Aktīvā atpūtaZiemassvētku fotosesijas ir šī gada trends!?

Ziemassvētku fotosesijas ir šī gada trends!?

Lieliska dāvāna – Ziemassvētku fotosesija

Ziemassvētki – sezona kad radam visspilgtākās atmiņas, un fotosesija ir labākais veids, kā tās iemūžināt. Šajā rakstā apskatīsim: kāpēc Ziemassvētku fotosesijas ir lieliska dāvana, kā tai sagatavoties un ko ņemt vērā? Protams, arī apskatīsim – kur atrast labākos piedāvājumus Rīgā!

Ziemassvētku fotosesija kā dāvana

Ziemassvētku fotosesija ir unikāla dāvana, kas ļauj iemūžināt ģimenes vai individuālās atmiņas. Tā ir iespēja pavadīt laiku kopā, radot neaizmirstamas brīžus. Fotogrāfijas kļūst par atmiņām, kas priecēs vēl ilgi pēc svētkiem.

Sagatavošanās Ziemassvētku fotosesijai

Lai fotosesija būtu veiksmīga, ir svarīgi iepriekš sagatavoties. Padomājiet par apģērba izvēli, kas atbilst Ziemassvētku tēmai un saskaņojiet ar pārējiem fotosesijas dalībniekiem. Protams nepieciešams parūpēties arī par vizuālo noformējumu – sakopti mati un piemēroti aksesuāri. Fotosesijas aksesuāri piešķirs īpašu noskaņu – cepures, svētku apģērbi un tematiskas rotas.

Fotosesijas nozīme

Ziemassvētku fotosesijas ir ne tikai veids, kā saglabāt atmiņas, bet arī iespēja pavadīt brīnišķīgu laiku ar tuviniekiem, draugiem un kolēģiem. Tās sniedz iespēju atpūsties no ikdienas steigas un radīt ko īpašu un paliekošu. Fotogrāfijas var kļūt par skaistām dāvanām; personiskām, korporatīvām apsveikuma kartēm vai vienkārši par ģimenes fotoalbuma papildinājumu.

Ziemassvētku fotosesija ir brīnišķīga iespēja izbaudīt svētku burvību un iemūžināt tos mirkļus, kas mūs padara laimīgus. Tā ir dāvana, kas sniedz prieku un atmiņas ilgtermiņā. Sagatavojieties rūpīgi un izbaudiet katru mirkli, ko piedāvā šī fotosesija!

Kur var atrast Ziemassvētku fotosesijas?

  1. ipfoto.lv piedāvā Ziemassvētku fotosesijas ģimenēm, kas ir lielisks veids, kā iemūžināt svētku gaidīšanas maģiju. Fotosesijas notiek no 1. novembra līdz 22. decembrim, un fotogrāfiju saņemšanas laiks ir 2-3 nedēļas. Pakalpojumi ietver trīs dažādas sesiju paketes: Mini (30 min, aptuveni 30 bildes), Standarta (1 stunda, 50-70 bildes) un Lux (1,5 stundas, 70-90 bildes).
  2. labafotostudija.lv Rīgā piedāvā trīs Ziemassvētku fotosesiju paketes: Mazie Ziemassvētki (99 EUR): 20 minūšu fotosesija līdz 3 cilvēkiem, 1 noformējums, 25 foto, 10 apstrādātas fotogrāfijas. Lielie Ziemassvētki (150 EUR): 45 minūšu fotosesija līdz 5 personām, 2 noformējumi, 70 foto, 45 apstrādātas fotogrāfijas. Sapņu Ziemassvētki (299 EUR): 120 minūšu fotosesija lielai ģimenei, fotosesija visos interjeros, 200 foto, 90 apstrādātas fotogrāfijas
  3. fotostudijas.lv Piedāvājumā ir dažādas sesiju opcijas, tostarp ar svētku dekorācijām un izbraukuma fotosesijas. Sesijas cenas svārstās no 60 līdz 150 EUR, atkarībā no ilguma un pakalpojumu veida. Fotogrāfijas ar pamatapstrādi tiek piegādātas nedēļas laikā, un ir iespēja iegādāties dāvanu kartes.

Bildes ņemtas no: cosytoesphotography, ldportraits, kellystephens.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences