rada, ļauj jaunajai paaudzei iegrimt 20.gs gērbšanās stilā. “Paade Mode”, ko vada neliela, toties ļoti radoša pašmāju ģimene, veido daiļu, pielāgotu, augstas kvalitātes stilu, kas piesātināts ar mūsdienīgu greznību un eleganci.

Ilgtspējas veicināšana

“Paade Mode” ir zīmols, kas ievēro lēno modi. Tas nozīmē, ka viņi rūpējas par vides aizsardzību, izmantojot tikai dabiskus materiālus, piemēram, organisko kokvilnu, vilnu, linu un zīdu, lai radītu roku darinātus apģērbus.

Stāsts par ģimeni un tradīcijām

Latviešu kultūrā “paade” jeb pāde apzīmē brīdi, kad bērnam tiek dots vārds un viņš pievienojas ģimenei. Tāpēc arī šāds nosaukums, jo drēbes paredzētas mūsu mazajiem ķipariem. 

Kopš uzņēmuma dibināšanas 2011. gadā “Paade Mode” savos pamatos ir iestrādājis šo ģimeniskās saiknes sajūtu, apburot gan vecākus, gan bērnus ar rotaļīgiem krāsu salikumiem, pielāgotiem izšuvumiem un trikotāžas izstrādājumiem, kas mūsdienu ģimenei ļauj iejusties – 20. gadsimtā.

Ētiska un videi draudzīga prakse

“Paade Mode” piekopj lēno modi, kas attiecas uz apģērbu izstrādes procesu. Zīmols par prioritāti izvirza augstas kvalitātes materiālus un videi draudzīgu ražošanu, piemēram, izmantojot kokvilnu un maigo zīdu, lai samazinātu pārpalikumus un atkritumus. Tādējādi šīs drēbes var nodot lietoto drēbju veikaliem un labdarības akcijām vai arī tās otrreizēji pārstrādāt. 

Drēbju izveides process

Puisītis apķēris meitenītes
Foto atsauce: smallable.com

Ražošana bieži tiek veikta sadarbībā ar vietējiem ražotājiem, kas saīsina piegādes ķēdes un nodrošina taisnīgu atalgojumu un darba apstākļus darbiniekiem. “Paade Mode” ir apņemies nodrošināt ētisku un videi draudzīgu ražošanu visos uzņēmuma darbības aspektos.

Lēnā mode – nākotne

“Slow Fashion” jeb lēnā mode uzsver kvalitāti un ilgtspējīgumu, nevis kvantitāti, mudinot patērētājus ieguldīt līdzekļus labi izgatavotos apģērbos, kas ir veidoti, lai kalpotu ilgu laiku un lai saudzētu dabu un cilvēkus. “Paade Mode” savus produktus izgatavo no augstākās kvalitātes Japānas, Itālijas un Portugāles importa tekstila, lai tie būtu izturīgi, neizbalētu un saglabātu formu pat pēc vairākkārtējas valkāšanas un mazgāšanas cikliem. 

bērni baltās kleitās no paade mode
Foto atsauce: babyshop.com

Uzņēmums piedāvā universālus apģērbus, kas piemēroti dažādiem gadījumiem, sākot no skolas un bērnudārza apmeklēšanas līdz pat īpašiem pasākumiem kā ballēm. Koncentrējoties uz ilglaicīgām vērtībām un stilu, nevis īslaicīgiem trendiem. Zīmols nodrošina, ka tā izstrādājumi paliek aktuāli sezonu pēc sezonas, nezaudējot ne savu veidolu, ne kvalitāti.

Daudzums un ātra peļņa nevis kvalitāte

Ātrās modes prioritāte ir masveida ražošana un ātra peļņa, kas bieži vien notiek neaizdomājoties par vides ilgtspējīgumu un godīgu darba praksi. Lai gan ātrās modes preces mēdz būt lētas un modernas, firmas, kuras šo apģērbu veido, diži neuztraucas par atkritumu veidošanu un dabas saudzēšanu.

Ātrās modes pretinieks – lēnā mode

Turpretī lēnā mode aizstāv pārdomātāku un apzinīgāku pieeju apģērbu izveidei. Ieguldot līdzekļus priekš absolūti nepieciešamā, lai mazinātu pārpalikumus, piesārņojumu un piekoptu ilgmūžīgumu, lai apģērbs kalpotu ilgi. “Paade Mode” koncentrējas tieši uz šo, lai patērētājiem sniegtu iespēju atbalstīt ētisku, likumīgu, dabai draudzīgu un bez cietsirdīgas vides ražotu apģērbu.

3 meitenītes sarkanās kurpītēs
Foto atsauce: scimparellomagazine.com

Ikviena no “Paade Mode” kolekcijām iemieso zīmola uzticību un nodošanos lēnajai modei un tās neaizstājamam stilam, kas vēl aizvien nav zudis un tik drīz arī nepazudīs. Ar saviem ētiski ražotajiem apģērbiem un apņemšanos iekarot pasaules firmu klāstu, uzņēmums mudina ikvienu ģimeni pieņemt videi un pasaulei draudzīgāku pieeju modei, lai pasaule taptu zaļāka un labāka.

Sāc jau šodien!

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kur es varu iegādāties un apskatīt “Paade Mode” izstrādājumus Latvijā?

“Paade Mode” apģērbi ir pieejami gan interneta veikalā, gan klātienē Ģertrūdes ielā 6a.

2. Ar ko “Paade Mode” atšķiras no citiem bērnu modes zīmoliem?

“Paade Mode” izceļas ar savu ikdienas apģērbu apvienojumu ar mūsdienīgu greznību, augstas kvalitātes materiāliem un īpašām rūpēm par dabu un darbinieku labvēlību.

3. Kāpēc lēnā mode ir svarīga?

Lēnās modes prioritāte ir ilgtspēja, ētiska ražošanas piekopšana un nepārspējama kvalitāte, piedāvājot alternatīvu videi kaitīgajai ātrās modes praksei.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences