Māja un dārzsZiemas dārzs: Augi, kas zied Latvijas aukstajā laikā

Ziemas dārzs: Augi, kas zied Latvijas aukstajā laikā

Ziemā, kad sniegs pārklāj dārzu un aukstums apstādina dabas procesu, daudzi uzskata, ka dārzs ir jāatstāj līdz pavasarim. Tomēr ir vairāki augi, kas spēj augt pat Latvijas ziemā, piedāvājot krāsu un smaržu, kamēr lielākā daļa dārza atpūšas.

Krāsains sākums ziemas dārzs: sarkanās ogas un ziedi

Daudzi krūmi un kokiem veidojas spilgtas ogas, piemēram, pirola, kuru sarkanas ogas piesaista putnus un piešķir dārzam krāsu. Turklāt vērts uzmanību pievērst arī dzeltenajam vītolam, kura mizas tonis kļūst intensīvi dzeltena, kad iestājas aukstums.

Ziemas dārzs ārā- sarkanās ogas

Ziemas smaržas: Kamēlijas un Irbenes

Kamēlijas ir lielisks papildinājums ziemas dārzam, jo tās piedāvā gan krāsu, gan smaržu. Lai gan šīs auga sugu izturība pret salu var atšķirties, dažas šķirnes var ziedēt arī ziemā. Viburnum (Viburnum bodnantense) arī piedāvā patīkamu aromātu ziemas mēnešos, ar saviem rozā ziediem.

Neaizmirstami ziedi: sniegpulkstenītes un hellebores

Sniegpulkstenītes ir vieni no pirmajiem pavasara ziediem, kas parādās ziemas beigās, bet bieži vien tās sāk ziedēt jau janvārī. Šie maigie, baltie ziedi ir patiesi iedvesmojoši skats ziemas dārzā. Hellebores, vai ziemas rozēm, kā tās sauc, ir dažādas krāsas un to ziedēšana var sākties jau decembrī.

Iekštelpu augi

Iekštelpu augus, tomēr ir visvienkāršāk audzēt ziemas laikā. Tāpēc tas arī ir variants, bet kur tos iegādāties? Augi Plants ir īstā vieta. Uzņēmums piedāvā augus gan birojam, gan mājai un iekštelpām. Piedāvā arī augu apkopi, telpaugu pārstādīšanu un retus tropu augus.

Ar pareizo plānošanu un augu izvēli, jūsu dārzs var būt krāšņs un dzīvotspējīgs arī ziemā. Atklājiet šo augu burvību un izbaudiet ziemas dārza krāsas un smaržas!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences