MūzikaZucchero "Overdose D'Amore" koncerts "Palladium Rīga"

Zucchero “Overdose D’Amore” koncerts “Palladium Rīga”

Zucchero iegriezīsies Latvijā!

Viena no mūzikas pasaules izcilākajām personībām, leģendārais itāļu dziedātājs Zucchero, kurš izceļas ar savu dvēselisko mūziku un nepārspējamo balsi, svin savas 40 gadu mūzikas karjeras jubileju. Viņa ceļojums notiksies pa skaistajām pasaules vietām ar koncerttūres nosaukumu “Overdose D’Amore”, kurā paredzēts iegremdēt klausītājus mūzikas burvīgajā pasaulē. Nākamajā gada pavasarī, 15. aprīlī, gaidāms koncerts arī pie mums – koncertzālē “Palladium Rīga”.

Zucchero ir bagātinātājis mūzikas pasauli ar savu balsi, dziesmu tekstiem un apņemšanos radīt mūziku, kas pārsniedz robežas un valodas. Viņš ieņem pelnītu vietu starp mūsu laika izcilākajiem māksliniekiem un nākamajā gadā dosies tūrē “Overdose D’Amore”, lai atzīmētu 40 muzikālās karjeras gadus prestižākajās vietās pasaulē, tostarp arī Rīgā, koncertzālē “Palladium”.

Dziedātājs ir viens no pasaules izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem, kurš ir pārdevis vairāk nekā 60 miljonus albumu, iekļaujot 8 miljonus “Oro, Incenso & Birra” kopiju, un radījis neskaitāmus izcilus albumus, kuru starpā nesen iznācis “Discover” (2021). Viņš ir uzstājies 5 kontinentos, 69 valstīs un 628 pilsētās, ieskaitot unikālus galamērķus kā Omāna, Maurīcija, Taizeme, Jaunkaledonija, Armēnija un Jaunzēlande.

Savā ilgajā un slavenajā karjerā Zucchero prasmīgi eksperimentējis ar blūza, gospeļa, soul un roka mūzikas elementiem, savos priekšnesumos iekļaujot unikālo itāļu dvēseli un kaislību, nekad nepametot skatītājus vienaldzīgus. Zucchero mūzika skar tālāk par Itālijas robežām un ir plaši pazīstama visā pasaulē, pateicoties sekmīgajām sadarbībām ar izcilajiem māksliniekiem kā Sting, Bono, Eric Clapton, Peter Gabriel, Mark Knopfler, “Queen”, Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Ray Charles, Miles Davis un daudziem citiem. Viņš ir ieguvis divas “World Music” balvas, sešas “IFPI Europe Platinum” balvas un vienu nomināciju uz “Grammy” balvu. Zucchero ir rets Eiropas blūza mākslinieks, kuram joprojām izdodas iegūt lielus starptautiskus panākumus.

Biļetes uz koncertu “Overdose D’Amore” būs pieejamas no otrdienas, 3. oktobra, plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā.

Titulbilde – https://www.udiscovermusic.com

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences