Izglītība un kursi4 Floristikas Kursi: Apgūsti Dažādas Kompozīciju Tehnikas

4 Floristikas Kursi: Apgūsti Dažādas Kompozīciju Tehnikas

4 Floristikas kursi, kas ļaus veidot ziedu kompozīcijas, pušķus, vainagus, telpu dekorēšanu, ziedu kopšanu

Floristika ir ziedu un augu kārtošanas prakse, kas ietver prasmes radīt gan ziedu kompozīcijas, pušķus un vainagus kāzām, bērēm un jubilejām, gan veikt telpu izrotāšanu atbilstoši konkrētām vadlīnijām. Floristikas kursi sniedz zināšanas arī par ziedu un augu kopšanu un uzglabāšanu, kas ir būtiski, lai radītu ilgstošas un izturīgas kompozīcijas.

Floristu pienākumi

Floristu darbs ietver dažādu ziedu kompozīciju, vainagu un pušķu veidošanu, kā arī telpu noformēšanu atbilstoši pasākuma tematikai. Viņi arī rūpējas par ziedu apstrādi un kopšanu. Floristi, kas strādā veikalos, regulāri apseko sortimentu, veic pasūtījumus un dažkārt pilda arī pārdevēja funkcijas.

”ALISES ROZES” Dizainu Studija

''ALISES ROZES'' Dizainu Studija floristikas kursi
Foto atsauce: arstudio.lv

”ALISES ROZES” dizainu studija piedāvā plašu floristikas kursu programmu, ko vada profesionālā floriste Baiba Beķere. Kursi aptver floristikas kompozīciju veidošanas pamatus, ieskaitot trauku, karkasu un ziedu izvēli, augu apstrādi, pušķu stilus un telpu noformējumu. Programmā ietilpst arī sauso un mākslīgo ziedu kompozīcijas, netradicionālie pušķi un dāvanu noformēšana. Kursu ilgums ir pieci mēneši, un to pilna maksa ir 400 eiro.

Uzzināt vairāk par kursiem: arstudio

Mācību Centrs „BUTS”

Sieviete sien banti pušķim
Foto atsauce: Amina Filkins

Mācību centrs „BUTS” piedāvā apgūt floristikas pamatus, kas ir piemēroti iesācējiem. Kursu saturs ietver iepazīšanos ar floristikas materiāliem un instrumentiem, ziedu, lapu un citu augu elementu izvēli un apstrādi. Dalībnieki apgūst dažādus floristikas stilus un struktūras, kompozīciju veidošanu dažādām tematikām un sezonām. Pušķu tehnikas ietver spirālveida un karkasa pušķu izgatavošanu, kā arī netradicionālos un eksotiskos pušķus. Kursa ilgums ir 40 stundas, un pabeidzot to, dalībnieki iegūst apliecību.

Uzzināt vairāk par kursiem: buts

Dizaina Studija „Poētika”

Floristu galds ar dārza šķērēm un ziediem
Foto atsauce: Karolina Grabowska

Dizaina studija „Poētika” piedāvā floristikas kompozīcijas pamatu kursus, kas fokusējas uz teorētisko un praktisko iemaņu apgūšanu. Kursi ir paredzēti nākamajiem floristiem, ziedu salonu pārdevējiem un individuālajiem uzņēmējiem. Programma aptver dažādus floristikas stilus, pušķu un kompozīciju izgatavošanu, kā arī dāvanu noformēšanu un dekoratīvo svečturu izgatavošanu. Kursu ilgums ir trīs mēneši, un maksa ir 110 eiro mēnesī.

Uzzināt vairāk par kursiem: poetika

”Floristic Studio” Ziedu Veikals

Darbiniece ''Floristic Studio'' Ziedu Veikalā.
Foto atsauce: floristicstudio.lv

”Floristic Studio” Ziedu veikals piedāvā floristikas darbnīcas, kurās dalībnieki apgūst ziedu kārtošanas iemaņas radošā un iedvesmojošā atmosfērā. Darbnīcas laikā dalībnieki veido kompozīcijas, bauda tēju un kafiju, un gūst praktiskas iemaņas, ko var izmantot mājas dekorēšanā vai svētku organizēšanā. Šīs darbnīcas var organizēt arī uzņēmuma telpās vai ballītes ietvaros, padarot tās par lielisku papildinājumu dažādiem pasākumiem.

Uzzināt vairāk par kursiem: floristicstudio

Floristikas kursi

Floristikas kursi ir lieliska iespēja ikvienam, kurš vēlas attīstīt savu radošumu un apgūt jaunas prasmes. Tie sniedz ne tikai teorētiskās zināšanas, bet arī praktiskās iemaņas, kas ir būtiskas veiksmīgai darbībai floristikas nozarē.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences