SlavenībasEvelīna Pārkere izlaiž jaunu iepazīšanās aplikāciju "RiskMe"

Evelīna Pārkere izlaiž jaunu iepazīšanās aplikāciju “RiskMe”

Evelīna Pārkere izveidojusi iepazīšanās aplikāciju “Risk Me”: jaunais “Tinder” konkurents!?

Viena no Latvijas atzītākajām influencerēm Evelīna Pārkere, sadarbībā ar Dāvi Iljinu, ir radījusi revolucionāru iepazīšanās aplikāciju “RiskMe”. Šī jaunā aplikācija, iespējams, apdraud pat tādus iepazīšanās milžus kā “Tinder”, piedāvājot pavisam jaunu pieeju mīlas meklējumu pasaulē.

telefonā atvērta aplikācija riskme

Iepazīšanās aplikācija “RiskMe”

“RiskMe” ir iepazīšanās aplikācija, kas radīta Latvijā un atšķiras ar savu unikālo pieeju. Tā patiesi izceļas no tradicionālajām iepazīšanās platformām, jo ļauj lietotājiem iepazīties, balstoties uz personību un kopīgām interesēm, nevis tikai izskatu. Aplikācijas pamatā ir mākslīgā intelekta tehnoloģijas un paštaisīts spēles modelis, kas ietver vairākus interesantus izaicinājumus.

Kā darbojas “RiskMe”?

“RiskMe” lietotājiem, sākot lietot aplikāciju, ir jāizveido savs unikālais mākslīgā intelekta avatārs. Pēc tam lietotājam jāizstrādā izaicinājums, kas atklāj viņu intereses un raksturu. Šie izaicinājumi var būt gan vienkārši, gan sarežģīti. Tikai pēc veiksmīgas uzdevumu izpildes un apstiprinājuma, ir iespējams izveidot pilnu lietotāja profilu.

Kā “RiskMe” atšķiras no citām iepazīšanās aplikācijām?

Atšķirībā no citām iepazīšanās aplikācijām, “RiskMe” ļauj lietotājiem izveidot savstarpēju emocionālu saikni, izpildot un apstiprinot izaicinājumus. Tas palīdz veidot dziļāku savienojumu starp lietotājiem, veicinot patiesas jūtas un attiecības. Lietotāju pilnais profils tiek atklāts tikai pēc veiksmīgi izpildīta izaicinājuma! Diezgan aizraujoši, ne?

Nākotnes plāni

Pašlaik “RiskMe” aplikācijai Latvijā ir pieejama tikai Beta versija, bet izstrādātāju mērķis ir paplašināt aplikācijas pieejamību starptautiskā līmenī. Izstrādātāju komanda ir izvirzījusi augstus mērķus, cerot konkurēt ar lielajām iepazīšanās platformām globālā tirgū.

Evelīna Pārkere Risk Me aplikācija

Kāpēc tev ir jāizmēģina “RiskMe”?

Izmantojot mākslīgā intelekta sistēmu, “RiskMe” maina iepazīšanās veidu. Ja vēlaties vairāk nekā tikai virspusēju iepazīšanos, “RiskMe” varētu būt ideāls risinājums mīlestības meklējumiem!

Bildes- riskme, tvnet

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences