MēbelesĶīpsala gatavojas iespaidīgai mēbeļu un dizaina izstādei

Ķīpsala gatavojas iespaidīgai mēbeļu un dizaina izstādei

spot_img

No 13. līdz 15. oktobrim Ķīpsalas izstāžu centrā norisināsies ievērojama starptautiskā mēbeļu, interjera un dizaina izstāde “Furniture & Design Isle 2023”, kurā tiks piedāvātas modernākās mēbeles, dizaineru darināti priekšmeti un inovatīvi apgaismojuma un dekora risinājumi mājokļiem un publiskajām telpām.

Izstāde būs sadalīta divās hallēs, “Baltic Furniture” un “Design Isle”, piedāvājot apbrīnojamo dažādu mēbeļu kolekciju, interjera priekšmetu un dizaina darbu klāstu. “Baltic Furniture” hallē tiks prezentētas jaunākās mēbeļu kolekcijas, gaismas ķermeņi, furnitūra un tekstils, savukārt “Design Isle” hallē būs iespējams apskatīt unikālus interjera priekšmetus un dizaina kolekcijas.

- Reklāma -

Vairāk nekā 150 uzņēmumi no deviņām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Polijas u.c., dalīsies ar savu izveidojumu. Izstādē parādīs savas kolekcijas Latvijas vadošie mēbeļu ražotāji, piemēram, “Nakts mēbeles”, “KATE”, Rīgas Krēslu fabrika ar jauno identitāti “ARTICUL”, uzņēmumi “Troja”, “LETT”, “Wenden Furniture” un citi.

Izstādē būs plašs sortiments mēbeļu un dizaina priekšmetu, tostarp dīvāni, gultas, kumodes, plaukti, galdi, krēsli un daudz kas cits. Uzņēmumi kā “FEIDI”, “R+R Concept”, “Qubo”, “Raeco” (“Skandi Mēbeles”), “Surfaces.studio”.

Interjeriem un birojiem piemērotas mēbeles un risinājumus varēs atrast uzņēmuma “ISKU” stendā. Latvijas uzņēmuma “Restock Furniture” stendā būs plašs krēslu klāsts konferenču zālēm, saloniem un restorāniem.

Fitnesa entuziastiem tiks piedāvāts izcilas kvalitātes dizaina fitnesa aprīkojums “PENT”, kas atbilst visaugstākajām sportiskajām un estētiskajām prasībām. Fitnesa un jogas inventāru varēs aplūkot un iegādāties izstādes laikā.

Mākslas cienītājiem būs iespēja apskatīt un iegādāties mākslas darbus pasākumā “Art is Life”, kur piedalīsies mākslinieki un tēlnieki no Latvijas un citām valstīm, radot 80 oriģinālus darbus.

Apmeklētāji varēs saņemt arī Latvijas Dizaineru savienības sertificētu interjera dizaineru konsultācijas, iegūstot jaunākās tendences mājokļu iekārtošanā un ilgtspējīga dizaina ieviešanā. Dizaineri sniegs atbildes uz konkrētiem jautājumiem un dalīsies ar pieredzi.

Šogad izstādes hallei “Design Isle” aprit apaļi desmit gadi, tapēc piedāvās apmeklētajiem dažādus pārsteigumus, kuri varēs iegūt neaizmirstamas atmiņas, fotografējoties pie īpašās svētku fotosienas un nobaudot jubilejas kokteiļus “Expo Cafe” bārā.

Izstādes darba laiks:

13.–14. oktobris no plkst. 10.00 līdz 18.00

15. oktobris no plkst. 10.00 līdz 17.00

spot_img

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences