CeļojumiZiemas kruīzs Rīgas ostā

Ziemas kruīzs Rīgas ostā

Rīgas ostā iebrauc ziemas kruīzs

Decembra sākumā Rīgas ostā ieradās 12 klāju pasažieru kuģis “Viking Cinderella”, kas ir daļa no “Viking Line” organizētā ziemas kruīza maršruta Stokholma-Rīga-Stokholma. Šis apmeklējums ir nozīmīgs notikums, jo “Viking Cinderella” pirmoreiz Rīgu apmeklē ziemas sezonā. Kuģis atvedis 1122 tūristus galvenokārt no Skandināvijas valstīm – Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Dānijas, kā arī no Vācijas, Polijas, Lielbritānijas un citām valstīm.

viking cinderella brauc ziemā

Rīgas ostas pieaugošā popularitāte ziemas sezonā

Rīgas ostas un tās partneru centieni popularizēt Rīgu kā izcilu kruīza galamērķi ir devis ieguvumus, jo pilsēta ziemas sezonā kļūst arvien atpazīstamāka starptautisko kruīza kompāniju vidū. “Seatrade Cruise Review” decembra izdevumā Rīga tiek atzīta par vienu no labākajiem ziemas galamērķiem Eiropā, pateicoties tās tradicionālajiem Ziemassvētku tirdziņiem un izgaismojumiem.

Plāni un jauni kruīzu maršruti

Tuvāko gadu laikā Rīgā sagaidāmas vairākas ārpussezonas kruīza kuģu vizītes. Piemēram, 2024. gada decembrī Rīgu divreiz plāno apmeklēt Francijas luksusa kruīzu kompānijas “Ponant” ekspedīciju kuģis “Le Commandant Charcot”. Tāpat “Viking Line” kuģi 2024. gadā četras reizes apmeklēs Rīgu trīs dienu kruīzu ietvaros. Nākamā gada kruīza sezonai Rīgas ostā pieteiktas 68 kuģu vizītes, kas uzsāksies 25. aprīlī.

AS Tallink kruīzs Latvija un tā piedāvājums

Ziema ir laiks, kad “AS Tallink Grupp” piedāvā vairākus aizraujošus kruīza ceļojumus. Šī gada ziemas piedāvājumā ietilpst ceļojumi, kas sniedz iespēju gan izbaudīt Baltijas jūras skaistumu, gan apmeklēt kultūras bagātus galamērķus pilsētās.

Kruīzs piedāvā dažādus maršrutus, piemēram, Rīga–Stokholma, ar iespēju izvēlēties atšķirīgas klases kajītes un izbaudīt aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa.

Ceļojums Rīga–Stokholma

Viens no populārākajiem ziemas ceļojumiem ir maršruts Rīga–Stokholma. Ceļojums piedāvā izvēlēties atšķirīgas klases kajītes un baudīt plašu izklaides programmu:

  • Dzīvā mūzika un dejas
  • Karaoke sesijas
  • Vakara šovu izrādes

Īpašie ziemas kruīza piedāvājumi

“Tallink” regulāri piedāvā īpašus ziemas sezonas kruīza piedāvājumus, kas ietver:

  1. Ziemas kruīzs B klases kajītē: Piedāvājums četriem cilvēkiem ar Club One cenām, sākot no 36 € par pasažieri.
  2. Jaungada kruīzs uz Zviedriju: Ar zviedru galda vakariņām, Club One cena sākot no 149 € par pieaugušo.
  3. Jaungada kruīzs ar “á la carte” vakariņām: Klases augstāks piedāvājums ar Club One cenām, sākot no 202 € par pieaugušo.
viking ēdnīca

Ziemas kruīzs Rīgas ostā ir lieliska iespēja izbaudīt Rīgas pilsētas unikālo Ziemassvētku atmosfēru. Ar pieaugošo starptautisko atpazīstamību un jauniem maršrutiem, Rīga turpina nostiprināt savu pozīciju kā izcilu kruīza galamērķi. Tas ne tikai veicina tūrisma attīstību pilsētā, bet arī ļauj pasažieriem izbaudīt neatkārtojamu ceļojuma pieredzi.

Bildes ņemtas no: Tallink.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences