Aktīvā atpūtaRīgas Zoodārza "ziemas naktis"

Rīgas Zoodārza “ziemas naktis”

Zoodārza ziemas naktis izskatās fenomenāli!

Ar ziemas iestāšanos zoodārzs pārvēršas par burvīgu vietu, kurā ikviens var aizmirst ikdienas steigu un ļauties maģiskam piedzīvojumam. Šis ir laiks, kad zoodārzs iegūst īpašu šarmu, jo tas tiek rotāts ar Ziemassvētku noskaņām, piešķirot tam pasakainu atmosfēru.

Piedāvājums ģimenēm

Māmiņas, kas meklē īpašu veidu, kā pavadīt laiku ar saviem bērniem, iesakām apmeklēt zoodārzu ziemas vakaros. Šī brīnišķīgā izklaides vieta ar sniega kupenām, izgaismotiem aplokiem, un ugunskuriem, rada nesteidzīgu un jauku atmosfēru. Tā ir lieliska iespēja mācīt bērnus par dabu un dzīvniekiem, vienlaikus baudot Ziemassvētku burvību.

Tropu māja

Apmeklējot tropu māju, kur valda mūžīgā vasara, varat sasildīties un iepazīt eksotiskus dzīvniekus. Tas ir lielisks veids, kā izglītot bērnus par dažādām dzīvnieku sugām, kas dzīvo tropiskā klimatā, vienlaikus baudot siltumu un zaļumu.

kamieļa seja ar sniegu

Pieejamība

Ieeja zoodārzā ir atvērta katru vakaru līdz plkst. 20.00, izņemot 24. un 31. decembri. Tas nozīmē, ka varat plānot savu apmeklējumu pēc dienas darbiem, nodrošinot gan izglītojošu, gan relaksējošu pieredzi visai ģimenei.

Aicinājums dalīties ar pieredzi

Ziemas vakari zoodārzā – tā ir kā pasaka, kas ļauj aizmirst ikdienas rutīnu un iegrimt brīnumainā atmosfērā, kas ir pilna ar mācībām, piedzīvojumiem un Ziemassvētku burvību. Tas ir ideāls veids, kā pavadīt laiku ar ģimeni, radot neaizmirstamas atmiņas. Neļaujiet šai iespējai aizslīdēt garām!

Apmeklējot šo vietu, neaizmirstiet dalīties ar saviem iespaidiem un fotogrāfijām sociālajos tīklos. Kā arī uzrakstiet komentāra sadaļā, vai jums patīk zoodārzs vasaras vai ziemas laikā?

Bildes- pipars.lv, riga.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences