Mūzika''Zelta Mikrofons 2024'' balvu pasniegšana

”Zelta Mikrofons 2024” balvu pasniegšana

“Zelta Mikrofons 2024”

2024. gada “Zelta Mikrofons” balvu pasniegšanā piedalās vairāki mākslinieki. Šogad izceļas Fiņķis un Patrisha ar piecām nominācijām par dziesmu “Raķešu zinātne”, iekļaujoties kategorijas kā: gada dziesma, radio hits, videoklips, un citus. Pec tam seko grupas “Astro’n’out” un “Singapūras satīns”, katra ar četrām nominācijām. “Sudden Lights”, “Instrumenti”, Donam un Intaram Busulim ir pa trim nominācijām.

”Zelta Mikrofons 2024” ceremonija

2024. gada 8. martā Rīgā, ”ATTA CENTRE” notiks “Zelta Mikrofons’24” – ikgadējs pasākums, kurš ir Latvijas mūzikas industrijas svarīgākais notikums. Ceremonijā apbalvojumi tiks pasniegti dažādu žanru un stilu mūziķiem. Ceremonija piedāvā ne tikai balvu pasniegšanu, bet arī iespēju skatītājiem klātienē piedzīvot šīs svinības, satikt māksliniekus un baudīt koncertus.

''Zelta Mikrofons 2024'' balvas: zelta mikrofoni

Koncerta programma

Ceremonijas koncertā uzstāsies vairāki izcili mākslinieki kā: Aminata, Patrisha un Fiņķis, “Singapūras satīns”, “Rūsa”, “Sudden Lights” ar Gustavo, kā arī “Dzeguzīte” un “Dzintariņš” kopā ar Edvardu Strazdiņu un citi. Programma ir bagātīga un daudzveidīga.

Atbalstītāji un organizatori

Pasākumu atbalsta un veido dažādas organizācijas un uzņēmumi, tostarp Latvijas Producentu un Izpildītāju apvienība (LaIPA), “Zaļā josta”, “Elvi”, “Elektrum”, kā arī daudzi mediju partneri. Pasākumu organizē “MicRec PM”.

“Zelta Mikrofons”

Ceremonijas vēsture sākas 2014. gadā, kad “Zelta Mikrofons” ieguva savu tagadējo nosaukumu, un kļuva par mūzikas ierakstu gada balvas simbolu.

''Zelta Mikrofons 2024'' balvu pasniegšanas ceremonija

Gaidot “Zelta Mikrofons 2024”

“Zelta Mikrofons” ir liels mūzikas apbalvojums Latvijā, līdzīgs Amerikas “Grammy” balvai. Tajā piedalās mūziķi no dažādiem žanriem, un viņu darbu vērtē žūrija. Pasākums notiks 2024. gada 8. martā Rīgā, “ATTA CENTRE”. Biļetes var iegādāties šeit.

Bildes ņemtas no: zeltamikrofons, lsm.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences