Jaunie projektiYIT projekts ''Silvas nami'' Purvciemā

YIT projekts ”Silvas nami” Purvciemā

spot_img

”Silvas nami” ir būvniecības uzņēmuma ”YIT” jaunais projekts Purvciemā, netālu no Biķernieku meža

”YIT” ir Somijas lielākais būvniecības uzņēmums un viens no vadošajiem nekustamā īpašuma attīstītājiem Ziemeļeiropā, kas darbojas nozarē jau vairāk nekā 110 gadus. Uzņēmuma misija ir radīt labāku dzīves vidi, attīstot funkcionalitāti un ilgtspējību akcentējošas mājas, sabiedriskās un komerciālās ēkas, kā arī infrastruktūru.

”YIT” ir realizējis vairākus nozīmīgus nekustamā īpašuma projektus Latvijā, kas ietver gan dzīvojamo, gan komerciālo īpašumu attīstību. Šeit ir daži no tiem:

  1. “Kaivas kvartāls”
  2. Annas Parks
  3. Riverstone Residence
  4. Dzirciema Nams
  5. Priedes

Projekts ”Silvas nami”

''Silvas nami'' 4 ēka Purciemā, skats no ietves.

Projekts “Silvas nami” atrodas Purvciemā, Rīgā. Šī projekta atrašanās vieta izceļas ar to, ka tā atrodas netālu no Biķernieku meža – plašs, svaiga gaisa piepildīta zona, kas aicina uz mierīgām pastaigām vai aktīvai atpūtai. Projekts lepojas ar tā projekta nosaukuma izvēli – “Silva” latīņu valodā nozīmē “mežs”, kas simbolizē mājokļu harmoniju ar apkārtējo dabu.

Dzīvokļu dizains un funkcionalitāte

''Silvas nami'' divu istabu dzīvoklis bez mēbelēm.

“Silvas nami” piedāvā 143 dzīvokļus divos kompleksos: “Silvas Nami 4” un “Silvas Nami 5”. Abas ēkas piedāvā dzīvokļus ar divām līdz četrām istabām. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar mūsdienīgu un pilnu apdari, un atsevišķos dzīvokļos ir arī iebūvētas virtuves. “Silvas Nami 4” īpaši izceļas ar savu enerģijas efektivitāti, nodrošinot A klases energoefektivitātes standartu, kas rada zemākas uzturēšanas izmaksas.

Ērtības un infrastruktūra

''Silvas nami'' pagalms un bērnu rotaļlaukums

Projektā “Silvas nami” ir domāts par iemītnieku ērtībām un drošību. Teritorija ir rūpīgi nožogota un dod iedzīvotājiem savu privātumu. Tāpat katrā ēkā ir pieejamas velosipēdu novietnes un autostāvvietas, tostarp stāvvietas ar elektrouzlādes punktiem.

Papildus tam, projektā ir pārdomāti izvietotas atpūtas zonas un rotaļu laukums, kas padara “Silvas namus” par patīkamu un drošu dzīves vietu ģimenēm ar bērniem.

Tuvumā pieejams

Biķernieku mežs tiešā tuvumā ir tikai viena no daudzajām atpūtas iespējām, ko piedāvā projekta atrašanās vieta. Tāpat netālu atrodas plašas sporta un atpūtas iespējas, tostarp skolas sporta komplekss un vairāki rotaļlaukumi un pikniku vietas. Tuvumā esošie lielveikali un tirdzniecības centri, kā piemēram, “Domina”, “Alfa”, “IKEA” un “Sāga”, nodrošina ērtu ikdienas nepieciešamo preču piegādi.

Kā iegādāties dzīvokli?

''Silvas nami 4'' ēkas eksterjers Purciemā.

Lai iegādātos dzīvokli ”YIT” projektā “Silvas nami”, sākumā jāveic konsultācija ar projekta attīstītājiem, lai atrastu piemērotāko dzīvokli. Izvēlēto dzīvokli var rezervēt uz 7 dienām bez maksas. Pēc rezervācijas ”YIT” pārdošanas speciālisti sazināsies, lai vienotos par turpmākajiem soļiem. Procesu noslēdz priekšlīguma un pirkuma līguma parakstīšana, nodrošinot dzīvokļa īpašumtiesības.

Bildes ņemtas no: yit.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences