AutoKvalitatīvākās japāņu auto markas Latvijā

Kvalitatīvākās japāņu auto markas Latvijā

Noskaidro, kādas ir kvalitatīvākās japāņu auto markas, kuru modeļus var iegādāties arī dažviet Latvijā

Japānas automobiļu ražotāji ir izcēlušies ar savām jaunākajām tehnoloģijām, piedāvājot plašu automobiļu klāstu patērētājiem visā pasaulē, ieskaitot Latviju. Šis raksts apskata vadošās Japānas automobiļu zīmolus, to popularitāti un tehnoloģiju attīstību, kas palīdz teim izcelties globālajā tirgū.

”Toyota”

Pirmais elektriskais SUV, atjaunināts RAV4
Pirmais elektriskais SUV, atjaunināts RAV4 un LandCruiser 70. sērija – un jaunā Toyota 86

”Toyota Motor Corporation”, dibināta 1973. gadā, ir kļuvusi par vienu no pasaules vadošajiem automobiļu zīmoliem. ”Toyota” piedāvā vairāk nekā 40 dažādus automobiļu modeļus, tostarp tādus populārus modeļus kā ”Prius”, ”Sienta” un ”Aqua”, kas ir palīdzējuši nostiprināt zīmola dominanci globālajā automobiļu tirgū. 2020. gadā ”Toyota” pārdeva teju miljonu automobiļu visā pasaulē, apsteidzot tādus konkurentus kā ”Honda” un ”Suzuki”. ”Toyota” aktīvi attīsta hibrīdu un elektrisko automobiļu ražošanu, nostiprinot savu pozīciju kā vienu no nozīmīgākajiem elektrisko transportlīdzekļu ražotājiem pasaulē.

”AS WESS”

”AS WESS” ir oficiālais ”Toyota” pārstāvis Latvijā, kas pārstāv vadošo ”Toyota” autosalonu tīklu ar zīmolu ”WESS Motors Toyota”. Autosaloni atrodas gan Rīgas-Siguldas šosejā 2, gan Kārļa Ulmaņa gatvē 125, piedāvājot jaunu automobiļu tirdzniecību un kvalitatīvu autoservisu. Vēl vairāk, mūsu piedāvājumā ir arī mazlietoti automobiļi, nodrošinot klientiem izcilu servisu un plašu automobiļu klāstu.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: toyota.wess

”Honda”

2024. gada orandžs Honda Civic
2024 Honda Civic

”Honda Motor Company”, dibināta 1948. gadā, ir otra lielākā automobiļu ražotājkomānija Japānā un sestā lielākā pasaulē. ”Honda” izceļas ar tādiem populāriem modeļiem kā ”Accord”, ”Civic” un ”CR-V”. Uzņēmums nepārtraukti inovē, lai piesaistītu jaunus klientus, ieviešot arī elektrisko automobiļu līniju.

AS “WESS Select”

Iepazīsti Honda automobiļu novatoriskās tehnoloģijas un komfortu, sazinoties ar oficiālo dīleri Latvijā – AS “WESS Select”. Izjūti, kā automobilis kļūst par tavas dzīves daļu, piesakoties testa braucienam. Apmeklē mājaslapu, lai uzzinātu vairāk un atrastu savu ideālo ”Honda” modeli, ieskaitot ”Civic”, ”Jazz”, ”CR-V”, ”HR-V” un ”Civic Type-R”. Piedāvājumā ir arī 3 gadu garantija un plašs jaunāko modeļu klāsts.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: honda

”Nissan”

2024. gada Nissan Z zilā krāsā.
2024. gada Nissan Z

”Nissan Motor Company Ltd”, dibināta 1933. gadā, ir pieredzējusi ievērojamu pieaugumu pārdošanā, pateicoties inovācijai un tehnoloģijām. 2017. gadā ”Nissan” pārdeva 5.77 miljonus automobiļu, kas ir rekordliels skaits uzņēmuma vēsturē. ”Nissan” turpina palielināt savu tirgus daļu, piedāvājot jaunus modeļus, piemēram, ”Nissan Pathfinder”.

”Skandi Motors”

Sapņo par jaunu auto? ”Skandi Motors” ļauj Tavu esošo auto izmantot kā pirmo iemaksu! ”Skandi Motors” piedāvās izdevīgu novērtējumu un atlaidi par jaunu, lai Tu varētu ātri un vienkārši noformēt līzingu vai pirkumu. Izvēlies jauno auto no pieejamā klāsta un atjauno savu autoparku bez liekām raizēm!

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: skandimotors

”Suzuki”

2023. gada melns Suzuki Jimny
2023 Suzuki Jimny

”Suzuki Motor Corporation”, dibināta 1909. gadā, specializējas mazo automobiļu, motociklu un dažādu mazo dzinēju ražošanā. ”Suzuki” ir kļuvusi par vienu no vadošajiem automobiļu ražotājiem, pateicoties tādas automašīnas kā ”Suzuki Wagon R” izlaišanai, kas ir sekmējusi uzņēmuma izaugsmi.

”Auto Bassadone”

”Auto Bassadone” lepojas ar oficiālā Suzuki pārstāvja statusu. Izmantojiet iespēju piesakīties testa braucienam un pārliecināties par ”Suzuki” kvalitāti! Ar vairāk nekā 11 zīmoliem un 100 dažādiem automobiļu modeļiem klāstā, jums ir unikāla iespēja atrast tieši jums piemērotāko auto.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: suzuki

”Lexus”

''Lexus GX'' modelis bēšīgā krāsā.
Lexus GX

”Lexus”, kas ir ”Toyota Motor Corporation” daļa, ir ātri iekarojis tirgu, kļūstot par lielāko prēmijuautomobiļu ražotāju Japānā. ”Lexus” sacenšas ar tādiem pasaulē vadošiem luksusa automobiļu zīmoliem kā ”BMW”, ”Audi” un ”Mercedes Benz”, plānojot laist tirgū savu pirmo elektrificēto automobili.

”MyLexus” un ”Lexus Link+”

Izbaudiet 3 gadu ražotāja garantiju vai līdz 100 000 km, paplašinātu ”Lexus Relax” garantiju līdz 10 gadiem vai 185 000 km, un 3 gadu palīdzību uz ceļa Eiropā. Piedāvā arī līdz 10 gadu garantiju hibrīda akumulatoram un bezmaksas hibrīda sistēmas pārbaudes.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: lexus

Citas japāņu auto markas: ”Daihatsu”, ”Mazda”, ”Subaru” un ”Mitsubishi”

”Daihatsu” izceļas ar ”off-road” un mazāka izmēra automobiļiem, ”Mazda” lepojas ar zemu degvielas patēriņu un uzlabotām tehnoloģijām, ”Subaru” ir pazīstams ar modeļiem ”Outback” un ”Crosstrek”, savukārt ”Mitsubishi”, neskatoties uz 2020. gadā reģistrētajiem zemajiem pārdošanas apjomiem, saglabā savu pozīciju globālajā automobiļu ražošanas nozarē.

Secinājumi

Japānas automobiļu ražotāji turpina būt priekšgalā gan tehnoloģiju inovācijā, gan kvalitātē, piedāvājot plašu automobiļu klāstu dažādiem patērētāju vajadzībām. Latvijā šie zīmoli ir iecienīti par savu uzticamību, ilgtspēju un progresīvām tehnoloģijām, kas atbilst mūsdienu patērētāju prasībām.

Bildes ņemtas no: drive, edmunds, nissanusa, autoexpress, carwow.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences